Strona główna > NWO > Szatan musi panować w Watykanie. Papież będzie jego niewolnikiem

Szatan musi panować w Watykanie. Papież będzie jego niewolnikiem


Ta odważne proklamacja, umieszczona w nagłówku tego artykułu ,była osobiście widziana przez św. Maksymiliana Kolbe, który obserwował Masonów obchodzących ich dwusetną rocznicę na Placu Świętego Piotra w 1917 roku. Św. Maksymilian Kolbe widział sztandary z tymi słowami w czasie ich celebracji .

To wstrząsające i szokujące stwierdzenie, jest całkowicie zgodne z celami masonerii i ma dla nas ogromne znaczenie DZISIAJ…

Banery, obserwowane przez św. Maksymiliana Kolbe, przywołują plan bitwy przeciwko Kościołowi katolickiemu, ustalony przez masonów.

W 1859 r. Francuski kardynał Jacques Crétineau-Joly opublikował masońskie dokumenty, uzyskane przez Watykan, w swojej książce pt:  „Kościół rzymski w obliczu rewolucji”. Dokumenty pochodziły z loży masonerii zwanej Alta Vendita. Dwadzieścia sześć lat później, w 1885 r., Msgr. George Dillon opublikował angielskie tłumaczenie tych dokumentów w swojej książce: „Masoneria Wielkiego Wschodu zdemaskowana jako tajna władza ukryta za komunizmem”.

Zgodnie z tymi dokumentami, Loża masonerii, zwąca się Alta Vendita, otwarcie oświadczyła, że jej  „ostatecznym celem – tak jak był to cel  Woltera i Rewolucji Francuskiej – jest OSTATECZNE ZNISZCZENIE NA ZAWSZE KATOLICYZMU, a NAWET IDEI  CHRZEŚCIJAŃSKIEJ.”

Ale deklaracja tego celu nie jest głównym zamiarem owego dokumentu. W tych dokumentach szczególnie godne uwagi jest to, W JAKI SPOSÓB ZAMIERZAJĄ  doprowadzić do tego zniszczenia.

Stała instrukcja Alta Vendita mówi:

„….Nie zamierzamy pozyskiwać papieży do naszej sprawy, uczynić ich neofitami naszych zasad, propagatorami naszych idei. To byłby śmieszny zamiar;

 a jeśli wydarzenia potoczą się w jakiś sposób, jeśli kardynałowie lub prałaci, na przykład z własnej woli lub z zaskoczenia, wejdą w część naszych tajemnic, to wcale nie jest to zachętą do pragnienia ich wzniesienia na Stolicę Piotrowa. Ta elewacja zrujnowałaby nas. 

Sama ambicja doprowadziłaby ich do apostazji, wymagania władzy zmusiłyby ich do poświęcenia nas. To, o co musimy prosić, czego powinniśmy oczekiwać i czekać, tak jak Żydzi czekają na swego Mesjasza, jest PAPIEŻ ZGODNY Z NASZYMI POTRZEBAMI ..”.

„..Dzięki temu będziemy bezpieczniej maszerować w kierunku napaści na Kościół, niż w broszurach naszych braci we Francji, a nawet w Anglii.

 Czy chcesz poznać przyczynę tego? Chodzi o to, że aby ZNISZCZYĆ wysoką skałę, na której Bóg zbudował Swój Kościół, nie potrzebujemy już octu hannibalowskiego, ani prochu, ani nawet nie potrzebujemy naszych ramion. 

Mamy mały palec Następcy Piotrowego zaangażowanego w tę sztuczkę, a ten mały palec jest równie dobry na tę ‚krucjatę’, jak wszyscy Urbani II i wszyscy św. Bernardyni w chrześcijaństwie…..

„Teraz, aby zapewnić sobie Papieża o wymaganych wymiarach, najpierw należy zadbać o to, by ten papież był pokoleniem godnym panowania, o którym marzymy. Pozostawcie  na boku starców i osoby w dojrzałym wieku;  IDŹCIE DO MŁODZIEŻY, a jeśli to możliwe, NAWET DO DZIECI „.

PAMIĘTAJ, że zostało to napisane PONAD 100 lat TEMU …

 Niedługo później Alta Vendita mówi:

Sami, za niewielką cenę, zdobędziecie REPUTACJĘ dobrych  katolików i czystych PATRIOTÓW. 

 Ta reputacja zapewni wam dostęp do naszych doktryn pośród młodego duchowieństwa, a także głęboko w klasztorach. 

Za kilka lat to duchowieństwo przejmie wszystkie funkcje; stworzą radę suwerena, zostaną wezwani do wyboru papieża, który powinien rządzić. 

A ten papież, podobnie jak większość jego współczesnych, będzie z konieczności mniej lub bardziej nasycony włoskimi i humanitarnymi zasadami, które zaczniemy wprowadzać do obiegu…. „.

Masoni uczestniczą w katolickiej mszy w Brazylii w „Dniu masonerii” w diecezji Pesqueira

Tłum. Renata

Źródło: https://www.mostholyfamilymonastery.com/news/satan-must-reign-in-the-vatican-the-pope-will-be-his-slave/#.W1I8ntJKjcs

P.S. Od tłumacza: „.. Pozostawcie  na boku starców i osoby w dojrzałym wieku;  IDŹCIE DO MŁODZIEŻY, a jeśli to możliwe, NAWET DO DZIECI „.

A teraz pytanie za 100 zl. 

Który to papież zajmował się bardzo sprawnie dojściem do młodzieży i dzieci????


14 thoughts on “Szatan musi panować w Watykanie. Papież będzie jego niewolnikiem

 1. Zaprezentowane u góry zdjęcie przedstawia ołtarz zaprojektowany na wizytę papieża przy kościele Królowej Polski w Zamościu.

  Nikt z nas tam obecnych nie domyślał się symboliki tego ołtarza.

 2. Kazdy polski katolik powinien przeczytac ten wysmienity artykul. A ten ktory po przeczytaniu nadal ma wysoka opinie o Watykanie, jest tylko durniem.

 3. Weż pod uwagę że wszystko może być na odwrót. Jedynym przewodnikiem który nie kłamie jest sumienie. To co się dzieje trzeba rozważyc samemu i nie ufać nikomu.

 4. W tekście czytamy „Chodzi o to, że aby ZNISZCZYĆ wysoką skałę, na której Bóg zbudował Swój Kościół”

  Mateusza 16 (18) „A Ja ci powiadam, że ty jesteś Piotr, i na tej opoce zbuduję Kościół mój, a bramy piekielne nie przemogą go.”

  Bóg nie budował żadnych kościołów z kamienia. To watykańska nierządnica wmawia nam, że Piotr był pierwszym papieżem i katolikiem. Watykan (duża litera bo początek zdania) to nierządnica opisana w Apokalipsie.

 5. Zły duch zwany przez niektórych Szatanem od zawsze panował w Kościele.
  On w końcu z pomocą paru Żydów stworzył ten Kościół.
  Po ~2000 lat czuje się już wystarczająco silny aby się „oficjalnie” ujawnić.

  Co do symboliki zaprojektowanego ołtarza, to podejrzewam, że większość wiernych uzna, że przedstawia ona czuwające nad nimi Oko Opatrzności Bożej.

  @helka,
  Przeanalizowałem do czego doprowadzało Chrześcijaństwo i inne religie monoteistyczne w ciągu ostatnich tysięcy lat i kierując się odczuciami własnego sumienia uznałem je wszystkie za dzieła złych duchów (i Żydów) i odrzuciłem w całości.
  Pogańscy bogowie to prawowici Bogowie tych ziem a reszta to tylko żydowska hucpa na którą wielu dało się nabrać.

 6. Opatrzność, szatan są synonimami czyli pojęciami mającymi tę samą definicję ale w tym przypadku definicją ta nie jest wypowiedziana wprost. Opatrzność jest takim grobem pobielanym, czymś co wydaje się być czyms innym niż jest w istocie. Oko opatrzności to oko szatana.

 7. wiekszosc baranow komentujacych powyzej NADAL nic nie rozumie
  . To, ze satanistyczna masoniera chce zniszyc KRK i chrzescijanskie idee swiadczy ,ze tam wlasnie jest ich glowny wrog. Nie w himduzimie, buddyzzmie, judaizmie, islamie, ateizmie, tumiwisizmie, poganstwie, new ageu, ale wlasnie w KRK.
  To jest prawdziwy bastion, ktorego sie bali i sie boja. BO tami jedynie lezy PRAWDA, bo KRK oferuje mozliwosc zbawienia duszy kazdego czlowieka… I temu tez szatan, za wszelka cena, staral sie i stara ow KRK zniszyc. Zyjemy w Czasach Ostatecznych o ktorych sam pan Jezus powiedzial: ” ..
  Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” (Łuk. 18:7).
  To znaczy ,ze przy koncu swiata prawdziwa wiara bedzie liczona nie na miliony , nie na tysiace ale raczej na setki, lub dziesiatki osob. Masoni od wielu, wileu , wilu lat planowali storpedowac KRK. Robili to bardzo sprytnie, zorganizowanie i cierpliwie.
  Cale pokolenia judeo-masonow praowaly na to. I udalo im sie w koncu przejac ZEWNETRZNE struktory KRK, tak jak o tym ostrzegaly liczne objawienia na przestrzeni wiekow, i tak jak o tym pisze Apokalipsa Sw Jana.
  Bramy piekielne KRK jednak nie przemoga, bo nawet jezeli zachowa sie tzw. Reszta (remnant) , czylli mala grupka ludzi prawdzwie wierzacych w Boga Jedynego w Trojcy Przenajswietszej i w Jego Kosciol, ktory ON sam ustanowil, to ona wystarczy. Baczmy, abysmy sie znalezli w tej ‚reszcie’ a nie w grupie tych ktorzy dolaczaja do ‚swiata’ w wyniszczniu chrzesijanstwa i wiary katolickiej.
  A swoja droga warto zauwazyc jak dalece i jaki mocnoe masoni wierza w diabla.
  Wierza, ze on istnieje i wierza w jego moc.
  Gdybysmy mileli tak silna wiare w BOGA ti Jego Moc ,tak jak oni maja w szatana i jego moc
  to nie byloby tego balaganu, jaki sie obecnie dzieje.
  Ale oni maja silna wiare w szatana, a my nie mamy ( lub mamy baaaardzo slaba) wiary w BOga. Skutki widac .

  1. @Renata,
   Te inne religie są po prostu na masonerię odporne i w razie potrzeby sobie z nią poradzą (np. islam, hinduizm) albo też spójne z jej doktryną (judaizm).
   KRK natomiast to teraz takie pochyłe drzewo, na które nawet koza wejdzie.
   Odwiecznie zepsute, moralnie martwe, nie bez przyczyn uznane przez wielu za *Wielką Nierządnicę* z Rewelacji, czyli de facto łatwy cel.
   Również sporo kasy do przejęcia, stąd duże zainteresowanie masonerii.
   Masoneria wywodzi się europejskiego żydostwa i sympatyków żydostwa no bo teorie, że masoni to potomkowie wędrownych kamieniarzy można chyba między bajki włożyć, nawet jeżeli jakaś grupa kamieniarzy była wśród nich.
   Jako nowa odsłona wiary w Baala czy JHWH (bo to w zasadzie to samo bóstwo, tylko że wyznawane przez różne ludy) masoneria zwalcza szczególnie Chrześcijaństwo, które jest główną schizmą w rozumieniu tych religii.

   1. Td
    ty masz rowno namieszane pod czaszka. Szkoda mi ciebie, bo diably beda mialy ucieche z toba przez cala wiecznosc.
    Ale…..masz wolna wole i wybierasz to co wybierasz

    1. @Renata,
     Nie jestem pewien, z kim „diabły” będą miały uciechę… albo może czyja dusza po śmierci dłuuugo nie dozna reinkarnacji i będzie błąkać się jako upiór i straszyć małe dzieci?

     Poniżej masz coś z nauczania Kościoła Katolickiego o kobietach:

     „Gdy widzisz kobietę, myśl, że to diabeł! Jest ona rodzajem piekła.” Enea Silvio/Papież Pius II (1458-1464)

     A jeżeli masz jeszcze jakąś nadzieję na zbawienie to weź poniższe pod uwagę:

     „Wszelka złość jest mała wobec złości kobiety. Lepsza jest bezbożność mężczyzny niż dobroczynność kobiety.” Synod w Tyrnau 1611

     No i nie zapomnij o św. Klemensie (II w n.e.), który powiedział, że:

     „U kobiety sama świadomość jej istnienia powinna wywoływać wstyd.”

 8. a skadzes ty takie glodne kawalki ydoby??
  l. Kobiety w chrzesijanstwe byly traktowane jak ksiezniczki . Szczerze mowiac to pewnie az za dobrze ,temu tez i rogi im urosly. Popatrz jak byly i sa traktowane kobiety w islamie czy hinduzimie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *