Strona główna > NWO > Szacher macher koszer judeochrześcijanie wspólnie z B’nai B’rith

Szacher macher koszer judeochrześcijanie wspólnie z B’nai B’rith

Chilijscy neo-„prałaci” judeochrześcijańskiego koncernu soborowego biorą udział w obchodach żydowskiego święta wspólnie z żydami z loży B’nai B’rith.

W dniu 19 kwietnia, tak zwany, „kardynał” Santiago (Chile) judeochrześcijańskiego koncernu soborowego, Ricardo Ezzati, i, tak zwany, „nuncjusz apostolski” z tegoż koncernu, Ivo Scampolo, uczestniczyli w obchodach żydowskiego wolnomularstwa B’nai B’rith z okazji święta pesah.

Poniżej, na fotografii, na pierwszym planie, drugi od lewej, widoczny jest judeochrześcijański neo-„kardynał” Ezzati, który obejmuje żydów i śpiewa żydowskie szlagiery religijne.

aaa

Na pierwszym zdjęciu poniżej widoczny jest podniecony Ezzati, którego serdecznie wita jego żydowski brat w Lucyferze, dyrektor miejscowej jaczejki B’nai B’rith.

Natomiast na drugiej fotografii poniżej, neo-„arcybiskup” judeochrześcijańskiego koncernu soborowego, Ivo Scampolo, siedzi pośrodku pierwszego stołu. Natomiast na  fotografii trzeciej, poniżej, widoczny jest judeochrześcijanin Scampolo, z głową przystrojoną żydowską jarmułką i składający życzenia żydowskiej ferajnie zgromadzonej na sali.

Fotografia czwarta, poniżej, przedstawia machera Ezzatiego, który, także przystrojony w żydowską jarmułkę, czyta swoje hołdownicze przemówienie. Ostatnia fotografia przedstawia go podczas odbierania nauk i wytycznych od (wojtyliańskiego) „starszego brata w wierze” czyli żydowskiego dyrektora lokalnej jaczejki B’nai B’rith.

aaaa

W swoim przemówieniu towarzysz duchowniak Scampolo zdołał wydalić z siebie soborowy wiernopoddańczy banał, że żydowskie święto pesah jest wzorcowym modelem ukazującym nam, że Bóg chce wyzwolić nas „z naszej materialnej nędzy” (zanosi się na dalsze i ostrzejsze łupienie gojów!) i zakończył przemówienie apelem do obecnych o „odnowienie naszego zaangażowania w tym wyzwoleniu”.

Z kolei judeochrześcijański macher duchowniacki Ezzati, podkreślił międzyreligijny charakter uroczystości i oświadczył, że jego wiara poszukuje korzeni w ludzie izraelskim (takie tam rutynowe banialuki jak na każdym zebraniu partyjnym!).

Obaj osobnicy skrupulatnie realizują wytyczne żydomasońskich rewolucjonistów tzw. Vaticanum II, które zostały wzmocnione przez obecnego szefa koncernu, Bergoglio.

Wiadomości i fotografie pochodzą z portalu judeochrześcijańskiego koncernu Santiago ( http://www.iglesiadesantiago.cl/detalle.php?id=20672).

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A676-Pesach.htm

Data publikacji: 1.05.2016

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *