Strona główna > Bez kategorii > „Szlachta żydowska” bawi się w pałacach – a Polacy z dziećmi tańczą w śmietnikach

„Szlachta żydowska” bawi się w pałacach – a Polacy z dziećmi tańczą w śmietnikach

Źródło: http://polacy.eu.org/3478/-szlachta-zydowska-bawi-sie-w-palacach/

Data publikacji: 27.02.2013

Zenon Jaszczuk

cha1

O to mamy „spiskową teorię dziejów” . W kraju doprowadzonym do ruiny „szlachta żydowska” urządza sobie bale w pałacach.

Chciałoby się powiedzieć, niech żyje bal!!! http://www.youtube.com/watch?v=i-2oZBaRkeI

Jednak to jest bal żydowski na trupie Polski. A więc nam Polakom nie powinno być do śmiechu. I niestety nie jest. Bo czy może Naród Polski balować gdy milion naszych dzieci głoduje –http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/02/26/900-000-dzieci-w-polsce-gloduje-milion-dzieci-nie-je-obiadu/#more-37881

Żydzi mogą, ich dzieci są nażarte, są kształcone w całym świecie, aby potem niszczyć gojów. Najlepiej to właśnie widać na naszej Ojczyżnie Polsce. Pisałem wielokrotnie do jakiego stanu doprowadzili Polskę i Polaków. Zrobili z nas obóz zagłady. Obecnie robią doświadczenia jak Hitlerowcy na głodujących dzieciach Polskich. Czym to grozi Polsce i tym dzieciom , ich rodzinom – nie będę pisał. Możecie sobie to państwo wyobrazić. A jeśli nie to polecam książki o obozach w czasie IIwś lub o gułagach. Książki można kupić w antykwariatach za grosze. Sam czytałem je z przerwami na złapanie oddechu od tego dobrobytu zafundowanego nam przez tzw cywilizowany świat. Jednak my jesteśmy tylko gojami dla tej „szlachty”.

Mam nadzieję, że o panu Komorowskim dużo państwo wiecie – dużo prawdy a nie paszy serwowanej nam przez żydowskie przekaziory. Oto szlachta urządziła mu bal w podzięce- za co?!!

Podam tylko jeden przykład z art. Bo pan Komorowski to człowiek dialogu. Osz, oszuści. Wszyscy widzieliśmy jak ten człowiek dialogu „rozmawiał” z uczestnikami Marszu Niepodległości w Warszawie i całej Polsce.

Bronisław Komorowski Człowiekiem Roku tygodnika „Wprost”-http://wiadomosci.onet.pl/kraj/bronislaw-komorowski-czlowiekiem-roku-tygodnika-wp,1,5430373,wiadomosc.html

A oto następny balowicz Radek Sikorski!!!

Ten ma urodziny, czyli impreza jakby nie zależna od niego, ale….. żydostwo lubi balować za nasze pieniądze. To dlaczego Radek miałby nie skorzystać z takiej okazji. Bal, wielki bal pod ochron ą policji i wojska!!!

50. urodziny Radosława Sikorskiego w pałacu w Helenowie-

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/szwedzki-dygnitarz-na-urodzinach-sikorskiego,5429683,0,fotoreportaz-maly.html

Może wspomnę jeszcze o jednym balu. Oto czytam codziennie jak „szlachta” żydowska się bawi gojami. Zabawa trwa- czy Kwaśniewski wyruszy na fotele kołchozu w Brukseli z Millerem, z Gowinem, za Kaliszem, z Palikotem czy jeszcze z kim innym. Polska bacznie obserwuje poczynania, walki w obozie władzy o te stołki. Jedni są za Kwaśniewskim inni za Palikotem, jeszcze inni za Kaliszem – a ja widzę, że to bal dla durnych telewidzosłuchaczoczytaczy. Nu, ale ja jestem moher, zaścianek, ciemnogród.

Ja nawet myślałem, że Kwaśniewski z Siwcem przeniosą się do Rzymu. Tam wakat wolny, a chłopcy już dawno trenowali zwyczaje Papieży. Nawet im to dobrze szło, tylko muszą przedtem walnąć po szklance.

A więc zachęcam nadal Polaków do podniecania się balem wyborczym kandydatów.

Wiadomo, że my Polacy na dobór kandydatów nie mamy wpływu. Ba!!! Nawet nikt o to Polaków nie pyta. Bo i po co? Jak oni siebie sami „wybiorą” w/g wskazówek z Brukseli i „wygrają”. Bo to taka gra – proszę panstwa.

A jeśli komuś ta żydowska gra nie odpowiada to już jesteśmy po dwuletnich manewrach próbnych, przeprowadzonych na ulicach Warszawy i całej Polski. Manewry skonczone, obecnie mordercy wkraczają legalnie. Bo u nas wszystko legalne ……..

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/02/19/1066-obce-jednostki-obronia-rzad-przed-polakami/

Pozdrawiam państwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.