Strona główna > Zdrowie > Szacowanie objawów niedoboru magnezu. Dr Carolyn Dean

Szacowanie objawów niedoboru magnezu. Dr Carolyn Dean

Co tydzień wydaję się odkrywać nowe rzeczy na temat magnezu, wywołane zwykle przez komentarze czytelników. Ostatnio pytali mnie o dawkę magnezu. Badanie go we krwi nie pomaga, gdyż w niej znajduje się tylko 1% magnezu.

a

Zamiast tego zalecam przeprowadzenie badania krwi pod nazwą Magnesium RBC. Jeśli lekarz nie zaleci go, udaj się do  Request A Test Lab i zleć go tylko za $49.00. Badanie to musi być zrobione szybko. Jeśli lekarz wykona je w ciągu tygodnia, to jest ryzyko iż wyniki będą niedokładne albo nieważne.

Poniżej zamieszczam listę 100 czynników wiązanych z niedoborem magnezu, są one też w mojej książce Cudowny magnez [The Magnesium Miracle].

Oto co masz zrobić: wydrukuj kilka kopii listy i odhaczaj każdy swój czynnik. Zacznij przyjmować suplement. Za kilka tygodni sprawdź się znowu, porównaj z wcześniej wypełniona listą. Jeśli nadal masz objawy, zwiększ dawkę magnezu.

a

Osobiście używam pico-jonową formę magnezu ReMag, który jest wchłaniany w 100% na poziomie komórkowym i nie ma właściwości przeczyszczających.

Dr Carolyn Dea, tłum. Ola Gordon

Źródło: http://drcarolyndean.com/2010/06/gauging-magnesium-deficiency-symptoms/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *