Strona główna > NWO > Synod Młodzieży i czarna magia watykańskiego Franciszka

Synod Młodzieży i czarna magia watykańskiego Franciszka

Jak informuje portal katolicki www.traditioninaction.org, jego redaktorzy doznali wstrząsu widząc poniższą fotografię w dziale wiadomości watykańskiego organu prasowego L’Osservatore Romano (z 4 października 2018 roku, strona 8) ilustrującącą obrzędy inauguracyjne Synodu Młodzieży w Rzymie. Reakcja wydaje się jednak mocno przesadzona biorąc pod uwagę całokształt działalności watykańskiego neo-kościoła Vaticanum II na niwie dechrystianizacji, judaizacji i debilizacji setek milionów jego członków.

Ale powracając do meritum trzeba dopowiedzieć, że sama uroczystość inauguracji Synodu Młodzieży rzeczywiście przypomina swego rodzaju okultystyczne, a już z pewnością niechrześcijańskie, zgromadzenie. Zwłaszcza kiedy się widzi, że ceremonia inauguracji jest tak zaaranżowana jakby czarnoksięski kostur widoczny na przedzie miał pełnić rolę soczewki przez którą należy widzieć, oglądać i interpretować to wiecowisko. Jak zauważa www.tradicioninaction.org, fotograf bardzo trafnie oddał ciemną moc tego czarnoksięskiego kostura.

 

Rozwidlony kostur (widły diabelskie?!) został podarowany szefowi loży watykańskiej, Bergoglio, w dniu 11 sierpnia 2018 roku, podczas judeochrześcijańskiego wiecu młodzieżowego, któremu on przewodniczył w Circus Maximus, co widać na dwóch pierwszych fotografiach poniżej. Bergoglio zdecydował się wystąpić z tym atrybutem czarnoksięstwa podczas tzw. judeochrześcijańskiej „mszy” inauguracyjnej na Synodzie Młodzieży co widać na fotografiach w drugim rzędzie poniżej.

Tradicioninaction.org pisze: „Na pierwszy rzut oka moglibyśmy pomyśleć, że jest to jeszcze jedna ekstrawagancja modernistyczna. Jednakże kiedy skrupulatniej przyjrzymy się tej rozwidlonej lasce to zorientujemy się, że jest ona bardzo podobna do kostura używanego w czarnoksięstwie, który zwany jest stang (czarna laga)”.

Słowa zdziwienia, czy zaskoczenia, Traditioninaction nie brzmią jednak ani szczerze ani przekonująco, biorąc pod uwagę fakt, że Bergoglio i cała jego drużyna (szajka?) judeochrześcijańskich braci fartuszkowych, wrogów Jezusa Chrystusa, żadnego świadomego katolika nie może już niczym zaskoczyć ponieważ „tajemnica nieprawości” już dawno obnażyła się w całej okazałości i widać jak na dłoni, że pod ciężarem swych grzechów pada „Babilon Wielki”. Cóż, czarna laga (stang) , kostur wiedźmina czy widły diabelskie (nazwa nie jest istotna) jest odpowiednim „pastorałem” dla szefa nowej, judeochrześcijańskiej religii Nowego Porządku Świata !!! I dobrze się stało, że mister Bergoglio nie zawiódł nikogo w demonstrowaniu soborowej, nowej mrocznej religii Antychrysta.

Zaprezentowana poniżej, przez Traditioninaction, reszta fotografii przedstawia niektóre czarnoksięskie kostury używane w obrzędach czarnej magii w celu przedłożenia czytelnikom możliwości zorientowania się i oceny jak bardzo podobna jest do nich magiczna lacha Bergoglio. Należy postawić sobie pytanie czy Bergoglio nie ma już żadnych zahamowań w promowaniu jawnego satanizmu, tak jak wcześniej w promowaniu pełnego nienawiści do Jezusa Chrystusa talmudycznego judaizmu ? Czy kult Szatana wprowadzany jest już otwarcie przez soborowy „kościół” Nowego Porządku Świata w dusze otępiałej globalnej biomasy ? Ostatecznie jest to jedynie kwestią czasu ale czy już ten moment nastąpił ?

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańskim koncernem soborowym) https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A802-Stang.htm

30.09.2018

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *