Strona główna > NWO > SZOK ! Franciszek-Bergoglio ogłosił, że jest żydem ! Posoborowi „papieże” przed nim też byli !

SZOK ! Franciszek-Bergoglio ogłosił, że jest żydem ! Posoborowi „papieże” przed nim też byli !

Pseudopapież modernistycznego neokościoła – Jerzy Bergoglio nie ukrywa się za bardzo z faktem, iż ​​jest on praktykującym, wierzącym żydem i że poprzedni „papieże” praktykowali także religijny (antychrześcijański, talmudyczny) judaizm.

Prawdziwa radość Bergoglio z daru premiera Izraela Benjamina Netanjahu

Dwa miesiące przed swoją wizytą w Ziemi Świętej w 2014 r. spotkał się w Watykanie z prezydentem Izraela Szymonem Peresem i premierem Benjaminem Netanjahu. „Cieszymy się, że nasz brat Franciszek w swojej polityce otwartości i szczerości w Kościele katolickim głośno wypowiedział to, co od dawna znane jest w najwyższych kręgach katolickich i żydowskich” – stwierdzają razem we wspólnym oświadczeniu. Chabad, światowy żydowski ruch mesjanistyczny, odpowiedział, że poprzedni „papieże” byli gorliwymi uczniami rabina Schneersona.

Jerzy Bergoglio całujący po rękach żydowskich rabinów.
W liturgii i tradycji chrześcijańskiej pocałunek symbolizuje jedność i duchowe przywiązanie oraz jest wyrazem wielkiego szacunku.

Kongregacja Nauki Wiary modernistycznego neokościoła ogłosiła wówczas, że​„przez wiele lat katolicyzm został ponownie zintegrowany z judaizmem, który w wyniku niefortunnej interpretacji niektórych wypowiedzi Jezusa i błędnego nauczania [sic!] niektórych Ojców Kościoła został kiedyś uchylony. Proces ten został ponownie zainicjowany II. Sobór Watykański i przechodzi stopniowo, od najwyższych dostojników katolickich do „wspólnego ludu bożego”.

Jan Montini („Paweł VI”) w „efodzie Kajfasza”.
Pamiętajmy, że poprzednicy Bergoglio także nie ukrywali się z swoją miłością do talmudycznego judaizmu. Angelo Roncalli ps. „Jan XXIII” koniecznie chciał otrzymać kapelusz kardynalski z rąk masona, socjalisty Vincenta Auriola, który według słów licznych wielkich mistrzów Masonerii, inicjował Roncalliego w Paryżu. Pierwszą decyzją nowego „papieża” było wyniesienie do godności „kardynała” arcybiskupa Giovanniego Montiniego [przyszły Paweł VI]. Herezjarchę Montiniego ps. „Pawła VI” często widziano w napierśniku (efodzie) żydowskiego arcykapłana. O judeofilii Karola Wojtyły i jego fałszywej „teologii wspólnego przymierza” można by napisać wiele książek… 
 
Jako rzymscy katolicy mamy bezwzględny obowiązek unikać tych ludzi i demaskować ich jako wilków w owczych skórach, których niezmiennym celem jest od 2 tys. lat zniszczenie Kościoła i Wiary katolickiej. 
„Żydzi zabili Pana Jezusa i Proroków. I nas także prześladowali. 
A nie podobają się Bogu i są wrodzy wszystkim ludziom.” 1 Tes. 2.15.
Synagogi żydowskie są źródłem prześladowań. (Tertulian)

Redakcja Tenete Traditiones
Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2020/01/szok-franciszek-bergoglio-ogosi-ze-jest.html
17.01.2020

5 thoughts on “SZOK ! Franciszek-Bergoglio ogłosił, że jest żydem ! Posoborowi „papieże” przed nim też byli !

 1. Nasz JP2 to też był żyd adoptowany i wychowany przez Polską rodzinę Wojtyła.
  Żadna nowość wiedziałem to wcześniej.

  1. Obserwator, a ty to jesteś „adoptowany” kto? Żyd, Kałmuk, czy Eskimos? Bo po polsku to ty, gamoniu, zdania poprawnie nie potrafisz sklecić.

  1. Jeżeli myślisz, że Naród Wybrany to dzisiejszy syjonistyczny Izrael, to jesteś w wielkim błędzie!

   Zastanówmy się. Czy szatański władca pozwoliłby bez walki na istnienie rzeczywistego Izraela? Dlatego ten, który powstał w roku 1948 to szatański Izrael fałszywy, który kłamliwie użył proroctwa Boga do swoich celów i oszukał olbrzymią ilość Chrześcijan, którzy są przekonani, że Żydzi są Narodem Wybranym przez Boga.

   Szatan rządzi światem i chroni… SWÓJ fałszywy żydowski Izrael, który jest szatańskim kłamstwem a dowodów na nie jest olbrzymia masa. Problemem jest twoja niechęć do sprawdzania wielu dowodów biblijnych.

   Jesteś nieustannie oszukiwany, ponieważ nie zaglądasz do Biblii i ślepo wierzysz szatańskim mediom i religiantom będąc przekonanym, że jedynie oni rozumieją Biblię. Gdyby to była prawda, mielibyśmy tylko jedną chrześcijańską religię na świecie a nie ponad 40 tysięcy!

   Z pomocą fałszywych przywódców religijnych szatan fałszuje niemal wszystko w Biblii, co da się sfałszować. Jego głównym celem jest ukrycie planu Boga, czyli planu ponownego zgromadzenia Izraelitów w Ziemi Obiecanej. Drugim celem szatana i upadłych aniołów jest ukrywanie ich własnych zbrodni. Przeczytaj UWAŻNIE dwa poniższe zdania!

   Istnienie fałszywego Izraela jest dowodem planu, który rzeczywiście w Biblii istnieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *