Strona główna > NWO > Szatańska dechrystianizacja – „Nowa Ewangelizacja” czyli Circus Maximus jest jak dawniej używany do pogańskich zabaw i diabelskich rozrywek !

Szatańska dechrystianizacja – „Nowa Ewangelizacja” czyli Circus Maximus jest jak dawniej używany do pogańskich zabaw i diabelskich rozrywek !

Dechrystianizacja mas czyli tzw. „Nowa Ewangelizacja” (Szatana), w swym mrocznym duchu Nowego Porządku Świata, szaleje i rozprzestrzenia się jak piekielno-demoniczny pożar ogarniający coraz większe rzesze byłych katolików doprowadzając ich do niewątpliwego opętania i do ostatecznego zaparcia się Jezusa Chrystusa. A inicjatorami i dyrygentami tej globalnej katastrofy o apokaliptycznym wymiarze są pachołki Antychrysta maszerujące zwartą judeomasońską falangą pod wodzą talmudystów i kabalistów, wyznawców Szatana. Boże miłosierny, zmiłuj się nad nami !

Opętanie i obłęd osiągnęły już skalę globalną ! Bez Bożej interwencji nie ma już odwrotu od królestwa Antychrysta i nie można mieć nadziei na upadek lucyferycznego globalizmu ! Poniżej, na potwierdzenie powyższych słów, zamieszczony jest skromny materiał fotograficzny i filmowy ze zlotu członków judeochrześcijańskiej sekty Vaticanum II, która wdraża nową religię Antychrysta Nowego Porządku Świata w masy młodzieży, którym pozostała jeszcze w duszach resztka świadomości transcendencji.

Ave Satan ! Ave Satan !

Najlepsze tradycje imprez rock’n’roll’owych typu Woodstock, zostały przypomniane i odświeżone na zlocie młodych judeochrześcijan z judeochrześcijańskim idolem Franciszkiem „Najpokorniejszym” ! 

Nic tak nie podkreśla miłości do Franciszka „Najpokorniejszego” jak „ofiara” ujawnienia najsłodszych zakamarków cielesnych. Oto prawdziwa duchowość antychrześcijańskiej „Nowej Ewangelizacji” przedstawiona przez judeochrześcijańskie wyznawczynie kościoła „Alleluja i do przodu” ! JAZDA BEZ HAMULCÓW I NA OŚLEP !!!

Przytul mnie ojcze święty, przytul mnie i obejmij ! (Wiecowa EKSTAZA !)

Oczekiwanie na cud ? W rzymskim, pogańskim Circus Maximus mężczyzna, „pielgrzym”, śpi na ziemi podczas oczekiwania młodzieży na spotkanie z antypapieżem Franciszkiem Bergoglio, dnia 11 sierpnia 2018 roku.

Zabawa jak się patrzy, pod wpływem ducha, ducha, ducha !

Podczas oczekiwania na pojawienie się wodza Franciszka B. uczestniczki wiecu nie pomijają okazji zrobienia sobie selfie z wywalonym na wierzch jęzorem na pamiątkę mającego nastąpić wieczornego czuwania modlitewnego (do kogo ?) w Circus Maximus – Rzym, 11.08.2018

ALLELUJA I DO PRZODU !!!

Wiecowy CUD ! Oczywiście pod wpływem ducha !

Talmudyczne uniesienie czy kabalistyczny orgazm ?! Ale z pewnością start do nowego życia !!!

Dnia 11 sierpnia 2018 roku, w rzymskim Circus Maximus, Franciszek B. spotkał się z, rzekomo, 70 000 młodych ludziowców, (w rzeczywistości było ich 30 000) w celu pogańskiej zabawy i rozrywki ale oczywiście pod płaszczykiem spotkania modlitewnego !

Franciszek otrzymał także z rąk delegacji rozmodlonych judeochrześcijan drewnianą, koszerną lachę, w kręgach czarnoksięskich zwaną stang (czarną lagą), do kolekcji swoich innych feruli (pastorałów), które wykpiwają i wyszydzają Wiarę katolicką i Mękę Ukrzyżowania naszego Pana Jezusa Chrystusa. ZGODNIE Z TALMUDEM I KABAŁĄ !

Spotkanie Franciszka i uczestników synodu z młodzieżą 6 października 2018

(Oglądaj video od minuty 5:06 do 9:41  i od minuty 42:08 do 43:29)

SUPLEMENT VIDEO – JUDEOSATANIZM WATYKAŃSKIEGO CZARODZIEJA !!!

Franciszek w Circus Maximus napawa się, wraz ze swoimi  kumplami i zgromadzonym judeochrześcijańskim plebsem liturgiczno-anatomiczno-baletowym występem „artystki” Nicoletty Tinti. Oglądając takie paskudztwa rodzi się w w człowieku podejrzenie, że LGBT-owskie tańce golasów i golasek na niklowanych rurach w stylu go-go mogą być następną atrakcją judeochrześcijańskiego przywództwa watykańczyków. Dzisiaj jest już wszystko możliwe !

Demoniczny ryj na franciszkowej pale – symbol nowej religii Antychrysta !

Na podstawie blog katolicki (nie mylić z judeochrześcijańskim koncernem soborowym): http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2018/10/the-circus-maximus-is-used-for-pagan.html

9.10.2018

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6050877/Pope-Francis-mobbed-adoring-fans-70-000-gather-youth-festival-Rome.html

Opracował GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.