Strona główna > NWO > Szczepienie Gojów, zagadka rozwiązana

Szczepienie Gojów, zagadka rozwiązana

gojów wiadomości Polska Świat

To_dla_ciebie_głupi_gojuW związku z szybko rosnącą wśród Gojów świadomością na temat przebiegu wypadków, żydowskie agendy planu NWO zaczynają przyznawać rzeczy oczywiste, albo chociaż próbują odwracać uwagę Gojów od niepodważalnych faktów, a kierować ją na manowce pół-prawd.

Centers for Disease Control and Prevention (CDC) (pol. Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom), agencja federalna rządu USA, odpowiednik ministerstwa zdrowia, kilka dni temu wydała oświadczenie, w jakim przyznaje, że aż 30 milionów Amerykanów może być zagrożonych zapadnięciem na raka z powodu otrzymanej szczepionki przeciwko polio.

Czy szczepionki mogą powodować raka? Mamy zatem wiadomość z pierwszej ręki: CDC mówi, że tak właśnie i po prostu może być … ale po 50 latach od szczepień potrzebne są dalsze badania (naprawdę?).

CDC na swej własnej stronie internetowej zamieściło informację, że aż 30 milionów Amerykanów mogą być narażonych na ryzyko zachorowania na raka po otrzymaniu szczepienia na polio w okresie 1955 – 1963. Możliwość taka istnieje, ponieważ odkryto, iż ta szczepionka mogła być skażona wirusem SV40. Większość Amerykanów otrzymała wiele dawek tej szczepionki, a szczepieniom poddano blisko 100 milionów ludzi.

(…)

źródło: http://www.thelibertybeacon.com/2013/07/12/cdc-admits-as-many-as-30-million-americans-could-be-at-risk-for-cancer-due-to-polio-vaccine/

Tytułem przypomnienia innych faktów, o jakich Goje wiedzieć nie powinni:

W artykule archiwalnym zatytułowanym „Wszystkie szczepionki są zanieczyszczone, dosłownie każda”, znajdującym się pod linkiem:

http://www.salem-news.com/articles/november292011/vaccines-contaminated-se.php

ALL the Vaccines Are Contaminated – Every Last One of Them

przytoczono wiele wypowiedzi i faktów, jakie już 2 lata wcześniej potwierdzały to „epokowe” odkrycie CDC.

Podstawową, jeśli nie jedyną, przyczyną straszliwego wzrostu zachorowalności na raka, były szczepienia”. – dr Robert Bell, były wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Rakiem w the British Cancer Hospital

Jeśli poddajesz się zabiegom szczepienia, najprawdopodobniej nie wiesz co robisz, ponieważ nieświadomie szczepiąc się na grypę lub przeciw odrze, pomagasz wstrzyknąć sobie lub swoim dzieciom raka (wirusa SV40, który go wywołuje), a także inne śmiercionośne wirusy, szkodliwe bakterie, środki chemiczne zaburzające płodność i syntetyczne DNA, które grozi uszkodzeniem twojego własnego kodu biologicznego.

Kto potwierdza fakt, że szczepionki są skażone?

Mianowicie obecnie już nie żyjący szef działu produkcji szczepionek w firmie Merck, dr Maurice Hillerman (żyd), który w wywiadzie radiowym przyznał, że szczepionki Mercka, są zanieczyszczone wirusem, jaki wywołał epidemię AIDS w USA. Przyznał też, że wszystkie szczepionki firmy Merck są zanieczyszczone rakiem i innymi wirusami.

 http://www.youtube.com/watch?v=GvsXrVkjyz4

Donald W. Scott, redaktor The Journal of Degenerative Diseases i współzałożyciel the Common Cause Medical Research Foundation, również łączy w związek przyczynowo-skutkowy szczepienia i AIDS (podobnie jak Hillerman), ale także łączy je z amerykańskimi badaniami nad bronią biologiczną, mówiąc że szczepionki są zanieczyszczone mykoplazmą, prymitywną bakterią pozbawioną ściany komórkowej, jaka narusza ścianki komórek.

Podobne zdanie w sprawie skażenia szczepionek ma Garth Nicolson, biolog komórkowy i redaktorem pisma Journal of Clinical and Experimental Metastasis oraz Journal of Cellular Biochemistry. Jest on jednym z najczęściej cytowanych naukowców na świecie, opublikował ponad 600 publikacji medycznych i naukowych, uczestniczył w redagowaniu 14 książek i był redaktorem naukowym 28 czasopism medycznych i naukowych.

On nie tylko mówi, że szczepionki są skażone mykoplazmą, ale w ogóle mówi, czym one są. Nicolson mówi dosłownie, że wszyscy mamy wskutek szczepień uszczerbek na zdrowiu i zapadamy na chroniczne choroby zwyrodnieniowe.

Te uszczerbki na zdrowiu przekładają się potem na fakt, że mamy pacjentów leczących się przez całe życie (i tym samym generujących przez ich całe życie zyski) dla przemysłu farmaceutycznego dokonującego szczepień i mówi, że to nie przypadek.

 Tabela CIA ukazująca związek przyczynowo-skutkowy między przyjmowaniem szczepień a długością życia

lifespan

Z tego też powodu, rewelacje CDC na temat nowoczesnych metod uśmiercania Gojów nie są już żadną tajemnicą ani dla żydów, ani dla Gojów. Powinny natomiast znaleźć się w nowej rubryce naukowej pod tytułem „żydowskie odkrycia w sprawie mocy informacji rozpowszechnianej za pomocą internetu”.

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.