Strona główna > Zdrowie > Szczepienne samobójstwo narodów. Prof. Maria Dorota Majewska

Szczepienne samobójstwo narodów. Prof. Maria Dorota Majewska

W załączonym linku świetne przemówienie Barbary Loe Fisher (byłej pielęgniarki, matki okaleczonego przez  szczepienia dziecka i aktywistki walczącej o bezpieczeństwo i dobrowolność szczepień) na wiecu zorganizowanym przed budynkiem CDC w Atlancie. 

Uczestnicy wiecu żądali ukarania skorumpowanych urzędników CDC odpowiedzialnych za szczepienne zbrodnie przeciw dzieciom, obalenia totalitarnego  przymusu szczepień, który obowiązuje w kilku stanach, oraz zniesienia immunitetu dla karteli farmacji w zakresie okaleczeń poszczepiennych.  Skala tych okaleczeń u amerykańskich dzieci jest już tak wielka, że na naszych oczach zapada się całe społeczeństwo i kolapsują  praktycznie wszystkie instytucje stanowe i państwowe, bo brakuje normalnych, zdrowych ludzi do nauki i pracy.  Nigdy w historii ludzkości żaden naród nie dokonał takiego samozniszczenia dla zysków kartelu farmaceutycznych oligarchów. Polska niestety idzie tym samym samobójczym  śladem.           

http://www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/October-2015/health-liberty-revolution-to-save-our-children.aspx

Dramatyczny spadek IQ u dzieci i młodzieży obserwowany  w ostatnich dekadach w wielu w krajach zachodnich bez wątpienia jest skutkiem masowego zatrucia dzieci toksycznymi szczepieniami już od pierwszych godzin/dni życia.   Na naszych oczach dokonuje się więc szybka antropogeniczna dewolucja człowieka stymulowana przez zdegenerowaną, kartelową pseudomedycynę.  

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2730791/Are-STUPID-Britons-people-IQ-decline.html

a

Prof. Maria Dorota Majewska

P.S.

Wszystkim rodzicom polecam cenną książkę amerykańskiego pediatry dra  Eisensteina   „Szczepic czy nie”.  Mam nadzieje, ze  zawarte w niej informacje pomoga rodzicom w podjęciu decyzji dotyczących szczepień dzieci.

http://www.illuminatio.pl/ksiazki/szczepic-czy-nie/

Poniżej krótką przemowa senatora Paschala Mooney z Irlandii na temat szczepień przeciwko HPV:

Za tłumaczenia podziękujmy mamie aktywistce Magdzie  Gawronskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.