Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Sześć milionów 1915 – 1938 i czy prawda boi się dochodzenia?

Sześć milionów 1915 – 1938 i czy prawda boi się dochodzenia?

Za materiały holokaustyczne redakcja W-P została przed dwoma laty wzięta na ruszt za sprawą ataku polskojęzycznej organizacji pod wymowną nazwą „Otwarta Rzeczpospolita”. Z jej polecenia prokuratura IPN w Gdańsku wszczęła śledztwo wobec W-P z art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej  – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. Za tzw. „kłamstwo oświęcimskie” w Polsce grozi do 3 lat więzienia (a w przypadku dr Dariusza Ratajczaka była to kara śmierci: cywilnej, zawodowej, a później dosłownie – śmierci). Sprawa zakończyła się pomyślnie ale z W-P znikło około ćwierć tysiąca tłumaczeń z całego świata które z pewnością krytycznie ale i bazując na faktach historycznych (a historia to dokumenty, źródła, relacje świadków itd. itp.), wchodziły w polemikę z żydowską narracją holocaustu i judeocentrycznymi fantazjami o II Wojnie Światowej.

Dlatego po obejrzeniu poniższego materiału wideo kompletnie nie namawiamy do zapoznania się z pewnym nielegalnym w Polsce artykułem pod adresem: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/03/20/mit-6-milionow/

Nie sugerujemy aby materiałem dzielić się z rodakami co to hodowani są jak pieczarki, czyli trzymani w ciemnościach i karmieni łajnem, cytując H. Pająka.

A już kompletnie przestrzegamy, mając głęboko na sercu delikatną żydowską wrażliwość, aby tematu nie warzyć się drążyć i nie zgłębiać na własną rękę! Bo kto wie, możecie jeszcze trafić na dailymotion i obejrzycie film pt: Prawda za bramami Auschwitz (link), co to jest tylko kroplą w oceanie internetów.

Enjoy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.