Strona główna > Świat > Szczepionka przeciwko tężcowi skażona sterylizującymi chemikaliami w celu dokonania rasobójstwa na Afrykańczykach

Szczepionka przeciwko tężcowi skażona sterylizującymi chemikaliami w celu dokonania rasobójstwa na Afrykańczykach

(NaturalNews) Laboratoria potwierdziły, że szczepionka przeciwko tężcowi aplikowana milionom młodych Kenijek zawiera chemikalia sterylizacyjne wywołujące poronienia – donosi opowiadająca się za szczepieniami organizacja Kenya Catholic Doctors Association.

a

Ogromna liczba 2.3 mln dziewcząt i młodych kobiet otrzymuje teraz szczepionkę wpychana przez UNICEF i WHO.

„Wysłaliśmy próbki z całej Kenii do laboratoriów w Południowej Afryce. Wyniki badań okazały się pozytywne na obecność antygenu HGC” – powiedział dr Muhame Ngare z Mercy Medical Centre w Nairobi LifeSiteNews. „Były skażone HCG”.

Substancja ta powoduje zniszczenie własnego płodu przez organizm kobiety na skutek powstałych przez szczepionkę przeciwciał

HCG – substancja chemiczna opracowana przez WHO w celach dokonywania sterylizacji. Wstrzyknięta w organizm młodej kobiety powoduje zniszczenie ciąży przez reakcję na HCG własnego organizmu, wywołując spontaniczną aborcję. Jej skuteczność trwa całymi latami, powodując aborcje u kobiet do 3 lat od szczepienia.

Dr Ngare wyjaśnia: „…w tej kampanii WHO nie chodzi o wyeliminowanie tężca ponatalnego, ale o dobrze zorganizowaną przymusową kontrolę populacji masowa sterylizacją, przy wykorzystaniu zbadanej szczepionki regulującej płodność”.

Kenijski rząd, oczywiście, uważa, że szczepionka jest bezpieczna. Dr Tabu z Min. Zdrowia nawet powiedział mediom, że ponieważ niektóre młode dziewczyny nadal maja dzieci, to szczepionka nie może zawierać żadnego składnika sterylizującego. Ale temu twierdzeniu zaprzecza fakt, że HCG nie działa cały czas. Sterylizuje tylko większość zaszczepionych, a nie wszystkie kobiety.

Co ważniejsze, Kenijski Kościół Katolicki jest organizacją popierającą szczepionki. „Jaki maja powód katoliccy lekarze by kłamać?” – zapytał dr Ngare w cytowanym powyżej artykule. „KK w Kenii zapewniał opiekę zdrowotną i szczepionki przez 100 lat dłużej niż istnieje kenijskie państwo”.

Inaczej mówiąc, ta sama grupa ujawniająca program sterylizacji w szczepionkach przeciw tężcowych jest faktycznie jego zwolennikiem. Ale nawet teraz, kiedy poznała przerażającą prawdę: szczepionki są idealnym nośnikiem dla rządów by podstępnie wstrzyknąć czynnik chemiczny albo wirusowy, o którym nigdy nie informuje społeczeństwa.

Dowód winy: 5 zastrzyków w ciągu 2 lat

Tym co naprawdę wywołało alarm o tych tzw. szczepionkach przeciw tężcowych był bardzo niezwykły program szczepień. Ta szczepionka wymagała 5 zastrzyków w ciągu 2 lat – program jakiego nie stosuje się w przypadku tężca.

„Jedynym razem kiedy podawano ją w pięciu dawkach był ten, kiedy używano jej jako nosiciela w szczepionkach regulujących płodność, skażonej hormonem ciążowym – ludzką gonadotropiną kosmówkową [Human Chorionic Gonadotropin = HCG] opracowanej przez WHO w 1992” – tłumaczy dr Ngare.

Ponadto, szczepionkę podawano jedynie kobietom w wieku rozrodczym, a nie mężczyznom czy kobietom które go przekroczyły.

Zdaniem dr Ngare, tę samą kampanię sterylizacji szczepionką przeprowadzono w 1993 w Meksyku, oraz w Nicaragui i na Filipinach w 1994. WHO próbowała przeprowadzić ją w Kenii w latach 1990, ale nie zgodził się na to KK.

Jak mówi Brian Clowes z Human Life International, ONZ nie sprzeciwia się badaniu laboratoryjnemu i potwierdzeniu HCG w szczepionkach. ONZ twierdzi, że pewne szczepionki zostały „skażone” w procesie produkcji – absurdalna opinia, w którą nie uwierzy żaden rozumny człowiek, bo HCG nigdy nie powinna się znaleźć w pobliżu szczepionki podczas jej produkcji, chyba że ktoś umieścił ją celowo.

LifeSiteNews pisze, że:

zdobyliśmy raport ONZ ze spotkania w sierpniu 1992 w siedzibie światowej w Genewie, w którym uczestniczyło 10 naukowców z „Australii, Europy, Indii i USA” oraz „10 zwolenników zdrowia kobiet” z całego świata, w celu omówienia wykorzystania „szczepionek regulujących płodność”. „Szczepionkę anty-HCG” nazywa najbardziej zaawansowaną.

Pełny raport tutaj: www.lifesitenews.com/news/a-mass-sterilization-exercise-kenyan-doctors-find-anti-fertility-agent-in-u

Tetanus vaccines found spiked with sterilization chemical to carry out race-based genocide against Africans

Mike Adams – 8.11.2014, tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *