Strona główna > Bliski Wschód > Syria: Generał Dominque Delawarde wątpi

Syria: Generał Dominque Delawarde wątpi

Delawarde Polska Świat Wiadomości

Delawarde Polska Świat Wiadomości Francuski generał wywiadu,  Dominque (Dominik) Delawarde, były szef biura paryskiego wywiadu i wojny elektronicznej, wielokrotnie przebywający na placówkach Bliskiego Wschodu, w ONZ i w USA kategorycznie zaprzecza, ze atak bronią chemiczną w Gucie pod Damaszkiem byłby spowodowany przez siły rządowe Syrii.

W artykule opublikowanym 12 września 2013 na voltairenet.org – http: //www.voltairenet.org/article180213.html Delawarde przedstawia wiele argumentów przeczących oficjalnej wersji utrzymywanej przez tzw. „Wspólnotę Międzynarodową” składającą się TYLKO z 3 krajów (USrAel, Francja i Wielka Brytania) ledwo 8% ludności Świata, podczas gdy Chiny, Indie, Rosja, Brazylia, Japonia, Niemcy i Kanada (60% ludzkości) w winę Rządu syryjskiego nie wierzą…

„Niewątpliwe” dowody są zupełnie wątpliwe i niepotwierdzone, szczególnie mało wiarygodne po kłamstwach na temat broni chemicznej w Iraku jakie gromko wygłaszał Colin Powell w ONZ.

Komu służy „masakra gazowa”? Na pewno nie legalnemu rządowi, który ma pełną świadomość nieuchronnej inwazji i jest daleki od chęci jej prowokowania, nie zapominając już, ze nigdy nie walczył z WŁASNA ludnością cywilną.

Nie jest znana wielkość tej „masakry” – na zdjęciach i filmach widać mało ofiar, niektóre z nich zostały rozpoznane przez rodziny jako porwane dzieci z pro-rządowych dzielnic Damaszku.

General Delawarde przypomina fałszywą informacje o masakrze w Rumunii. Źródła opozycyjne i zachodnie podały liczbę 4632 zamordowanych popierając ja zdjęciami KILKU ciał wyciągniętych z grobów lokalnego cmentarza dramatycznie ułożonych za prowizorycznymi zasiekami z drutu kolczastego (Timisoara 1989) Mimo ze montaż został odkryty a mendia zachodnie przeprosiły za „pomyłkę” to Czauszesku już został zlikwidowany.

Podczas pobytu generała Delawarde w Bośni i Kosowie był on świadkiem podobnych inscenizacji które jednak nigdy nie zostały wyjaśnione opinii publicznej.

Opozycja, zbrojona przez Mossad i CIA, dysponuje i bronią chemiczną i specjalistami zagranicznymi nie wspominając już o ekspertach od manipulacji mendiatycznych.

Niemcy, Kanadyjczycy a nawet Brytyjscy posłowie odrzucają zdecydowanie wersje o rządowej winie tego zamachu. Wyraźnie maja lepsze źródła niż Obama. Zdają sobie sprawę, jak każdy wojskowy, ze lotne gazy przemieszczają się z wiatrem i mogą zagrozić każdemu w okolicy. Przy okazji normalni specjaliści nie wierzą, ze gazy atakują tylko dzieci i mężczyzn a kobiety nie… Natomiast doskonale wiedza, ze im większe kłamstwo tym łatwiej je przepchać przez filtry opinii publicznej .

Delawarde Polska Świat Wiadomości
Al Kaeda to mediatyczny wymysl

Damaszek zdaje sobie sprawę, ze interwencja NATO w Syrii pociągnie za sobą katastrofę humanitarną, rzez i exodus chrześcijan syryjskich i alawitów.

General Dominique Delawarde demoluje argument o koniecznej interwencji „humanitarnej” przypominając ze ani słowem się „wspólnota międzynarodowa” nie zająknęła na temat koniecznej interwencji w Gazie po Izraelskich (Israhellskich) bombardowaniach zabronionymi pociskami z fosforem, które kosztowały życie 900 dorosłych i 300 dzieci palestyńskich. Pyta się otwartym tekstem: Mamy do czynienia z podwójna miarka??? Istnieją masakry tolerowane i masakry zabronione???

6 maja, Carla de Ponte, były prokurator sadu międzynarodowego, członek komisji ONZ zadeklarowała jasno, ze to rebelianci użyli gazów toksycznych a nie siły rządowe! To samo stwierdziła arabska misja, złożona głównie z niechętnych Assadowi sunnitów.

General Dominique Delawarde

(matirani)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 + = 26