Strona główna > Bez kategorii > SYTUACJA W ROSJI: PUŁKOWNIK KWACZKOW Z WIĘZIENIA ODPOWIADA ROSJANOM

SYTUACJA W ROSJI: PUŁKOWNIK KWACZKOW Z WIĘZIENIA ODPOWIADA ROSJANOM

Źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=36345

Data publikacji:21.04.2012

Tłum. RX

Na pytania czytelników strony internetowej www.shturmTV.com odpowiadał pułkownik Władimir Wasilewicz Kwaczkow z aresztu śledczego w Lefortowie.

Alieksandr: Szanowny Władimirze Wasilewiczu, życzę panu zdrowia i męstwa. Właśnie teraz obejrzałem film o pułkowniku Chazarowie i obaj budzicie mój podziw. Na ile wszystkim wiadomo, Kurginian swoimi działaniami w ramach programu „Sud wriemieni. Istoriczieskij procies” mobilizował prosowiecką, antyliberalną telewidownię do oporu wobec obecnego liberalnego reżimu i wykorzystywał także ten potencjał do zapobieżenia białowstążkowej, inspirowanej przez Departament Stanu USA, rewolucji. Jest on zwolennikiem ZSRR i zjednoczenia komunistycznych i narodowo-patriotycznych idei i sił. Pańska idea prawosławnego socjalizmu jest ,moim zdaniem, bliska idei Kurginiana ale on jest przeciwko rewolucji, która rozwali Rosję. Co może pan powiedzieć na ten temat?

Pułk. Kwaczkow: Kurginian boi się, że rewolucja obali i zniszczy jego ukochanego Putina. Jest on przeciwny rosyjskiej narodowo-wyzwoleńczej rewolucji ponieważ nie ma w niej miejsca i dla niego samego.

Michaił Alieksiejew: Witajcie Władimirze Wasilewiczu! Jak pan uważa, co powinien teraz robić Ziuganow w powstałej sytuacji? Czy jest on zdolny do zorganizowania zbrojnego oporu wobec władzy w oparciu o minione „wybory”?

Pułk. Kwaczkow: Trzeba oddzielić Ziuganowa od rosyjskiego skrzydła Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej. Sam Ziu i jego żydointernacjonaliści zdolni są jedynie do tego co robią przez ostatnie 20 lat. Wyrażę się ich partyjno-aparatczykowskim językiem! Ruszyć „komuchów” jeszcze by zdołali ale „narodowych rewolucjonistów” już nie!

Kiriłł: Dzień dobry, Władimirze Wasilewiczu! Jak pokazała praktyka, „pomarańczowi” okazali się zupełnie nie „pomarańczowi” ale po prostu naganiali ludzi na wiece i w ten sposób spuścili parę wściekłości z narodowego kotła. A Putin teraz znowu występuje w roli obrońców rosyjskiego narodu, tylko już nie od terrorystów a od „pomarańczowego” zagrożenia. A przecież to kompletna bzdura! Mógłby zrobić sztuczkę uszami jak gdyby przestraszywszy się powstałego narodu i pójść w odstawkę gdzieś na tropikalne wyspy. I także Nawalnyj wywiązałby się z roli kukły żydowskiej mafii w Rosji i ludzie długo cieszyliby się ze „zwycięstwa”. Niemniej jednak niezrozumiale Putin zostaje i na co on liczy?

Chyba na NATO… Ale chyba jednak jedna baza to za mało. Dlatego teraz jedyną prawdziwą opozycją jesteśmy my, nacjonaliści i patrioci. Liberałowie udowodnili swoją nieskuteczność a na temat opozycji systemowej będę w ogóle milczał. Pytanie brzmi: Czy Putin całkowicie zgłupiał cz ja nie rozumiem jakichś oczywistych powodów?

P.S.

Wierzę, że Bóg nie pozostawi pana ani narodu rosyjskiego. Proszę się trzymać, zwyciężymy!

Pułk. Kwaczkow: Putin to wirtuozerski, polityczny s…….n i szczwany sprzedawca przyszłości. Studiowanie technologii jego sztuczek i oszustw jest zupełnie pustym i bezsensownym zajęciem. Do czego jest to nam potrzebne? My, rosyjscy nacjonaliści nie wiążemy losu Rosji z tym krętaczem, oszustem i szachrajem. Pozytywem minionych wyborów jest to, że okazało się, że naród rosyjski już nie pójdzie za żydoliberałami. Stało się również jasne, że jedyna prawdziwa opozycja może być tylko rewolucyjna.

Alieksandr: Dzień dobry, Władimirze Wasiliewuczu! Chciałbym najpierw życzyć panu wytrwałości i odwagi w pańskiej ciężkiej walce za naród rosyjski i rosyjskie państwo, które, jestem przekonany, nieuchronnie nadejdzie i cała ta przestępcze zło będzie skazane. Moje pytanie dotyczy bazy NATO w Ulianowsku, której powstanie uważam za arogancką i jawną zdradę ze strony rządzącej szajki. Jak pan uważa, Władimirze Wasilewiczu, jakie brzemienne następstwa mogą się pojawić w związku z powstaniem bazy NATO w Ulianowsku i czy jest to porozumienie pomiędzy Federacją Rosyjską a USA za legitymizację odbytego w grudniu-marcu spektaklu wyborczego a Federacja Rosyjska odpowiednio oddaje do dyspozycji NATO swoje terytorium na bazę?

Pułk. Kwaczkow: Putin handluje rosyjskimi interesami narodowymi, ziemiami dalekowschodnimi i północnymi morzami. Baza NATO to część zapłaty za jego legitymizację na Zachodzie. Po co tracić energię na wyjaśnianie „brzemiennych następstw”? Czy nie jest to już jasne? Tasiemce, pasożyty z rosyjskiego ciała narodowego trzeba wypleniać!

Alieksandr: Witajcie Władimirze Wasilewiczu! Trzymajcie się twardo, zwycięstwo będzie nasze a „wiosna rosyjska” nadejdzie nieuchronnie! Czy znał pan Wiktora Iliuchina i jaki jest pański stosunek do wyroku Trybunału Wojskowego w którym Iliuchin był państwowym oskarżycielem demaskującym przestępcze działania reżimu w odniesieniu do Sił Zbrojnych Rosji?

Pułk. Kwaczkow: W lutym 2009 roku Wszechrosyjski Zjazd Oficerski do składu Wyższej Rady Oficerskiej wybrał: Przewodniczącego, byłego dowódcę wojsk radarowych Obrony Przeciwlotniczej, generała G.K. Dubrowa (zabity przez pociąg elektryczny), Wiceprzewodniczący W. Iliuchin (zmarł na zawał serca), Wiceprzewodniczący, szef sztabu pułkownik Wł. Kwaczkow (jedyny ocalały), obecnie w więzieniu. Wiktor Iliuchin był związany i ograniczony strategią i taktyką Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej, która nie jest rewolucyjna, nie uznają w tym konieczności rewolucji narodowo-wyzwoleńczej.

A „demaskatorskie wyroki” dla władzy są pikantnym deserem do zagranicznych dywidend.

Stworzenie bazy NATO w Ulianowsku jest tylko zwieńczeniem procesu upadku państwa.

Jeśli siły patriotyczne dopuszczą do tego to nie zdadzą egzaminu w obronie Rosji. Czy jest sens uciekać się do przemocy aby zapobiec zakładanie przez wrogie siły swoich baz na naszym terytorium? Baza NATO w Ulianowsku jest zwłaszcza konsekwencją działania władzy zdrajców i renegatów na Kremlu. Musimy pozbyć się baz NATO w Moskwie a wtedy nie będzie ich i w Ulianowsku.

Wiktor: Dzień dobry! A my patrioci jak zawsze wleczemy się w ogonie. Z podniesioną głową. Jak długo?

Pułk. Kwaczkow: Patrioci wloką się nie z podniesioną głową ale z zadartym ogonem (takim wygodniej „patriocić”)! A jak długo tak będzie to już Wiktorze proszę się zapytać siebie a nie mnie. Ja na to pytanie już sobie odpowiedziałem!

Nikołaj: Witajcie szanowny Władimirze Wasilewiczu! Jak pan myśli, jakie jest w społeczeństwie prawdziwe poparcie dla „Ludowego Pospolitego Ruszenia im. Minina i Pożarskiego”? A dalsza część pytania brzmi: Czy jest sens otwierania społeczeństwu oczu na reżim i przekonywanie większości o celowości walki z reżimem bez względu na stan moralny społeczeństwa? Czy nie rozsądniej jest nie oglądać się na większość i działać póki nie jest za późno i reżim nie zniszczy ostatecznie narodu rosyjskiego? Życzę panu odwagi i siły, proszę mieć świadomość, że pamiętają pana wszyscy współpracownicy i popierają. Trzymajcie się i nie chorujcie.

Pułk. Kwaczkow: „Ludowe Pospolite Ruszenie im. Minina i Pożarskiego” (NOMP) poszukuje tych którzy poszukują NOMP. Rewolucja nigdy nie była dziełem większości. To są komuchowate bajki. Rewolucję narodowo-wyzwoleńczą będzie robić w Rosji mniejszość. Powinna ona umacniać się i przygotowywać się do wydarzeń rewolucyjnych.

Awakumow Roman Władimirowicz: Czy Natowska baza w Ulianowsku to początek wojny domowej? O wszystko oskarża się Putina. O Miedwiediewie całkiem zapomniano. Czy nie trzeba by więcej i częściej wymieniać po nazwisku wszystkich winnych mordowania narodu rosyjskiego? I w jakim stopniu winę ponosi sam naród? W których momentach historii popełniono niewybaczalne błędy? Jak można je naprawić?

Pułk. Kwaczkow: Nazwiska winnych i stopień ich winy będzie określać Specjalny Trybunał Wojskowy i Komitet Denazyfikacji Żydowskiej i Odżydzenia Społeczeństwa (KJDROG) po zwycięstwie rosyjskiej narodowo-wyzwoleńczej rewolucji. Błędami historycznymi niech zajmują się inni. Mnie interesują problemy rewolucji rosyjskiej i przygotowania do niej. A pana?

Dmitrij: Witam Władimirze Wasilewiczu! Pragnę wyrazić panu swoje poparcie. I życzę jak najszybszego wyjścia na wolność. Proszę wybaczyć jeśli pytanie jest niewłaściwe. Dlaczego Ulianowsk został wybrany na bazę NATO i czym może to grozić w najbliższym czasie?

Pułk. Kwaczkow: Po pierwsze. Wyjście na wolność tych którzy są w niewoli zależy od tych którzy są na wolności. Po drugie. Z czysto wojskowo-strategicznego punktu widzenia baza NATO w Ulianowsku nie jest zagrożeniem. Baza NATO w sercu Rosji oznacza, że putinowscy kremlowcy, pomimo swojej patriotycznej retoryki, są żydomasońskimi pachołkami. Rogozin uspokaja, że tam będzie się transportować papier toaletowy.

No ale jeśli ten żyd pragnie podcierać tyłki 100 tysiącom amerykańskich żołnierzy to niech robi to osobiście a nie hańbi przed światem Rosjan. Tak więc sprawa nie w bazie i papierze ale w Natowskich dupach i pragnieniu ich podcierania.

Alieksandr, miasto Saransk: Władimirze Wasilewiczu, jest pan jednym z bardzo niewielu u których jeszcze pozostała wiara i szacunek do Rosjan. Dziękuję za wszystko, po prostu za to, że pan jest, za te wszystkie cierpienia, które wziął pan na siebie. A teraz w sprawie problemów… Jakie mogą być problemy…dla myślących i widzących wszystko jest już od dawna jasne. Szczur naśmiewa się z nas i ten szyderczy śmiech można zakończyć tylko przez uśmiercenie szczura. Dziękuję Władimirze Wasilewiczu i Bóg z panem i nasza miłość!

Pułk. Kwaczkow: Bóg zapłać, Aleksandrze! Tak wszystko wygląda. Nic do dodania. Do zobaczenia!

Łubianaja Olga Alieksandrowna (Rosjanka): Co ja mam robić, prosta kobieta rosyjska w wieku 42 lat? Jestem gotowa kopać okopy i wydobywać torf, tak jak moje babcie podczas wojny wezmę automat, tak jak moi dziadkowie poniosę wszystkie trudy i życie oddam ale przecież tam był wróg widzialny! Co robić? Przecież cały kraj sprzedali! Nasze babcie grzebią na śmietniskach a młodzież? Przerażenie ogarnia!!!

Kraj rozpity a na naszym podwórku można kręcić film pt. „Jak nie wolno żyć”. Całkowity upadek!!! Ile jeszcze można czekać? Mój dziadek walczył z Japończykami a teraz wyspy im darujemy?!!!

Pułk. Kwaczkow: Olgo Alieksandrowna, proszę mi wybaczyć, że ja, pułkownik Sztabu Generalnego, pozwoliłem wrogom ojczyzny zrobić z nami to o czym pani pisała. Ale ten podły wróg jest trudny do wykrycia. To są wewnętrzni żydowscy i inni agresorzy w postaci liberalnej władzy okupacyjnej. Może nas tylko uratować rosyjska narodowo-wyzwoleńcza rewolucja. Przygotowujcie się do niej sami i przygotowujcie do niej swoich krewnych i znajomych, wszystkich którzy nie chcą być niewolnikami we własnym kraju.

Arsienij: Towarzyszu pułkowniku, jakie widzi pan sposoby wyjścia z powstałej sytuacji?

My wszyscy już od dawna rozumiemy, że wiecami i demonstracjami nie rozwiążemy niczego, władza ostentacyjnie wszystkich ignoruje a w przypadku powstania narodowego wprowadzą wojska NATO.

Pułk. Kwaczkow: Wyjście jest tylko jedno, powstanie narodowe i rosyjska rewolucja narodowo-wyzwoleńcza. Marzę o wprowadzeniu do Rosji wojsk NATO! Trzeba będzie tylko poprosić ich żeby się cieplej ubrali, wzięli ze sobą więcej nowoczesnych środków łączności, zautomatyzowanych systemów dowodzenia wojskami i bronią, samolotów bezpilotowych, cybernetycznego sprzętu wojskowego, itd. Witamy! Straszak wprowadzenia wojsk NATO wraz z początkiem powstania narodowego, rozpowszechniają putinowscy szubrawcy medialni i ziuganowscy oportuniści. Zagrożenie okupacją to „bajki dla małych dzieci”! Ani NATO a tym bardziej USA do do jakiejkolwiek lądowej operacji nie są zdolne!

Maksim Afimow: Szanowny Władimirze Wasiliewiczu! Jaki jest pana stosunek do reformy upraszczającej rejestracje partii i konkretnie do Rosyjskiej Partii Narodowo-Demokratycznej?

Czy zmieni to sytuację i równowagę sił na arenie politycznej Rosji czy wszystko pozostanie po staremu?

Pułk. Kwaczkow: Pytania o partie, partyjki i partyjeczki skierowane są pod zły adres. Mnie te cyrki nie interesują w ogóle! Sytuację polityczną w Rosji można zmienić tylko poprzez zmianę władzy państwowej. Precz z żydoliberalną wladzą!!! Niech żyje władza narodów rosyjskiego i pozostałych rdzennych narodów Rosji.

Ilia: Co naprawdę czeka Rosję i jej naród? Czy jest jakaś szansa żeby to wszystko naprawić?

I kto pana zdaniem jest prawdziwą opozycją?

Pułk. Kwaczkow: Los Rosji jest określany przez każdego z nas! Co pan osobiście i ja zrobimy to będzie z Rosją. Prawdziwa opozycja może być tylko rewolucyjna!!!

Riczard: Aktorzy, którzy odegrali przedstawienie nie rozeszli się do domów. Jak pan uważa, będą oni odgrywać patriotyczne skecze wprowadzając nowych aktorów? Czy mają plan?

Pułk. Kwaczkow: Mnie osobiście ich plany „zwisają”. Ja mam swój plan. Walić w żydowski ryj i w j..a!!!

