Strona główna > Bez kategorii > „SYNOWIE DIABŁA” Z PROTESTANTAMI ZORGANIZOWALI EKUMENICZNĄ „MODLITWĘ” ZA IZRAEL

„SYNOWIE DIABŁA” Z PROTESTANTAMI ZORGANIZOWALI EKUMENICZNĄ „MODLITWĘ” ZA IZRAEL

Źródło: http://3rm.info/29404-syny-protivleniya-ustroili-ekumenicheskuyu-molitvu-za-izrail-v-kieve.html

Data publikacji: 16.10.2012

Tłum. RX

Po raz pierwszy ogólnoświatowa, międzynarodowa „modlitwa” za Izrael odbyła się w Kijowie ale planuje się uczynić z niej coroczną tradycję. Decyzja o konieczności jednej, „międzykościelnej” modlitwy za Izrael była podjęta przez zwierzchników protestancko-ewangelickich organizacji i stowarzyszeń na międzywyznaniowym spotkaniu, które miało miejsce w Kijowie 14 maja 2012 roku, i za datę tego wydarzenia przyjęto pierwszą połowę października bieżącego roku. Poinformowała o tym fakcie Jelena Mokrienczuk z Religijno-Informacyjnej Służby Ukrainy. Dokładnie w 5 miesięcy od podjęcia tej decyzji w budynku „kościoła” „Chrześcijańska nadzieja”, w którym teraz odbywają się „nabożeństwa” Kijowskiej Mesjanistycznej Gminy Żydowskiej (KENO, starszy rabin Boris Grisienko) około

3 tysięcy kijowian razem z przywódcami protestanckich „kościołów” chrześcijańskich i protestanckich wyznań Ukrainy, modliło się za państwo Izrael, jego lud i rząd, za żydów całego świata, za sąsiadujące z Izraelem państwa i za skończenie z antysemityzmem we wszystkich jego przejawach. Uroczystość odbyła się z towarzyszeniem śpiewów połączonego chóru młodzieżowego „kościołów” protestanckich. Chrześcijański artysta Olieg Majowskij specjalnie z okazji tego wydarzenia skomponował „Modlitwę za Izrael”. Uczestnicy „modlitwy” śpiewali po hebrajsku, ukraińsku i rosyjsku pieśni o Izraelu. Przywódcy wyznaniowi, jeden za drugim, życzyli pokoju Jerozolimie i modlili się o rozmaite aspekty życia narodu żydowskiego i żydowskiego państwa. Starszy rabin Kijowa i okręgu kijowskiego, Boris Grisienko, zauważył: „Pan wybrał żydów nie po to żeby byli oni lepsi od innych lub liczniejsi od innych, my nie jesteśmy lepsi od innych. Bóg wybrał nas dla siebie z powodu wielkiej Jego łaski, z powodu Jego sprzyjania nam. Na żydach spoczywa ogromna odpowiedzialność bycia posłusznymi Panu! Ale i na inne narody nałożona jest odpowiedzialność za modlitwę w intencji Izraela, w intencji pokoju Jerozolimy, odpowiedzialność życzenia pomyślności żydom, ażeby cały Izrael zwrócił się do Stwórcy nieba i ziemi, do swojego Pana”.

Do modlitwy o zwrócenie się żydów do Boga wzywali także przywódcy religijni protestantów (babtystów, zielonoświątkowców i innych „kościołów). W „modlitwie” wziął udział prezydent Ukraińskiego Stowarzyszenia Biblijnego, Grigorij Komiendant, następnie zastępca szefa Wszechukraińskiego Związku Babtystów, Nikołaj Kasprow, przedstawiciele kierownictwa Unii Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Zielonoświątkowców (biskup Michaił Panoczko), Stowarzyszenia Kościołów Ewangelicznych „Ukraiński Kościół Misyjny” (biskup Walierij Rieszietinskij), Ukraińskiego Seminarium Ewangeliczno-Teologicznego, Przedstawicielstwa Kongresu Lozańskiego na Ukrainie (rektor Anatolij Głuchowskij), Zjednoczenia Chrześcijańskiego Ewangelicznego Kościoła Boga Żywego (biskup Siergiej Baliuk), Kijowskiej Mesjanistycznej Gminy Żydowskiej (starszy rabin Boris Grisienko), Stowarzyszenia „Kościół Nazarejczyka” (biskup Władimir Masiak), Międzynarodowej Służby Międzywyznaniowej „Ruch Poszukiwaczy Boga” (lider Siergiej Szidłowskij) i inni „duchowni”. Za Izrael „modlono” się także w takich miastach ukraińskich jak: Donieck, Dniepropietrowsk, Zaporożije, Sumy, Winnica, Lwów, Nikołajew, Czerkasy, Bierdiczow, Romny. Do „modlitwy” dołączyły się „chrześcijańskie” kościoły i żydowskie gminy mesjanistyczne w Mińsku, Moskwie, Petersburgu a także w USA w Orlando, Atlancie i Sacramento oraz w Berlinie i Jerozolimie.

***************************

 3 VIDEO z sabatu żydowskich synów diabelskich, czarowników, czarownic, oraz protestanckich bluźnierców, sprzedajnych wariatów, wariatek i judaszy.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=6N6V7VnBWIg]

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=BMQuftmlPG0]

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=qUwSky-SBfg]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.