Strona główna > Świat > System edukacji w koczowniczych łapach

System edukacji w koczowniczych łapach

żydowski system edukacji

System edukacji, jak porównujemy skutki jego działania na tle mijających pokoleń, stacza się ku nowemu barbarzyństwu. Problem pokazany tu na przykładzie Anglii, jest tak samo aktualny w naszym okupowanym kraju. Jest to prawie problem ogólnoświatowy.

a

I ma jedną i tą samą pierwotną przyczynę, mianowicie manipulowany jest przez koczowników ogólnoświatowych w celu przemienienia ludzkości z grupy kształconych, cywilizowanych ludzi w stado bezmyślnych, barbarzyńskich narzędzi służących w niewoli żydowskiemu NWO.

Koczownia nigdy nie była w stanie stawać w szranki intelektualne z normalnie kształconym człowiekiem Europy, czy innych wielkich cywilizacji i kultur, dlatego koczownia z premedytacją obniża poziom edukacji w krajach Zachodu do poziomu intelektualnego przeciętnego koczownika.

Takie będą Rzeczypospolite, jakie dzieci chowanie”.

Kryzys brytyjskiej edukacji? Umiejętność czytania i pisania wśród ludzi młodych w Wielkiej Brytanii wśród najniższych w krajach rozwiniętych

Uczniowie mają gorsze wyniki w matematyce i angielskim niż ich dziadkowie, 22-ie miejsce w czytaniu i pisaniu, 21-wsze w liczeniu spośród 24 krajów.

Raport OECD pokazuje, że nie doszło do żadnej poprawy w jakości wyników nauczania dzisiejszych 16 do 24-latków w stosunku do wyników ich dziadków (55 do 65-latków).

Rzeczywiście, są jedynymi w świecie zachodnim, którzy mają gorsze rezultaty niż ich starsi rówieśnicy w testach w podstawowych.

Odkrycia mogą mieć poważne konsekwencje w sferze zdolności Wielkiej Brytanii do konkurowania w globalnej gospodarce w przyszłym okresie – grozi to dużym deficytem umiejętności, jak twierdzi zastępca dyrektora OECD ds. edukacji i umiejętności oraz koordynator projektu, dr Andreas Schleicher.

Stawia również pod znakiem zapytania ważność wyników egzaminów poprawkowych w Wielkiej Brytanii i daje wiarygodność twierdzeniom ministra oświaty Michaela Gove – o stopniowym obniżaniu się poziomu wyników nauczania przez ostatnie dziesięciolecia.

Artykuł o tym nie mówi, ale minister oświaty, Michael Gove, to żyd i dzięki niemu również programy nauczania dla dzieci zeszły z torów uczenia rzeczy absolutnie niezbędnych dla ich przyszłego życia na tory promocji przez szkołę w UK różnego typu „nauczania seksualnego” i promocji zboczeń od początku tzw. edukacji – przypis.

Dzisiejsi młodzi ludzie (w Wielkiej Brytanii) nie są lepiej wykwalifikowani niż osoby w starszym pokoleniu„, mówi dr Schleicher. „Młodzi ludzie w UK są znacznie w tyle za rówieśnikami z innych krajów. Jednym z powodów, dlaczego starsze pokolenie robi postępy na tym tle, to fakt, że oni chcą kontynuować naukę i poprawiać swoje umiejętności – ale młodzi ludzie pozostają w tyle w zakresie podstawowych umiejętności„.

W Anglii, ludzie dorośli w wieku od 55 do 65 lepiej dają sobie radę z czytaniem, pisaniem i liczeniem niż młodzież od 16 do 24 lat. W rzeczywistości, Anglia jest jedynym krajem, w którym najstarsza grupa wiekowa ma większą biegłość w czytaniu i liczeniu niż najmłodsza grupa wiekowa, jeśli wziąć pod uwagę wiele czynników, jak płeć, pochodzenie społeczno-ekonomiczne i typ uprawianego zawodu”.

Za to żydowski system edukacji zawsze znakomicie pełnił rolę narzędzia bezmyślnej propagandy i kontroli umysłowej, czyniąc z dzieci rzesze przyszłych socjopatów. Laurki dla żydowskich ludobójców Lenina czy Stalina albo dla Mao Tse Tunga można w naszych czasach poznawać wyłącznie z historycznych zapisów, ale spójrzcie na film zamieszczony poniżej. To zapis współczesnej laurki z amerykańskiej szkoły w New Jersey. Dzieci uczone są hymnów na rzecz ich nowego oprawcy i marionetki żydowskiego NWO.

Transkrypt tej bezmyślnej przyśpiewki:

Barack Hussein Obama

On powiedział, że wszyscy muszą podać pomocną dłoń [?]

Aby uczynić ten kraj znowu silnym

Mmm, mmm, mm!

Barack Hussein Obama

Powiedział, że musimy dzisiaj wiedzieć jasno

Że jednaka praca daje jednaką płacę

Mmm, mmm, mm!

Barack Hussein Obama

Powiedział, że musimy podjąć decyzję

Aby każdy dostał swoją szansę

Mmm, mmm, mm!

Barack Hussein Obama

Powiedział, że czerwony, żółty, czarny lub biały

Wszyscy są równi w jego oczach

Mmm, mmm, mm!

Barack Hussein Obama

Mmm, mmm, mm!

Barack Hussein Obama

W amerykańskich szkołach już nie śpiewa się Kolęd Bożonarodzeniowych, panuje tam żydowska „równość” politycznej poprawności. Teraz wyśpiewują tam hymny na cześć ludobójców. Czy to jeszcze może w ogóle dziwić?

na podstawie:

http://www.independent.co.uk/student/news/british-education-in-crisis-literacy-and-numeracy-skills-of-young-people-in-uk-among-lowest-in-developed-world-8866117.html

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.