Walierij: Szanowny Władimirze Wasilewiczu, proszę o odpowiedź na cztery pytania.

1-      Ziuganow ma nadzieję na to, że kumpel oligarchów nie spełni wszystkich swoich przedwyborczych obietnic, których wartość wynosi 5 bilionów rubli. Najprawdopodobniej tak będzie. Jednakże NATOwcy wpuszczeni do Rosji będą ochraniać Putlera przed gniewem narodu. On jeszcze ma trochę czasu żeby kontynuować tumanienie głów naiwnych obywateli. Czy naród zdolny będzie wyzwolić się spod władzy oszustów, aferzystów i zdrajców, po tym jak obietnice rozwieją się jak dym? Czy Ziuganow ma rację?

2-      Czy uważa pan, że wydarzenia związane ze stworzeniem bazy w Ulianowsku są początkiem okupacji Rosji ze wszystkimi wynikającymi z tego konsekwencjami?

3-      Czy będzie oświadczenie sił narodowo-patriotycznych (orędzie do narodu) o początku natowskiej okupacji Rosji? Czym powinno kończyć się to oświadczenie?

4-      Czy wytrzeźwieją te głowy z kurzymi móżdżkami, które świadomie i nieświadomie popierają Putlera podczas wyborów, po odpowiednim oświadczeniu sił narodowo-patriotycznych Rosji?

Pułk. Kwaczkow: Walierij, tam gdzie pan szuka nie ma odpowiedzi na pytania. Ziuganow i tak zwane siły narodowo-patriotyczne to jest narodowo-patriotyczna służba z otoczenia Kremla. Wybory (za lub przeciw Putina i Ziuganowa) nie mają żadnego związku z wyborem drogi narodowej!

Władimir Agariow: Szanowny Władimirze Wasilewiczu! Proszę mi, jednemu z radzieckich oficerów zachowujących wiarę i wierność przysiędze, wybaczyć to, że nie mogę, w tej powstałej sytuacji i przy zdradzieckim otoczeniu, zrobić czegokolwiek żeby pana uwolnić z więzienia. Ale mam nadzieję, że ten czas rozbicia patriotów już przeminął i wkrótce przy ich zjednoczeniu prawda, za którą pan teraz cierpi, zatriumfuje i pan będzie wolny. Życzę zdrowia i cierpliwości!

Pułk. Kwaczkow: Dziękuję Władimirze! Rewolucja się rozpocznie i my oficerowie rosyjscy i radzieccy odnajdziemy się nawzajem. Żal i wstyd oczywiście z powodu tej ceny cierpień narodowych, które musimy teraz i będziemy musieli zapłacić! Ale to znaczy, że innej drogi Bóg nie widzi. Zwyciężymy!

Wiacziesław: Szanowny Władimirze Wasilewiczu! Od ostatnich klas szkoły jestem zwolennikiem Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej, głęboko przekonany, że przyszłość Rosjan leży w socjalizmie i w społeczno-socjalistycznym ustroju. Na kilku komediowych przedstawieniach pod nazwą „wybory” głosowałem na KPFR i tak jak wszyscy czuję się oszukany (moi przyjaciele, młodzi ludzie, wszyscy głosowali na KPFR). Po oświadczeniu towarzysza Ziuganowa, że KPFR zamierza walczyć legalnie i pokojowo, jestem zdruzgotany. Jak można walczyć w legalny sposób z tymi, którzy podeptali samo rozumienie prawa i nie są wybrani legalnie? Zakosztowali władzy i nie oddadzą jej bez walki. Szanowny Władimirze Wasiliewiczu, jest pan dla nas wzorem oficera rosyjskiego i człowieka, powiedzcie co dalej robić, jak działać i jak dociekać prawdy?

Pułk. Kwaczkow: Jestem przekonany, że:

Przyszłość Rosji to społeczeństwo rosyjskiego prawosławnego socjalizmu.

Droga do przyszłości prowadzi tylko przez rewolucję.

Swoją drogę do rewolucji każdy sam wybiera uważając, że przyszłość Rosjan związana jest z socjalizmem i społeczno-socjalistycznym ustrojem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.