Strona główna > NWO > Apokalipsa > Szczurzy król

Szczurzy król

rat king60 (…) Jeden z najefektywniejszych sposobów walki ze szczurami oparty jest na zniszczeniu ich obrony. Opiera on się na niszczeniu ich moralności. Nie da się złamać moralności wszystkim…

Można złamać jednego, ale i to nie od razu. Trzeba to robić stopniowo. Aby tego dokonać, trzeba stworzyć środowisko, w którym kluczową rolę odgrywa racjonalna logika. Przede wszystkim, zmusić do dokonania pierwszego kroku, do takiego działania, które jest absolutnym tabu….

…zniszczenie ludzkiego społeczeństwa dochodzi do skutku po użyciu technologii „szczurzy król”. Cały atak koncentruje się na zniszczeniu moralności. Wszelkimi sposobami wypala się pojęcie swój. Konsumpcyjne społeczeństwo uczy: swoich w naturze nie ma. Wszyscy są obcy, wszyscy to potencjalne pożywienie.

Najbardziej optymalne pożywienie to te,  które znajduje się obok i uważa się za twoich bliskich.  I nie podejrzewają,  że w rzeczywistości jesteś „szczurzym królem”.  Oni ci wierzą,  a ty ich pożerasz.  Takich „szczurzych królów” we współczesnym społeczeństwie jest coraz więcej. To są najgorsze drapieżniki. Oni łączą się w ugrupowania, rozpatrując rodaków jak bydło (żywność).

Odkrywając „prawdę”, że swoje szczęście można zbudować na cudzym nieszczęściu, zaczynają działać otwarcie „pożerają” swój naród.  Potem zaczynają zdawać sobie sprawę,  że najlepszym rozwiązaniem jest pożeranie pod zasłoną pięknych wyniosłych słów.
Z ekranów wylewają się potoki obietnic i górnolotnych słów o wolności i równości. Początkowo „królowie” nie chcieli spełniać obietnic. To był dla nich tylko środek do wabienia „pożywienia”…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.