Strona główna > NWO > Apokalipsa > Szatańska istota elektronicznego dowodu tożsamości

Szatańska istota elektronicznego dowodu tożsamości

Judeomasońsko-satanistyczna istota elektronicznego dowodu tożsamości i straszliwe konsekwencje jego wprowadzenia.

W książce N. Bogoliubowa „Tajnyje obszcziestwa XX wieka” („Tajne stowarzyszenia XX wieku” – tłum.), wydanej w 1977 roku w Petersburgu, szczegółowo pisze się o pewnej, jedynej karcie elektronicznej, znanej jako UEK (Uniwiersalnaja Eliektronnaja Karta) i o elektronicznym dowodzie tożsamości (na piętnaście lat przed pojawieniem się tej antychrystowej ohydy w Rosji) a także o laserowym tatuażu, który, według danych zaprezentowanych w książce, umieszcza się na ludziach już od 29 lat!

a

Jednakże mnóstwo ludzi w Rosji (i na całym świecie – dop. red. W-P) do tej pory kategorycznie nie chce wierzyć w to, że prorokowane 2000 lat temu nakreślenie (znamię – tłum.) bestii stało się rzeczywistością w naszych czasach. Przedkładamy państwa uwadze fragment z tej niezwykłej książki.

Częścią Nowego Porządku Świata będzie „społeczeństwo bezgotówkowe”.

W trakcie swoich prac przygotowawczych do wprowadzenia do użycia elektronicznie sczytywanych kart czekowych i kredytowych, kart telefonicznych, kart ubezpieczenia medycznego, kart paliwowych poszczególnych koncernów paliwowych, itp., iluminaci wystarczająco dobrze przygotowali ludzkość do nadejścia Antychrysta. Wykorzystując argumenty, że rozliczenia bezgotówkowe są, rzekomo, bezpieczne, prostsze i praktyczniejsze, można skutecznie przekonać masy do „zalet” takiego systemu. Jednakże ten model wymaga jeszcze trochę dopracowania. 

Ponieważ człowiek musi nosić przy sobie wiele elektronicznych kart to, nieuchronnie, powiedzą mu, że jeszcze prościej i praktyczniej jest posiadanie, zamiast wielu elektronicznych kart, tylko jedną, jedyną. 

Jak wskazuje J. W. Helzing: „To jest karta debetowa, tzw. JEDYNA KARTA KREDYTOWA NA WSZYSTKIE POTRZEBY, już wprowadzona w Nowej Zelandii, Australii i Kanadzie. Pomimo tego, że są tam i inne karty kredytowe to karta debetowa (Debit-Card) jest tam już w obiegu.

Końcowym rozwiązaniem będzie jednakże laserowy tatuaż. Niewidoczny dla oka, na prawej ręce albo na czole, naniesiony będzie za pomocą promienia laserowego kod kreskowy. Będzie to oznaczało, że kod na waszej ręce, taki jak i karta debetowa, będzie używany zarówno jako środek płatniczy i jako dokument potwierdzający tożsamość. Trzeba będzie tylko sczytywać skanerem wasz kod z ręki i tak potrzebna informacja o was będzie uzyskiwana. 

Takie rozważania nie są już żadną fantastyką, są natomiast gorzką rzeczywistością. Laserowy tatuaż już od 15 lat jest wykorzystywany w Disneylandzie. Tym ludziom, którzy zatrzymali się tam na kilka dni proponowano do wyboru stałą kartę albo laserowy tatuaż na lewą rękę. W ten sposób sprawdzano jak ludzie będą na to reagować i czy, z czasem, przyzwyczają się do tego.

Takie międzynarodowe, wstępne sondaże, dotyczące tego gdzie ludzie chcą nosić tatuaż: F=Forehead (czoło), H=Hand (ręka), już są przygotowane. W Holandii już 7 lat temu rozpoczęto nanoszenie bezdomnym laserowego tatuażu na czoło. Ludziom mówi się jednocześnie, że w ten sposób można powstrzymać przestępczość, zwłaszcza w Amsterdamie.

Tymczasem ten tatuaż laserowy jest już częściowo wprowadzony oficjalnie. Pod pretekstem szybszej odprawy paszportowej biznesmena, w amerykańskich portach lotniczych są już zainstalowane urządzenia do sczytywania tego niewidzialnego oznaczenia naniesionego na prawą rękę. A liczba tych, którzy zaczynają korzystać z tego „udogodnienia” stale rośnie ponieważ czas to pieniądz.

aa

Nikt absolutnie nie będzie was przymuszać do naniesienia sobie takiego tatuażu bo, po prostu, nie będziecie mieli innego wyjścia, jeżeli, oczywiście, nie jesteście samowystarczalni. Ani w jednym miejscu nie będzie się więcej przyjmować gotówkowych pieniędzy. I wtedy wszystkim ludziom zostanie wykazane to na ile korzystna jest taka droga.

Niemożliwe już będą jakiekolwiek kradzieże ponieważ tam gdzie nia ma pieniędzy niczego nie można sprzedać pokątnie. Każdy przestępca może być wykryty, na podstawie laserowego tatuażu, z satelity, także nielegalne przekroczenia granic nie będą więcej możliwe.

Ale w rzeczywistości będzie to oznaczało absolutną kontrolę wszystkich ludzi. Skończy się wszelka wolność woli, każdy wasz krok będzie obserwowany, wszystko, co robicie, co posiadacie, ile macie pieniędzy, gdzie się znajdujecie, co kupujecie i sprzedajecie, te wszystkie informacje będą dostępne dla Wielkiego Brata. Zadajcie sobie trud i przeczytajcie książkę George’a Orwell’a „1984”, w niej doskonale opisany jest ten zaplanowany niewolniczy system nowych czasów.

W Apokalipsie Św. Jana Apostoła (13:16-18) napisano: „I sprawi, że wszyscy mali i wielcy, bogaci i ubodzy i wolni i niewolnicy będą mieli cechę na swojej prawej ręce, albo na czołach swoich; i żeby nikt nie mógł kupować, ani sprzedawać, tylko ten, co ma cechę albo imię bestii, albo liczbę jej imienia. Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech zrachuje liczbę bestii. Albowiem jest to liczba człowieka, a liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć”.

Liczba 6 w Kabale symbolizuje, tak jak i karta Tarot numer 6 (żyjący), pokusę, drogę od duchowości do materii podczas gdy liczba 9, liczba mądrości, symbolizuje drogę od materii, z powrotem, do duchowości. Indianie Hopi w północnej Arizonie, mają proroctwo, które brzmi: „Nikt nie zdoła ani kupować ani sprzedawać jeżeli nie będzie miał znaku Niedźwiedzia. Kiedy pojawi się ten znak to wtedy nadejdzie trzecia wielka wojna”. A oto, poniżej, przykład znaczenia tego objawienia: „bestia” w tym ustępie w angielskim tłumaczeniu oznacza „the Beast”. Znak Niedźwiedzia wygląda tak jak poniżej.

aaa

aaaa

A teraz porównajcie go z kodem kreskowym. Czy możecie sobie wyobrazić moc wizji, która wieleset lat temu dała Indianinowi możliwość ujrzenia kodu kreskowego? A ponieważ on, naturalnie, nie znał go pod obecną nazwą to, po prostu, opisał te znaki jako wyglądające ślady po ostrzeniu pazurów przez niedźwiedzia.

Kombinacje kresek na poszczególnych towarach składają się z różnych linii, które reprezentują zgodnie ze swoją grubością i odstępami (pomiędzy nimi) określone cyfry za pomocą których konkretny towar może być zidentyfikowany w systemie binarnym.

Widzicie dwanaście krótkich, podwójnych kresek, podobnych do śladów po pazurach niedźwiedzich, sześć po lewej i sześć po prawej (na początku było ich pięć). Do nich są dodane TRZY dużo dłuższe, skrajnie po lewej, po prawej stronie i w środku.

Jeżeli teraz znajdziecie pośród krótkich kresek cyfrę „6” (dwie cienkie kreski) i porównacie je z tymi długimi to zobaczycie, że długie kreski także reprezentują sobą cyfrę „6” ale pośród cyfr one nie są znakowane. Trzy dłuższe kreski znajdują się w każdym kodzie kreskowym na świecie, zmieniają się tylko krótkie kreski. Tak więc komputer zawsze przeczyta „666”.

I ja wam przepowiadam, że jeżeli tylko coś się drastycznie nie zmieni to wkrótce bez kodu kreskowego w ogóle nie będzie można niczego kupić. I wtedy właśnie otrzymacie kod kreskowy na rękę albo na czoło!!!

Panie Boże! Uratuj i zachowaj Rosję od zniewolenia przez Nowy Porządek Świata Antychrysta!

UWAGA! Treść artykułu dotyczy każdego kraju świata, nie wyłączając i Polski!

UWAGA! SUPLEMENT

Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Nowy film Galiny Cariowej „Technologia dehumanizacji. (Jak szpiegują nas żelazka, czajniki i odzież?)

Za: http://protivkart.org/main/5260-masono-sataninskaya-sut-elektronnogo-pasporta-i-strashnye-posledstviya-ego-vnedreniya.html

Publikacja: 5.07.2014

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.