Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Szaleństwo chrześcijańskiego syjonizmu

Szaleństwo chrześcijańskiego syjonizmu

Kontrolowany przez Żydów portal z Jerozolimy, którego celem jest zdobywanie poparcia chrześcijan dla syjonizmu, Israel Today, zamieścił wymowny nagłówek: „Prezbiterianie i antychryst” .

a

W zasadzie mówi chrześcijanom, że ci, którzy sprzeciwiają się morderczym, masowym czystkom etnicznym i opresji Palestyńczyków, są „antychrystem”.

Potępia Kościół Prezbiteriański – i mnie – bo wspieramy dezinwestycję w Izraelu i przeciwstawiamy się państwu syjonistycznemu, jak również żydowskiej supremacji i rasizmowi na całym świecie, które przejęły kontrolę nad większością mediów, bankowości i polityki, które wspiera ogromne syjonistyczne zbrodnie w Palestynie.

Jak można nawet rozpocząć odpowiedź na to? Uważam, że można to zrobić znanym kłamstwem w artykule i zdominowanych przez Żydów mediach. Mnie nazywa się „białym rasistą”, kiedy prawda jest taka, że wyraźnie potępiam każdą formę opresji rasowej, eksploatacji czy suprematyzmu, przez każdy naród wobec innego narodu.

Wierzę w prawo każdego narodu na świecie do wolności i niezależności, i że każdy naród krzywdzący inny jest moralnie zły i odrażający.

Tak więc nie tylko nie jestem białym suprematystą, ale faktycznie potępiam każdą formę suprematyzmu. Dzięki Bogu że teraz mamy internet i ludzie mogą sami zobaczyć co mówię, a nie żydowskie kłamstwa o mnie. Oczywiście to nie powstrzyma ich przed nazywaniem mnie rasowym suprematystą, skoro zdecydowanie to potępiam!

Problem ze mną jest taki, że także ośmielam się potępiać najbardziej jadowity i wpływowy rasistowski suprematyzm: ultrarasistowskie, żydowskie suprematystyczne, mordercze, dokonujące czystek etnicznych, terrorystyczne państwo Izrael.

Sprzeciwiam się żydowskiemu rasizmowi, który przejął media i politykę wielu krajów i wspierał wariackie wywoływane przez syjonistów wojny takie jak w Iraku i Afganistanie, Syrii i na całym świecie.

Dla mnie nie ma nic bardziej żałosnego i naprawdę szalonego niż chrześcijanie, którzy mają tak wyprane mózgi, że promują najbardziej antychrześcijańską i antychrystusową potęgę na świecie: judaizm, czołowe świeckie organizacje żydowskiego trybalizmu i syjonizmu, i nowoczesne państwo Izrael.

Typowym tego przykładem są kłamstwa organizacji syjonistycznej z siedzibą w Izraelu, która ma zdobywać poparcie chrześcijan najbardziej nienawistnego wroga Jezusa Chrystusa, chrześcijan i wartości chrześcijańskich na świecie.

Ciekawe jest to, że chrześcijański syjonizm jest całkowicie sprzeczny z postawami chrześcijańskimi wobec zorganizowanego żydostwa od czasów Chrystusa. Straszne żydowskie prześladowania chrześcijan są wyraźnie zapisane w ewangeliach, na przestrzeni 30 czy 40 lat. Chrześcijanie powszechnie rozumieli, że żydowski establiszment był największym wrogiem Jezusa Chrystusa i chrześcijan na świecie.

Nie jest przypadkiem to, że zmiana w kościele zbiegła się prawie dokładnie z przejęciem przez Żydów mediów i polityki w Ameryce i w zachodnim świecie.

Zajmijmy się niektórymi wielkimi kłamstwami chrześcijańskiego syjonizmu.

Prawdziwy antychryst

Sprawa polega na tym, że Izrael jest żydowskim państwem religijnym.

Jak judaizm postrzega Jezusa Chrystusa?

Żaden satanista nie przekracza nienawiści żydowskiej religii wobec Jezusa.

Niedawny artykuł z Christianity Today opisuje szczegółowo tylko jeden z wielu ataków na chrześcijan w Izraelu.
Niedawny artykuł z Christianity Today opisuje szczegółowo tylko jeden z wielu ataków na chrześcijan w Izraelu.

Żydowski Talmud dosłownie głosi, że żydowscy kapłani czarną magią przywrócili Jezusa Chrystusa do życia, i przez wieczność gotują go w ludzkich ekskrementach.

Głosi, że Maryja była prostytutką, Jezus bękartem, i Jezus był zboczeńcem, który uprawiał seks z osłami.

Może mi nie uwierzycie, ale to wszystko jest prawdą.

a

Publishers Weekly:

„Co dokładnie jest tak haniebne? Co z Jezusem ukaranym w piekle [przez żydowskich kapłanów] na wieczne siedzenie w kotle z wrzącymi ekskrementami. . .”

Nienawiść do chrześcijan doprowadziła żydowskich bolszewików w Rosji i Europie wschodniej do mordu milionów chrześcijan i ich rodzin.

Większość chrześcijan uskarża się na chory Hollywood, promowanie przez media sprzeczności z każdą chrześcijańską wartością. Organizacje żydowskie kierowały wysiłkami zakazania chrześcijańskich krzyży, a nawet szopek z miejsc publicznych w całej Ameryce, nawet śpiewania bożonarodzeniowych piosenek ośmielających się wymieniać imię Chrystusa, a jednocześnie mają siłę wznosić ogromne żydowskie menory co roku w Białym Domu i w tysiącach miejsc publicznych w Ameryce.

Żydowskie państwo Izrael, które chrześcijanie mają popierać, ma prawa grożące 5-letnim więzieniem za chrześcijańską ewangelizację.

Żydowskie państwo Izrael zamordowało dziesiątki tysięcy chrześcijan w Palestynie i Libanie!

Mam wiele videos na ten temat:

I mam inne artykuły o zgubnych kłamstwach o chrześcijańskim syjonizmie [And I have other articles about the pernicious of lie of Christian Zionism.]

W rzeczywistości wspieranie syjonizmu i żydowskiej struktury władzy w Ameryce i innych krajach na świecie jest, być może, najbardziej antychrześcijańską rzeczą jaką można zrobić, bo ta struktura władzy krzywdzi i niszczy życie, rodziny, zdrowie, moralność setek milionów ludzi, w większości chrześcijan.

W kontrolowanych przez syjonistów mediach kłamstwa nigdy nie ustają.

Smutne jest to, że tak wielu chrześcijańskich kaznodziejów sprzedało swoje dusze antychrześcijańskim Żydom, i nie ośmielą się powiedzieć ani słowa z tego co wielokrotnie mówi o nich Nowy Testament.

„Obawa przed Żydami” to wyrażenie wiele razy wypowiedziane w Nowym Testamencie. i każdy wybitny chrześcijański kaznodzieja wie, że jego stanowisko ucierpi i będzie demonizowany za publiczne mówienie prawdy.

Idealnym tego przykładem jest najsłynniejszy na świecie ewangelista chrześcijański Billy Graham, który w prywatnej rozmowie mówił o „synagodze szatana”, i co będzie jeśli nie przerwie się żydowskiej kontroli amerykańskiej polityki, że „Ameryka zejdzie na psy”. Powiedział również o wściekłych antychrześcijańskich działaniach Izraela. I wtedy Graham i Nixon rozmawiali o tym, że wiedzieli o tych rzeczach, ale nie odważyliby się mówić o tym publicznie.

1. Jan 7:13

Nikt jednak nie odzywał się o Nim jawnie z obawy przed Żydami.

2. Jan 9:22

Tak powiedzieli jego rodzice, gdyż bali się Żydów, Żydzi bowiem. . .

3. Jan 19:38

[Pochówek Jezusa] Potem Józef z Arymatei, który był uczniem Jezusa, lecz ukrytym z obawy przed Żydami, poprosił Piłata, aby mógł zabrać ciało Jezusa. A Piłat zezwolił. Poszedł więc i zabrał Jego ciało.

4. Jan 20:19

[Jezus pokazuje się swoim uczniom] Wieczorem owego pierwszego dnia tygodnia, tam gdzie przebywali uczniowie, gdy drzwi były zamknięte z obawy przed Żydami, przyszedł Jezus, stanął pośrodku i rzekł do nich: „Pokój wam!”

Mam wiele obszernych artykułów na ten temat. Ale tutaj ujawnię ostateczne kłamstwo, że Bóg obecnie ma „przymierze” z Żydami.
Prawda jest taka, że Pismo Święte nie może być w tej sprawie wyraźniejsze. Tu jasność jest uderzająca.

Nie takie jednak przymierze, jakie zawarłem z ich ojcami, w dniu, gdym ich wziął za rękę, by wyprowadzić ich z ziemi egipskiej. Ponieważ oni nie wytrwali w moim przymierzu, przeto i Ja przestałem dbać o nich, mówi Pan. (Hebr. 8:9)

Nowy Testament mówi wyraźnie, że dziećmi Boga nie są Żydzi, ale ci którzy wierzą w Jezusa Chrystusa, „nie synowie co do ciała są dziećmi Bożymi, lecz synowie obietnicy” (Rz 9:8)

I to stanowi serce Nowego Testamentu, serce samego chrześcijaństwa, idea, że z nadejściem Jezusa Chrystusa, wybranym narodem są teraz wszyscy którzy w niego wierzą.

To nawet mówi wyraźnie, że 'Nazwę „lud nie mój” – ludem moim' (Rz 9:25)

To oznacza, że nie synowie co do ciała są dziećmi Bożymi, lecz synowie obietnicy są uznani za potomstwo. . . (Rz 9:8)

Mówi o tym u Ozeasza:

Nazwę „lud nie mój” – ludem moim, . . . I stanie się: w miejscu, gdzie im powiedziano: „Wy nie jesteście ludem moim”, tam nazywać ich będą synami Boga żywego. . . (Rz 9:25-26)

Wyobraźmy sobie by któryś z kaznodziejów powiedział te słowa:

. . . ponieważ to samo, co one od Żydów, wyście wycierpieli od rodaków. Żydzi zabili Pana Jezusa i proroków, i nas także prześladowali. A nie podobają się oni Bogu i sprzeciwiają się wszystkim ludziom. . . Ale przyszedł na nich ostateczny gniew Boży. A te słowa są prosto z Nowego Testamentu – 1 Tes 2:14-16.

Pomyślmy o tym, że te słowa odnoszą się bezpośrednio do palestyńskich rodzin chrześcijańskich, które mordowali, terroryzowali i wypędzali z ich ziemi i domów antychryści, antychrześcijańscy syjoniści.

Obudźcie się!

Użyjcie dany wam przez Boga rozum!

Jak mówi również Nowy Testament:

Świadectwo to jest zgodne z prawdą. Dlatego też karć ich surowo, aby wytrwali w zdrowej wierze, nie zważając na żydowskie baśnie czy nakazy ludzi odwracających się od prawdy. (Tytus 1:13-14)

Namawiam wszystkich chrześcijan by się obudzili i odrzucili te żydowskie bajki!

Dzięki Bogu za to, że prezbiterianie zaczynają tak postępować!

Źródło: http://davidduke.com/insanity-christian-zionism/

Dr David Duke – 24.06.2014, tłum z j. ang. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.