Strona główna > Świat > Szlachetne pochodzenie antysemityzmu. Dr Henry Makow

Szlachetne pochodzenie antysemityzmu. Dr Henry Makow

Zobacz także: Cytaty o Żydach – nigdy nie usłyszysz ich w szkole

Antysemityzm to tylko antagonistyczna postawa stworzona przez grupę żydowską. To jest normalna reakcja społeczna. – Albert Einstein

a

(powyżej: W cytacie w Colliers Magazine z 26 listopada 1938, Einstein mówi: „Żydowska grupa rozkwitała na opresji i antagonizmie na które zawsze napotykała wszędzie na świecie”.)

Zrozumienie „antysemityzmu” jest zasadnicze dla zrozumienia ludzkich tarapatów

Kwestią nie jest to czy jestem antysemitą. Kwestią jest tylko to czy mam rację – John Bryant, Smiertelne słowa [Mortal Words] w. 8

Dr Henry Makow

Naziści dali antysemityzmowi złą opinię. Może to było ich celem.

Ich brutalna propaganda, rasizm i ludobójstwo czynią je nikczemnością. Ale antysemityzm miał długą i ważną tradycję przed nazistami. Zawsze przedstawiał opór wobec złej i obcej politycznie, kulturowej i ekonomicznej dominacji. To wymaga przemyślenia.

Zacznę od przedstawienia moich założeń.

  1. Prawda jest tak prosta, że gapi się nam w twarz. A jeszcze tego nie dostrzegamy. Większość żydów i chrześcijan nie ma świadomości co do tego, że judaizm nie jest religią, a satanistycznym kultem udającym religię.

Judaizmu nie definiuje Stary Testament a kabała, która mówi, że Bóg nie ma formy i jest niepoznawalny. Taka jest istota satanizmu. Istotą każdej prawdziwej religii jest to, że Bóg jest poznawalny. Jak inaczej słuchamy jego głosu w duszy / sumieniu? Kabalista mówi, że bóg jest niepoznawalny bo chce być Bogiem. „Żyd” jest fizycznym przejawem Boga. „Niepoznawalny” Bóg tak przenika, że Jego wola przejawia się w rabinie. Kabała jest podstawą satanizmu i okultyzmu na przestrzeni dziejów. Satanizm coraz bardziej zastępuje chrześcijaństwo jako moralny punkt odniesienia dla społeczeństwa.

Celem kabalistycznych Żydów (iluminaci) było zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej i to im się udaje. Żadnego Żyda teraz nie powinno się obwiniać za ukrzyżowanie Chrystusa. Ale od ukrzyżowania do chwili obecnej celem kontrolowanego prez kabalistów zorganizowanego żydostwa dalej jest zniszczenie chrześcijaństwa. Oni opór chrześcijański określili jako „antysemityzm”, odwracając dobro i zło tak jak robią to sataniści.

Iluminaci planują utworzyć światowe „superpaństwo” oddane ich bogactwu, sile i perwersjom. Z pomocą nie-żydowskich masonów przejęli zachód i wprowadzają ludzkość do swojego satanistycznego kultu. Sporządziłem listę wielu sposobów jakimi ludzkość jest opętana przez szatana.

  1. Jak powiedziałem, w kulcie satanistycznym szeregowym wyznawcom nie mówi się o prawdziwym programie. Manipuluje się nimi i degraduje ich zwodniczymi argumentami i frazesami („tolerancja”, „różnorodność”, „wyzwolenie seksualne”). W kulcie satanistycznym ludzie są przymuszani. Ludzie sumienia są szkalowani jako „samonienawistnicy”. Coraz bardziej ludzie stają się Żydami albo „nienawistnikami” jeśli tego nie robią. W kulcie nie liczy się prawda, a tylko poprawnośc polityczna. Społeczeństwo zaczyna przypominać kult.

Kiedy mówię o odradzaniu się „antysemityzmu”, nie myślę o dyskryminacji czy prześladowaniu poszczególnych Żydów takich jak ja. Myślę o sprzeciwianiu się każdemu – Żydowi czy nie-Żydowi – który reprezentuje program kabalistów (iluminaci), teraz forsowany przez cały establiszment ekonomiczny, polityczny i kulturowy na zachodzie, kontrolowany przez zorganizowany judaizm i masonerię. Desmond Tutu. Michail Gorbaczow, uczestnicy Bilderbergów. Wielu jest Żydami. Ale większość to kabaliści, sataniści albo zdrajcy.

Są naprawdę tylko dwie strony w NWO. Kabaliści (iluminaci, ich agenci i wyborcy) przeciwko reszcie ludzkości. (Cała reszta to zaciemnianie.) Do kabalistów należą masoni lewicy i prawicy, liberałowie, socjaliści, radykalne feministki, neokoni, komuniści, syjoniści, działacze homoseksualni – znasz to. Te wszystkie ruchy są utworzone przez Żydów i tworzą Żydów.

  1.  Według mnie dla Żydów wyzwalające jest odżegnanie się od judaizmu. Wielu już to zrobiło. Judaizm jest źródłem antysemityzmu. Ponadto, często jest dysfunkcyjny. Program zorganizowanego żydostwa wykazany do chwili obecnej, to przeinżynierowanie rasy ludzkiej by służyła iluminatom. Oni robią to poprzez niszczenie czterech nóg ludzkiej tożsamości: religii (Bóg), narodowości, rasy i rodziny (gender). Ich celem jest jedna rasa, jedna religia, jeden gender i jeden świat, wszyscy na służbie iluminatów. Ostatnim przykładem ich ‚jednego światowizmu’ jest sprzeciw zorganizowanego żydostwa wobec ruchów narodowych w Europie.

PIERWSZY ANTYSEMITA

a
A zatem, Mr Bóg, użyłeś czy NIE słowa ŻYD nadaremno?

Pierwszym antysemitą był sam Bóg. Kiedy Mojżesz powiedział mu że Żydzi czcili złotego cielca, „I jeszcze powiedział PAN do Mojżesza: „Widzę, że lud ten jest ludem o twardym karku. Zostaw Mnie przeto w spokoju, aby rozpalił się gniew mój na nich. Chcę ich wyniszczyć…” (Wyj 32: 9-10)

Nie mam pewności co powiedziałby Abe Foxman o ludobójczych skłonnościach Boga. W każdym razie czciciele Baala teraz rządzą i Bóg musiałby stanąć przed Trybunałem Praw Człowieka za swoje nierozważne wypowiedzi.

Wielcy prorocy Starego Testamentu także byli antysemitami. Jeremiasz powiedział, że Żydzi „nie powiedzą prawdy; przyzwyczaili swój język do kłamstwa…” (Jeremiah 9:4). Izajasz mówi, że Pan ukarze „córki syjońskie, ponieważ chodzą wyciągając szyję i rzucając oczami…” (Izajasz 3:16)

Jezus dołączył do slachetnych szeregów antysemitów kiedy powiedział faryzeuszom: „Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa„. (Jan 8:44)

Na przestrzeni dziejów Żydów krytykowano w Kto jest kim w zachodniej cywilizacji [Who’s Who of Western civilization]. Rzymski historyk Tacyt potępił ich za podkopywanie religii, kraju i rodziny, i powiedział, że byli „wrogami wszystkich narodów oprócz własnego”. George Bernard Shaw powiedział: „Żydzi niech lepiej przestaną być Żydami i zaczną być istotami ludzkimi”.

Węgierski muzyk Franz Liszt powiedział: „Oni sprzedają… łomy i pociski które niszczą podstawy wiary i moralności”.

Niemiecki poeta Goethe powiedział: „Ten podstępny naród ma jedną wielką zasadę, tak długo jak panuje ład, nic nie może zyskać”.

Wolter, francuski filozof, powiedział: „Naród żydowski ma czelność pokazywać nieprzejednaną nienawiść wobec wszystkich narodów, i buntuje się przeciwko wszystkim panom, zawsze przesądny, zawsze chciwy na dobrobyt innych, zawsze barbarzyński – tchórzliwy w nieszczęściu i bezczelny w dobrobycie”.

Nie można generalizować wszystkich Żydów, ale amerykański krytyk H L Mencken był szczególnie ostry o wielu z nich. Powiedział, że Żydzi są „najbardziej nieprzyjemnym narodem o jakim słyszał. Zwykle spotykanym brakuje wiele cech, które oznaczają cywilizowanego człowieka: odwagi, godności, uczciwości, spokoju, pewności siebie. Mają próżność bez dumy, zmysłowość bez smaku, i naukę bez mądrości… ich miłość jest głównie formą pokazu”.

Żydów nie uczy się o rasistowskim programie ich kabalistycznych przywódców. Zamiast tego, mówi się im, że są „nienawidzeni bez powodu”, albo dlatego, że ludzie potrzebują niewinnego kozła ofiarnego winnego ich cierpień. Antysemityzm jest „irracjonalną chorobą w umyśle Goja”. Coraz częściej w satanistycznym NWO zdrowych na umyśle nazywa się chorymi.

Nadszedł czas by Żydzi zdali sobie sprawę z tego, że judaizm nie jest po stronie aniołów, ale nie jest za późno by od niego odejść.

Nadszedł czas by chrześcijanie zdali sobie sprawę z tego, że dali się nabrać największym oszustom świata. Żydzi nie są „narodem wybranym”. Ich liderzy to megalomani którzy niszczą narody, zabijają miliony i zagrażają przyszłości ludzkości.

Nadszedł czas byśmy zdali sobie sprawę z tego, że możliwość krytykowania Żydów to papierek lakmusowy naszej wolności. Antysemityzm zakazano i ostro karano w Sowieckiej Rosji. Czy w takim społeczeństwie chcemy żyć?

MIARA ICH SUKCESU

Podbój polityczny, gospodarczy i kulturowy świata przez kabalistycznych Żydów i ich sojuszników to prawdziwa historia ostatnich 500 lat lub dłużej. (Iluminaccy bankierzy stoją za imperializmem.) Ale ich kontrola kultury jest taka, że ludzie absolutnie nie mają świadomości, że w ogóle wydarzył się jakiś podbój. „Antysemita” to przekleństwo które wywołuje paraliż.

Jeśli nie jesteś antysemitą w opisanym powyżej sensie, to jesteś oportunistą albo naiwniakiem, albo obu.

Ludzie nie są świadomi tego, że wszystkie wojny wszczynane przez masońskich bankierów żydowskich mają zwiększać ich władzę i bogactwo, niszczyć rywali i przyspieszać ich plan rządu światowego.

Ludzie nie są świadomi tego, że ich „liderzy” są marionetkami, a masmedia prostytutkami. Są nieświadomi tego, że iluminaci sponsorowali feminizm, homoseksualizm, swobodę seksualną i pornografię, by zniszczyć strukturę społeczną (małżeństwo i rodzina) i podkopać sprzeciw. Nie są świadomi tego, że 11 września to fałszywa flaga wykorzystana do ograbienia nas z praw obywatelskich, i kontynuują inscenizację fałszywego terroru by skonfiskować naszą broń.

Jako etniczny Żyd, syn ocalonych z holokaustu którzy stracili rodziców, uznaję, że istnieją powody antysemityzmu w przeszłości i obecnie. Reprezentuję tych zwykłych Żydów, którzy nie chcą być ludzkimi tarczami, ofiarami i kozłami ofiarnymi dla szalonego, satanistycznego ukrywanego programu zorganizowanego żydostwa.

Dr Henry Makow

Źródło: http://henrymakow.com/2014/06/Anti-Semitism-has-Respectable-Pedigree.html#sthash.n5CajxLJ.dpuf

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *