Strona główna > Bez kategorii > Syria- wiadomości z miejsc walk (26.07.2012)

Syria- wiadomości z miejsc walk (26.07.2012)

Źródło: http://za-kaddafi.ru/portal/showthread.php?t=45

Data publikacji: 26.07.2012

Tłum. RX

Źródło: Algeria ISP

Według Alikhbaria-Syria w Tartus, Armia Syryjska zapobiegła przeniknięciu terrorystów znad granicy libańskiej do wioski Bani Nagim. Zabito kilku terrorystów. W Adleb starcia miały miejsce pomiędzy Armią Syryjską a grupą terrorystów w regionie Maera Nieme. Armia Syryjska przejęła samochód przewożący 7 dział, 36 ładownic armatnich i 1000 pocisków. Aresztowano terrorystę Murad Akura. Armia Syryjska ścigała także terrorystów w regionie Kadem, Assali w Damaszku. Kilku zabitych i rannych po stronie terrorystów. W Ladikiya Armia Syryjska „oczyszcza” z terrorystów wsie Dawragne i Kharba.

Syria-wideo z operacji „oczyszczania” Damaszku z terrorystów (26.07.2012).

Według Alikhbaria-Syria jest to wideo pokazujące Armię Syryjską „czyszczącą” z terrorystów i najemników region Kadem w Damaszku. Ci wynajęci wysłannicy niszczą nasz drogi, bratni kraj, Syrię.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=yi7OxAPPHig&feature=player_embedded]

Syria- film w stylu Hollywood pokazuje upadek Damaszku (26.07.2012) opublikowany 26.07.2012, źródło: Algeria ISP.

 

 

 

 

 

 

Według Alikhbaria-Syria, film na kształt produkcji z Hollywood, ukazuje upadek Damaszku. Film ten będzie rozpowszechniany w 15 dzień miesiąca Ramadan na kanale telewizji syryjskiej, który będzie zajęty. Ten film to czysta fikcja i ma na celu niszczenie rządu, zniechęcanie żołnierzy i sianie chaosu.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=GvUuX5uwN5o&feature=player_embedded]

Ten film pokaże terrorystów zajmujących place miejskie, meczety, najważniejsze budynki administracyjne w Damaszku. Drodzy Syryjczycy! Wszystkie spojrzenia, cała uwaga, skupiają się na walczącej Syrii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.