Strona główna > NWO > Szatan musi panować w Watykanie. Papież będzie jego niewolnikiem

Szatan musi panować w Watykanie. Papież będzie jego niewolnikiem

Ta odważne proklamacja, umieszczona w nagłówku tego artykułu ,była osobiście widziana przez św. Maksymiliana Kolbe, który obserwował Masonów obchodzących ich dwusetną rocznicę na Placu Świętego Piotra w 1917 roku. Św. Maksymilian Kolbe widział sztandary z tymi słowami w czasie ich celebracji .

To wstrząsające i szokujące stwierdzenie, jest całkowicie zgodne z celami masonerii i ma dla nas ogromne znaczenie DZISIAJ…

Banery, obserwowane przez św. Maksymiliana Kolbe, przywołują plan bitwy przeciwko Kościołowi katolickiemu, ustalony przez masonów.

W 1859 r. Francuski kardynał Jacques Crétineau-Joly opublikował masońskie dokumenty, uzyskane przez Watykan, w swojej książce pt:  „Kościół rzymski w obliczu rewolucji”. Dokumenty pochodziły z loży masonerii zwanej Alta Vendita. Dwadzieścia sześć lat później, w 1885 r., Msgr. George Dillon opublikował angielskie tłumaczenie tych dokumentów w swojej książce: „Masoneria Wielkiego Wschodu zdemaskowana jako tajna władza ukryta za komunizmem”.

Zgodnie z tymi dokumentami, Loża masonerii, zwąca się Alta Vendita, otwarcie oświadczyła, że jej  „ostatecznym celem – tak jak był to cel  Woltera i Rewolucji Francuskiej – jest OSTATECZNE ZNISZCZENIE NA ZAWSZE KATOLICYZMU, a NAWET IDEI  CHRZEŚCIJAŃSKIEJ.”

Ale deklaracja tego celu nie jest głównym zamiarem owego dokumentu. W tych dokumentach szczególnie godne uwagi jest to, W JAKI SPOSÓB ZAMIERZAJĄ  doprowadzić do tego zniszczenia.

Stała instrukcja Alta Vendita mówi:

„….Nie zamierzamy pozyskiwać papieży do naszej sprawy, uczynić ich neofitami naszych zasad, propagatorami naszych idei. To byłby śmieszny zamiar;

 a jeśli wydarzenia potoczą się w jakiś sposób, jeśli kardynałowie lub prałaci, na przykład z własnej woli lub z zaskoczenia, wejdą w część naszych tajemnic, to wcale nie jest to zachętą do pragnienia ich wzniesienia na Stolicę Piotrowa. Ta elewacja zrujnowałaby nas. 

Sama ambicja doprowadziłaby ich do apostazji, wymagania władzy zmusiłyby ich do poświęcenia nas. To, o co musimy prosić, czego powinniśmy oczekiwać i czekać, tak jak Żydzi czekają na swego Mesjasza, jest PAPIEŻ ZGODNY Z NASZYMI POTRZEBAMI ..”.

„..Dzięki temu będziemy bezpieczniej maszerować w kierunku napaści na Kościół, niż w broszurach naszych braci we Francji, a nawet w Anglii.

 Czy chcesz poznać przyczynę tego? Chodzi o to, że aby ZNISZCZYĆ wysoką skałę, na której Bóg zbudował Swój Kościół, nie potrzebujemy już octu hannibalowskiego, ani prochu, ani nawet nie potrzebujemy naszych ramion. 

Mamy mały palec Następcy Piotrowego zaangażowanego w tę sztuczkę, a ten mały palec jest równie dobry na tę ‚krucjatę’, jak wszyscy Urbani II i wszyscy św. Bernardyni w chrześcijaństwie…..

„Teraz, aby zapewnić sobie Papieża o wymaganych wymiarach, najpierw należy zadbać o to, by ten papież był pokoleniem godnym panowania, o którym marzymy. Pozostawcie  na boku starców i osoby w dojrzałym wieku;  IDŹCIE DO MŁODZIEŻY, a jeśli to możliwe, NAWET DO DZIECI „.

PAMIĘTAJ, że zostało to napisane PONAD 100 lat TEMU …

 Niedługo później Alta Vendita mówi:

Sami, za niewielką cenę, zdobędziecie REPUTACJĘ dobrych  katolików i czystych PATRIOTÓW. 

 Ta reputacja zapewni wam dostęp do naszych doktryn pośród młodego duchowieństwa, a także głęboko w klasztorach. 

Za kilka lat to duchowieństwo przejmie wszystkie funkcje; stworzą radę suwerena, zostaną wezwani do wyboru papieża, który powinien rządzić. 

A ten papież, podobnie jak większość jego współczesnych, będzie z konieczności mniej lub bardziej nasycony włoskimi i humanitarnymi zasadami, które zaczniemy wprowadzać do obiegu…. „.

Masoni uczestniczą w katolickiej mszy w Brazylii w „Dniu masonerii” w diecezji Pesqueira

Tłum. Renata

Źródło: https://www.mostholyfamilymonastery.com/news/satan-must-reign-in-the-vatican-the-pope-will-be-his-slave/#.W1I8ntJKjcs

P.S. Od tłumacza: „.. Pozostawcie  na boku starców i osoby w dojrzałym wieku;  IDŹCIE DO MŁODZIEŻY, a jeśli to możliwe, NAWET DO DZIECI „.

A teraz pytanie za 100 zl. 

Który to papież zajmował się bardzo sprawnie dojściem do młodzieży i dzieci????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 + = 21