Strona główna > NWO > Apokalipsa > Szatańska Kanada – To nie lekarze, to są mordercy i zbrodniarze !!!

Szatańska Kanada – To nie lekarze, to są mordercy i zbrodniarze !!!

To nie są lekarze to są mordercy i zbrodniarze…W Kanadzie zobowiązano lekarzy do zabijania pacjentów!!!

a2

Dnia 23 lutego 2017 roku „kanadyjskie” media poinformowały, że w stanie Ontario rozpoczęła się 8-tygodniowa kampania społecznego protestu przeciwko przymusowemu przekształceniu wszystkich kanadyjskich lekarzy w morderców i zbrodniarzy zobowiązanych do zabijania (uśmiercania) swoich pacjentów przy pomocy eutanazji!

a222

Kanadyjscy liberałowie wnieśli pod obrady parlamentu projekt ustawy (Bill 84 — the Medical Aid in Dying bill) jeszcze w grudniu. Projekt ustawy zakłada, że lekarz za odmowę przeprowadzenia aborcji, dokonania eutanazji albo „medycznie wspomaganego samobójstwa”, to znaczy „uśmiercenia” swoich pacjentów, natychmiast traci lekarskie prawo wykonywania zawodu co oznacza utratę możliwości pracy w Kanadzie.

Społeczeństwo Kanady jest oburzone faktem, że lekarze kanadyjscy są dzisiaj pozbawieni prawa wyboru „zabijać czy nie zabijać” swoich pacjentów. Niestety, miejscowe przepisy teraz jednoznacznie traktują zawód „kanadyjskiego lekarza” jako „dyplomowanego mordercy” albo „specjalisty od uśmiercania” pacjentów w Kanadzie.

Ma się rozumieć, że współczesny kanadyjski „oprawca” nie będzie „odrąbywał głów” swoim pacjentom. Zawód „oprawcy” został unowocześniony i dzisiaj nazywany jest dziwnym słowem „uśmiercacz” przeprowadzający „eutanazję” albo „wspomagane samobójstwo”. Oznacza to, że jeżeli lekarz wykonuje „uśmiercający zastrzyk” to jest to eutanazja. A jeżeli pacjent sam sobie wykonuje „uśmiercający zastrzyk” to jest to nazywane w kanadyjskich „szpitalach” „samobójstwem w obecności lekarza”. Obie procedury nie tylko są legalne ale i stały się dzisiaj w kanadyjskich „szpitalach” „obowiązkowymi usługami”.

Według nowego prawa lekarz, który nie chce zabijać swoich pacjentów, powinien opuścić granice Kanady!!!

a3

JUDEOMASONERIA JEST NOWOTWOREM LUDZKOŚCI

Ludzkość nigdy nie zdoła rozwiązać swoich problemów, nie mówiąc już o uratowaniu się, dopóki nie uświadomi sobie, że większość jej problemów wynika z wpływów judeomasonerii, która bierze siłę od żydowskiego kartelu międzynarodowych banków centralnych.

————————————————————————————————————————

Na podstawie: http://3rm.info/main/67004-ne-vrachi-a-palachi-v-kanade-vrachey-obyazali-umerschvlyat-pacientov.html

Data publikacji: 12.04.2017

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.