Strona główna > Świat > Szaleńcy i psychopaci w awangardzie podżegaczy wojennych

Szaleńcy i psychopaci w awangardzie podżegaczy wojennych

W niemieckim czasopiśmie Allgemeine Morgenpost Rundschau ukazał się „sensacyjny” artykuł [i] demaskujący osobiste zaangażowanie Putina we wszystkich zamachach terrorystycznych na zachodzie od 9/11 do ostatnich paryskich.

aaaa

Mianowicie, w starym garażu w Petersburgu zidentyfikowanym jako własność ojca Prezydenta, znaleziono 20 paszportów przyszłych terrorystów.Specjalny test ujawnił bulwersujący fakt identyczności „zapachu” wspomnianych paszportów z „zapachami” paszportów znalezionych na miejscu wszystkich terrorystycznych zamachów przeprowadzonych w zachodnich stolicach. Nie ma więc wątpliwości, że to w tym garażu zaczynały się terrorystyczne odyseje wszystkich zamachowców.

Zacytowana powyżej „sensacja” odzwierciedla rzetelność wszystkich „informacji” płynących z zachodnich mediów głównego nurtu. Dodatkowo w ostrym świetle ukazuje ona poziom umysłowy i stopień (nie)poczytalności zarówno „dziennikarzy”, jak i odbiorców zachodniej „medialnej strawy”.

Niestety stan umysłowy zachodniej opinii publicznej i jej „intelektualnych elit” nie stanowi dziś największego problemu. Wyjątkowo niepokojący jest poziom umysłowy zachodnich „przywódców”, o czym niejednokrotnie szerzej pisałem. [ii] [iii] [iv] [v] [vi] [vii] [viii]

Najnowszym, niezwykle niepokojącym tego przykładem, jest ostatnia prowokacja NATO, polegająca na zestrzeleniu rosyjskiego bombowca w Syrii. Tak jak zestrzelenie malezyjskiego samolotu nad Ukrainą, nie w pełni się ona udała. W ukraińskim scenariuszu, wrak samolotu miał wylądować na terytorium Rosji, dając podstawy do twardych oskarżeń w Jej kierunku. W syryjskim, rosyjski bombowiec miał naruszyć przestrzeń powietrzną Turcji, podczas gdy w rzeczywistości to turecki myśliwiec naruszył przestrzeń Syrii.

Fakt ten pomieszał plany zachodu, zmuszając jego przywódców do bełkotliwych i pokrętnych stwierdzeń o „prawie Turcji do samoobrony”, która między innymi wyrażała się rozstrzeliwaniem w powietrzu bezbronnych rosyjskich pilotów, ratujących się z płonącego samolotu na spadochronach. Fakt tej zbrodni wojennej udokumentowali sami sprawcy, czyli „umiarkowani terroryści” będący na usługach Turcji, NATO i USA.

Dzięki tej prowokacji, Waszyngton uruchomił Turcję jako drugi, po ukraińskim, antyrosyjski „taran”.

Zirytowany Kreml upublicznił twarde dowody swego wywiadu, ukazujące pełną współpracę rodziny „sułtana” Erdogana [ix] z terrorystami Islamskiego Kalifatu. Udokumentował fakty handlu zrabowaną ropą naftową, organami pomordowanych przez Kalifat ofiar i zabytkami starożytności, opieką medyczną udzielaną w tureckich szpitalach wojskowych rannym terrorystom, szkoleniem ich w obozach na terenie Turcji, a nawet ulokowania mennicy Kalifatu na jej terytorium. Wszystko to nie zmitygowało szalonych tureckich przywódców, którzy najwidoczniej nadal zamierzają kontynuować agresję przeciw temu nuklearnemu mocarstwu.

Wskazuje na to butna wypowiedź [x] tureckiego premiera, który zagroził Rosji dalszą wojną w wypadku zaatakowania przez Nią syryjskich Turkmenów. Oczywiście wszystko to w ramach „samoobrony”.

aaa

Jeśli Stanom Zjednoczonym nie wystarczy „turecki taran” do rozpętania globalnego konfliktu, to w zanadrzu mają one jeszcze jednego członka NATO, „rządzonego” przez „patriotów”, gotowych do wojny z Rosją. Ich poczytalność nie różni się zbytnio od tej reprezentowanej przez „elity” Ukrainy, lub Turcji. Wystarczy spojrzeć na ich facjaty, by nie mieć wątpliwości z kim ma się do czynienia.

Ignacy Nowopolski

[i] http://amr.amronline.de/2015/11/14/sensation-aktivisten-finden-paesse-der-naechsten-20-terroranschlaege-in-putins-garage/
[ii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/674803,wspolczesne-elity-ukrainy-iii-rp-i-zachodu
[iii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/675454,szalency-czy-roboty-na-strazy-naszej-swietlanej-przyszlosci
[iv] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/670689,odzwierny-tusk-oraz-inni-luminarze-iii-rp-i-ue
[v] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/660829,znajdzmy-adekwatne-miejsce-dla-elit-iii-rp
[vi] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/658725,wyszlo-szydlo-z-dudy-czyli-glupolska-polityka
[vii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/638748,wymog-chwili-walka-z-elitami-iii-rp
[viii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/604650,waszyngton-i-jego-wasale-z-nato-i-ue-sa-niepoczytalni
[ix] https://en.wikipedia.org/wiki/Recep_Tayyip_Erdo%C4%9Fan
[x] http://news.antiwar.com/2015/11/25/turkish-pm-warns-russia-not-to-attack-syrian-turkmens/

Za: http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/682365,szalency-i-psychopaci-w-awangardzie-podzegaczy-wojennych

Data publikacji: 26.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *