Strona główna > Zdrowie > Szczepienie przeciw ciąży

Szczepienie przeciw ciąży


Komentarz: z opisu pod filmem na YT.

Prace nad antykoncepcyjnymi szczepionkami trwają już od lat 70.XXw. Ostatnie doniesienia z Kenii o sterylizujących szczepionkach to tylko wierzchołek góry lodowej. Tam wykryto element hCG w szczepionkach przeciwko tężcowi, którego obecność powodowała przerywanie ciąży u kobiet. Opracowywano również szczepionki z GnRH, FSH, czy LH, które powodowały inne skutki, np. zaburzenia produkcji testosteronu u mężczyzn, czyli utratę cech męskich, a u kobiet wczesną menopauzę. Już słuchać o przypadkach, gdzie młode kobiety po szczepieniu przeciwko HPV („rakowi szyjki macicy”) stały się bezpłodne i mają objawy wczesnej menopauzy, a u chłopców coraz częściej można zaobserwować pewną „zniewieściałość”. I dlaczego tak usilnie promuje się szczepienia nawet CHŁOPCÓW przeciwko „rakowi szyjki macicy”?! Obecność tych hormonów w szczepionkach nie tylko wiąże się z ryzykiem wywołania trwałej bezpłodności, ale również prowokuje ciało do wytwarzania na nie przeciwciał i tak rodzi się autoagresja, kiedy system odpornościowy atakuje własny organizm.

Książka Judith Richter została wydana w 1996 roku, czyli od tamtej pory z pewnością nastąpił znaczny postęp w tej dziedzinie. Dlaczego o tym się nie słyszy w mediach? To oczywiste. Udało mi się ją zakupić na ebay’u i ma ona jeszcze czerwoną pieczątkę z biblioteki w Londynie, że została z niej w 1998roku wycofana! Ciekawe dlaczego…

W tym filmie umieściłam tylko część informacji z tej książki i jeżeli tempo jest za szybkie , to proszę robić pauzę w celu spokojnego doczytania. A całe streszczenie tej książki znajduje się na stronie:

http://szczepionki.weebly.com/artyku322y/szczepienie-przeciwko-ciazy

oraz jako dokument do pobrania ze strony:

https://app.box.com/s/x9neur3c77v7xfhcwuknisotmtn5t6iw


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *