Strona główna > Zdrowie > Szczepionki pozwalają trwać chorobom, które mogłyby bez nich zostać wyeliminowane

Szczepionki pozwalają trwać chorobom, które mogłyby bez nich zostać wyeliminowane


Chociaż dziki wirus polio stał się rzadki na świecie, okazuje się, że nie wszystkie szczepionki zawierają osłabio­ne wirusy, co oznacza, że w niektórych z nich znajdują się w pełni żywotne eg­zemplarze. Może to prowadzić do zaka­żeń polio osób poddanych szczepieniom w ramach masowych akcji. Ostatnio z powodu małej epidemii polio w Syrii, środowisko medyczne poddało tam szczepieniom około 355 000 dzieci.

Warto też zauważyć, że szczepionki generalnie zawierają toksyczne składniki, jak również tkanki ludzkich płodów. Jest wiele artykułów opisujących skuteczność – bądź jej brak – szczepionek wraz z ich składem i skutkami ubocznymi.

Jest wysoce nielogiczne szczepienie setek tysięcy dzieci w celu zapobieże­nia tej chorobie, skoro sama szczepion­ka prawdopodobnie ją powoduje. Polio przejawia tendencję do rozprzestrzenia­nia się w krajach o niskim poziomie sa­nitarnym i do zanikania, kiedy zwiększa się dostępność czystej wody i ogólny poziom higieny.

W roku 2014 Światowa Organizacja Zdrowia (World Health Organization; w skrócie WHO) twierdziła, że polio stanowi globalne zagrożenie dla zdro­wia, mimo iż ogólna liczba 68 przy­padków została odnotowana głównie w Pakistanie. Wielka Farma kontroluje WHO i dysponuje środkami finanso­wymi pozwalającymi nakłaniać rządy, w tym amerykański, „do gromadzenia szczepionek, których nigdy się nie wy­korzysta”.

Od dziesięcioleci informuje się, że wiele dzieci zapada na świnkę, mimo iż zostały zaszczepione przeciwko tej cho­robie. W niedawnym artykule The New York Times oznajmił, że świnka powraca w USA, szczególnie wśród grupy o wy­sokim wskaźniku immunizacji, to znaczy wśród tych, którzy otrzymali w dzieciń­stwie dwie dawki szczepionki przeciw­ko niej. Według jednego z przedstawi­cieli służby zdrowia cytowanego w The New York Timesie strategią na epidemię świnki ma być podawanie trzeciej dawki szczepionki.

Tłum. Nexus

Źródło: https://www.naturalnews.com/2017-11-14-vaccines-are-the-vehicle-for-perpetuating-diseases-that-would-otherwise-have-been-eradicated.html

P.S. Suplement: CDC po cichu przyznało, że wstrzyknięto 30 milionom ludzi szczepionki przeciwko polio, które zawierały rakotwórczy wirus SV40. Dr Maurice Hilleman, pracownik firmy Merck, ostrzegał o tym Alberta Sabina i innych naukowców, jeszcze zanim szczepionki zostały wprowadzone na rynek, ale oczywiście zamiast natychmiast je wstrzymać i oczyścić, to sprawa została zatuszowana i przez kilka lat podawano je milionom ludzi na świecie. CDC zaprzecza, że do obecnej epidemii raka przyczyniły się szczepionki powołując się na badania dwóch naukowców, dra Howarda Stricklera i dr Keerti Shah, którzy pracowali dla firmy Merck i GSK. Natomiast do roku 2002 już było ponad 61 zgłoszeń z 49 różnych niezależnych laboratoriów ze świata, gdzie wykryto SV40 w ludzkim międzybłoniaku, chłoniaku, oraz nowotworach mózgu i kości! Oprócz tego, inny naukowiec, Michele Carbone wraz z byłym dyrektorem NIH, odkryli, że te szczepionki nie tylko były zanieczyszczone SV40, ale jeszcze innym „rachetypowych” szczepem tego wirusa, który umykał procedurom kontrolnym przez lata i zarażał ludzi, którym podawano tę szczepionkę jeszcze długo po 1962r. I ani słowa o tym w mediach(!!!) Nie ma patrzenia w przeszłość, wyniesienia lekcji, ani proszenia ludzi, żeby się przetestowali, czy rozmów na temat terapii, jakie można wykonać, gdy się jest zarażonym SV40.


5 thoughts on “Szczepionki pozwalają trwać chorobom, które mogłyby bez nich zostać wyeliminowane

 1. Najgorsze w tym wszystkim że systemowe osły są zadowolone z biznesu i zarobasów z niego płynacych.. Mam na mysli zwyklych szarych bałwanów, ktorych dzieci rowniez dostaną takie szczepionki, a sami otwieraja kliniki medyczne/psychologiczne i psychiatryczne lub w nich pracuja by leczyć autyzm,rehabilitowac itp. okazuje się że 80% głownego przemyslu gospodarek bazuje na ludzkiej tragedii,bólu i cierpieniu. Tak było kiedys, tak jest i dziś.

  Fatalne w tym wszystkim jest to, ze te oddolne sieroty doskonale zaczynają wiedzieć (ale nie rozumiec) ze to szczepionki są tego przyczyna i bezwolnie wykonują swoje zawody zwracajac srodki pracy do systemu, a samemu traktujac prace dla pieniedzy jako biznes. Taki czlowiek to obiekt. Sami są czescia tego krwiozerczego systemu i partycypujac w nim biorą odpowiedzialność za swoje czyny od momentu kiedy zaczynają wiedzieć, ze to ingerencja człowieka/gada niszczy zdrowie innemu.

 2. A gruźlica poszczepienna? Niedługo będzie sprawa w sądzie przeciw Posobkiewiczowi o gruźlicę poszczepienna. Mały Antoś ma zaatakowany mózg i kości. Rodzice pozywają tylko o milion złotych, bo na więcej ich nie stać- sąd pobiera 5% characzu od wysokości roszczenia. Państwo nie pokrywa kosztów leczenia i jeszcze rodzice mieli problem z importem docelowym. Proszę każdego, kto czyta i nie jest mu obojętny los naszych dzieci, niech wejdzie na stronę StopNop i wydrukuje listę do podpisania projektu obywatelskiego o dobrowolność szczepień i ogólnie o większą kontrolę i przejrzystość tego procederu. Czas mamy do połowy lipca najdalej. Nawet jeden podpis jest cenny.

 3. Gienek-szklane oko – dostałeś też kiedyś szczepionke.. zapytaj.

  Wszystko przeliczacie na pieniadze – sami jestescie zgnili i dopiero pozniej system. jaki dół taka góra i niczym sie nie rożnicie. Wspielibyscie sie wyzej i robilibyscie to samo za kase i status.

  Tym imbecylom samolot spadł w smoleńsku i rodzinne nieroby(socjalisci) krzyczały o odszkodowanie, a kto je zapłacił w abstrakcyjnych kwotach?? Polacy, którzy zapłacili najwiecej ich smiercią w Rosji.. Czy za kaske odkupili sobie zmarłych zza światów??

  Tu system, ktory finansujecie robi szczepionki ( bo go finansujecie) a pozniej od obywateli wyciagacie pieniadze, ktorzy sami ich niewiele mają.. Co zmieni milion zlotych jak dziecko ma porazenie mozgowe albo jest debilowate?? a dlaczego nie 100tys tylko milion i dlaczego ja i inni obywatele mamy płacić za czyjeś nieszczescie, mało każdy ma problemów własnych.. okradacie siebie i naród w ten sposób , który nie macza w tym palców. Osłabiając go jeszcze bardziej wzmacniacie koncerny.

  Oddaj czas i czesc swojej pracy popapranym rodzicom, ktorym zwierzecy insynkt nakazuje reprodukcje , gdy ludzkość jest na etapie częsciowej zagłady, a pozniej za ten debilizm obciazacie innych.To nic innego jak niewiedza duzych dzieci rodziców jest wspołwinna zniszczenia zdrowia i zycia małych dzieci. Jak taki porażony psychicznie, zwróci ten wasz kult pieniadza w gospodarce jak bedzie pół-przytomny i niezdolny do wykonywania realnej pracy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *