Strona główna > Zdrowie > Szczepieni zagrożeniem dla zdrowia publicznego. Prof. Maria Dorota Majewska

Szczepieni zagrożeniem dla zdrowia publicznego. Prof. Maria Dorota Majewska

Strzeżmy się niedawno szczepionych osób jak trędowatych, bo one rozprzestrzeniają groźne choroby i są wielkim zagrożeniem dla zdrowia publicznego. To szczepienia są dziś głównymi przyczynami ognisk chorób zakaźnych oraz epidemii i powodują, że te choroby nigdy nie znikną, bo każdego roku są zasilane nowymi porcjami szczepień.

a

 Z drugiej strony choroby, na które nigdy nie było szczepień, takie jak szkarlatyna, tyfus, cholera zniknęły w krajach rozwiniętych wyłącznie wskutek poprawy higieny i warunków życia ludności. W poniższym artykule cytowane są publikacje naukowe i inne fakty, które to potwierdzają.

http://www.naturalnews.com/048863_vaccine_propaganda_disease_outbreaks_vaccinated_children.html

Szczepienia okaleczają i zabijają – przyznał rząd USA. Wcześniej sąd najwyższy tego kraju przyznał, że szczepienia są nieuchronnie niebezpieczne.  Dlatego namawianie lub zmuszanie kogokolwiek do szczepień jest zbrodnią popełnianą dla zysków, bo nie może tu być mowy ani o zdrowiu osobistym ani publicznym.   

http://www.naturalnews.com/048863_vaccine_propaganda_disease_outbreaks_vaccinated_children.html

Prof. Maria Dorota Majewska

P.S.

Szanowni Państwo,

SZCZEPIENIA TO TRUDNY TEMAT W NASZYM KRAJU, DLATEGO

zapraszam na spotkanie z Przemyslawem Cuske, przedstawicielem STOP-NOP-u, tj. organizacji, która uświadamia rodzicom zagrożenia wynikające ze szczepień i obala mity podawane przez media głównego nutru na temat szczepień.

Przyjdźcie na spotkanie, by dowiedzieć się prawdy o szczepieniach, poznać polskie prawodastwo dotyczące szczepień i dowiedzieć się, w jaki sposób zgodnie z prawem można uchronić dziecko przed niepożądanym odczynem poszczepiennym.

http://fundacja-qlt.pl/

CO: KONTROWERSYJNE SZCZEPIENIA – CO KAŻDY RODZIC WIEDZIEĆ POWINIEN?

KIEDY: 14.03.2015 GODZINA 12.30 – 15.3

GDZIE: DOM NAUKI, WARSZAWA, UL. SCHROEGERA 82

KOSZT: 30 ZŁ OD OSOBY

ZGŁOSZENIA NA ADRES: [email protected]

Jest to spotkanie informacyjne z Przemysławem Cuske, współzałożycielem i wiceprezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”, ojcem trójki dzieci, który przedstawi cele i działania stowarzyszenia.
Poruszymy kwestie łamania praw pacjenta i praw człowieka przez urzędników sanepidu oraz personel medyczny, oraz jak się przed tym bronić i dochodzić swoich praw, lecz także o tym, które szczepienia są szczególnie toksyczne i dlaczego. Na bazie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z grudnia 2010 r. w sprawie rozpoznawania niepożądanych odczynów poszczepiennych oraz kryteriów ich zgłaszania, ukażemy poważny problem z ich obecnym niepełnym zgłaszaniem przez lekarzy do sanepidu.
Wspólnie zastanowimy się, dlaczego w Polsce, przy najwyższym współczynniku wyszczepialności dzieci i młodzieży, nie ma żadnego systemu odszkodowań  i rekompensat dla ofiar szczepień.
Porozmawiamy również o strachu przed dziećmi nieszczepionymi, szczepionymi, nieszczepionymi dorosłymi i nieszczepionym personelem lekarskim.
Spojrzymy od drugiej strony na histerie, podgrzewane przez media, dotyczące grypy, ospy, eboli, odry czy krztuśca.Przesłanie OSWoS „STOP NOP”:
 „Utworzyliśmy je jako grono osób, które bezskutecznie poszukiwały odpowiedzi na wiele pytań dotyczących szczepień oraz innych metod profilaktyki zdrowotnej. Wielu z nas zetknęło się z niepożądanymi odczynami poszczepiennymi, często nie będąc nawet uprzedzonym o możliwości ich wystąpienia. Naszym celem jest wypełnianie luki w społeczeństwie, w którym coraz częściej o szczepieniach mówi się bezkrytycznie, bez wspominania o cenie, jaką przychodzi nieraz zapłacić za wybór tej formy uodparniania. Protestujemy przeciwko przymuszaniu zdrowych obywateli do zabiegów medycznych i prowadzeniu kampanii dezinformacji odnośnie skuteczności i bezpieczeństwa szczepień. Mamy prawo do pełnej informacji o dostępnych w Polsce i za granicą preparatach szczepionkowych, o innych sposobach dbania o odporność i o metodach opieki nad osobami zapadającymi na choroby zakaźne. Domagamy się również uznania problemu niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) oraz działań mających na celu ich odpowiednie ewidencjonowanie, badanie, i pomoc osobom, które ucierpiały przez szczepienia.” www.stopnop.plUprzejmie prosimy o rozsyłanie informacji o spotkaniu, by dotarła ona do jak najszerszego grona odbiorców.

serdecznie pozdrawiam,

Lena Huppert

(prezes Fundacji Wspierania Rozwoju Kultury i Społeczeństwa Obywatelskiego QLT)

___________________________________________

Szczegóły na stronie: www.fundacja-qlt.pl

Kontkat: 502085840, 22/4005652

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *