Szacowanie objawów niedoboru magnezu. Dr Carolyn Dean

Co tydzień wydaję się odkrywać nowe rzeczy na temat magnezu, wywołane zwykle przez komentarze czytelników. Ostatnio pytali mnie o dawkę magnezu. Badanie go we krwi nie pomaga, gdyż w niej znajduje się tylko 1% magnezu.

a

Zamiast tego zalecam przeprowadzenie badania krwi pod nazwą Magnesium RBC. Jeśli lekarz nie zaleci go, udaj się do  Request A Test Lab i zleć go tylko za $49.00. Badanie to musi być zrobione szybko. Jeśli lekarz wykona je w ciągu tygodnia, to jest ryzyko iż wyniki będą niedokładne albo nieważne.

Poniżej zamieszczam listę 100 czynników wiązanych z niedoborem magnezu, są one też w mojej książce Cudowny magnez [The Magnesium Miracle].

Oto co masz zrobić: wydrukuj kilka kopii listy i odhaczaj każdy swój czynnik. Zacznij przyjmować suplement. Za kilka tygodni sprawdź się znowu, porównaj z wcześniej wypełniona listą. Jeśli nadal masz objawy, zwiększ dawkę magnezu.

a

Osobiście używam pico-jonową formę magnezu ReMag, który jest wchłaniany w 100% na poziomie komórkowym i nie ma właściwości przeczyszczających.

Dr Carolyn Dea, tłum. Ola Gordon

Źródło: http://drcarolyndean.com/2010/06/gauging-magnesium-deficiency-symptoms/

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *