Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Szczepionki: paraliż po ospie, zgony po HPV

Szczepionki: paraliż po ospie, zgony po HPV

Sąd szczepionkowy potwierdza, że szczepionka przeciwko ospie sparaliżowała chłopca

Vaccine court admits that the chickenpox vaccine permanently disabled a young boy

08.11.2018 –  Isabelle Z.

(Natural News) mimo że producenci szczepionek i media głównego nurtu dalej zaprzeczają by szczepionki mogły szkodzić, sąd szczepionkowy w Ameryce spokojnie przyznaje pieniądze ofiarom urazów poszczepionkowych, i po długiej walce sądowej, Departament Zdrowia nawet potwierdził, że szczepionka przeciwko ospie wywołała u 13-letniego chłopca paraliż / vaccine caused one boy’s paralysis.

[…]

Diagnoza: Transverse myelitis – poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego, choroba wiązana ze szczepionkami już w latach 1920, kiedy przypadki wcześniej rzadkiej choroby powiązano z podaniem szczepionki przeciwko ospie i wściekliźnie.

Więcej prawdziwych historii o skutkach szczepionek tutaj: VaccineDeaths.com.

*****************************

Sąd potwierdza: szczepionka Gardasil zabija ludzi… bezsporne dowody naukowe… więc gdzie jest oburzenie?

Court ruling confirms Gardasil vaccine kills people… scientific evidence beyond any doubt… so where is the outcry?

5.04.2018 –  Lance D Johnson

(Natural News) Niech Pan Bóg błogosławi rodzinie  Tarsell, która walczyła z rządem USA przez 8 długich lat by potwierdzić dowód medyczny / validate a medical burden of proof, że szczepionka Gardasil zabiła ich córkę, 21-letnią  Christina Richelle, która „zmarła z powodu arytmii wywołanej przez reakcję autoimmunologiczną” na Gardasil, szczepionkę HPV, którą otrzymała tylko kilka dni przed śmiercią.

Potwierdził to Departament Zdrowia: szczepionka Gardasil firmy Merck wywołuje problemy autoimmunologiczne mogące doprowadzić do nagłego osłabienia i / lub śmierci / causes autoimmune problems that cause sudden debilitation and/or death. Gdyby młodą dziewczynę zastrzelił szaleniec z AR-15, to w całym kraju pojawiłyby się nagłówki i maszerowano by na Waszyngton. Ale skoro ta młoda kobieta została „zastrzelona” przez szczepionkę, całą historię zmieciono pod dywan.

Nieważne to, że Gardasil odpowiada za życie 271 młodych kobiet do tej pory / 271 young women to date, według ponad 57.520 doniesień o niepożądanych skutkach [z Vaccine Adverse Events Reporting System]. Gdyby 271 młodych ludzi zginęło w szkolnej strzelaninie, wiadomości bez przerwy popierałyby zakaz posiadania broni. A co z zakazem na nowoczesną broń – Gardasil?

[…]

Teraz kiedy sąd potwierdził, że szczepionka Gardasil zabija ludzi, gdzie piszą o tym krajowe media? Gdzie jest publiczne oburzenie?

https://www.naturalnews.com

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 3 = 2