Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > SYNAGOGA SZATANA

SYNAGOGA SZATANA

Za: http://www.semperfidelisetparatus.blogspot.com/

Data publikacji: 5.04.2013

sy1

Przed końcem panowanie Leona XIII, niesławna Wieża Eiffela została erygowana w Paryżu, by służyć jako monument nadchodzącego Jednego Porządku Światowego. Ta intencje jest oczywista, spojrzy się na jej projekt. Cztery nogi reprezentujące Północ, Południe, Wschód oraz Zachód zebrane w jedną, dominującą iglicę. Niewielu Katolików jest świadomych, że ta nowa Masońska Wieża Babel została satanistycznie poświęcona w trakcie ohydnej, tajnej ceremonii, z czterema konsekrowanymi Hostiami, pochowanymi w pojemnikach pod fundamentem każdego z czterech kwadratów. Opatrznościowo, jako rezultat usilnej prośby skruszonego sprawcy, wyrażonej na łożu śmierci, paryska hierarchia ekshumowała i odzyskała cztery zbezczeszczone Hostie, a następnie wybudowano kościół, jako wynagrodzenie za to świętokradztwo.

(…)Biorąc pod uwagę fakt, że Koncyliaryzm ułatwia dziś morderczy uścisk Masonerii w świecie, cisza naszych posoborowych papieży wobec tego tematu jest osobliwa. Dziwniejsze jest włączenie dwóch masonów 32ego stopnia do honorowej gwardii na pogrzebie amerykańskiego kardynała Józefa Bernardina.

za: The Remnant, 30 Kwiecień, 15 i 31 Maj, 1998

od Redakcji: Bernardin. Mianowany kardynałem i następcą Cody’ego przez JP2. Nazywany najpotężniejszym duchownym w Stanach Zjednoczonych. Uczestnik Czarnej Mszy. Poświęcimy mu osobny artykuł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.