Strona główna > Polska > Syn niebezpiecznego kolaboranta, syjonisty, kłamcy, fałszywego profesora zarabia ok.30 tysięcy miesięcznie – dzięki antypolskości tatusia

Syn niebezpiecznego kolaboranta, syjonisty, kłamcy, fałszywego profesora zarabia ok.30 tysięcy miesięcznie – dzięki antypolskości tatusia

Nazywa się Władysław Teofil Bartoszewski, ma 59 lat, jest synem Władysława Bartoszewskiego seniora i od 2014 roku, pełni stanowisko wiceprezesa państwowej spółki Exatel (pl.m.wikipedia.org/wiki/Exatel). Z pensją ok. 25-30 tys. zł.

a
Brakuje tylko rozwidlonych języków wysuwających się z niedomkniętych jadaczek.

 

Mało kto wie, że z usług tej firmy korzystało WSI, Grom, FBI i CIA oraz FSB… Wszystkie polityczne, militarne i bankowe ustawki, przekręty…, realizowane są dzięki uprzejmości Exatela.

Co spowodowało, że syn Bartoszewskiego otrzymał posadę wiceszefa spółki, i jaki ma zakres obowiązków? Nie wiadomo, bowiem biuro prasowe firmy nie odpowiada na pytania (szefa można zawsze zdjąć, a wiceszef się przyczai i przeczeka…).

Według prof. Antoniego Kamińskiego, specjalisty ds. korupcji, firma powinna jak najszybciej rozwiać wątpliwości dotyczące wyboru Bartoszewskiego juniora na wiceprezesa firmy.

a

Powinna publicznie odpowiedzieć: jak doszło do wyboru, jakie ma kompetencje i ile zarabia. W innym przypadku spekulacje wokół syna Bartoszewskiego będą się mnożyć.

Na czele Exatela stał w tym czasie Marcin Jabłoński (obecnie Radosław Woszczyk – p.o. prezesa zarządu), były wiceminister spraw wewnętrznych w rządzie Donalda Tuska i działacz lubuskiej Platformy Obywatelskiej.

Spółka jest operatorem telekomunikacyjnym i zajmuje się transmisją danych m.in. dla polskich służb specjalnych, armii, Ministerstwa Obrony Narodowej, a także dla największych polskich firm.

Blisko 100-procentowym udziałowcem Exatela jest Polska Grupa Energetyczna, kontrolowana przez Skarb Państwa.

Syn Bartoszewskiego, jest z wykształcenia historykiem, był wykładowcą na Oxfordzie (sprawdzamy jego powiązania z klubem Bullingdona, po znajomości Panie Sikorski, masońska mafia trzyma się dobrze i w Polsce i na Ukrainie … http://archiwaipn.hvs.pl/radoslaw-sikorski-322-czaszka-pis…/ – [link nie działa – admin]
… a wcześniej pracował m.in. w Credit Suisse i w PGE Domu Maklerskim.

Syn agenta Mossadu, wtyki ambasady Izraela, szpiega … zajmuje się kluczowymi formami obronności podbitego przez syjonistów państwa!

Polską zaraza nie jest żydostwo (bo to wymysł portali prawicowych, lewicowych, katolickich kształtowany od 1850 roku), ale syjonizm, globalizm i masoneria kultywująca kłamstwo historyczne, społeczne i osobowe. Tego nie należy tolerować, nie należy tego gloryfikować, ale chwasty trzeba wyrywać z całymi wielopokoleniowymi korzeniami. [Ujj, jakaż obrona żydostwa… tak jakby „syjonizm, globalizm i masoneria” to nie były produkty żydowskiej umysłowości. Zabawne. – admin]

Popatrzcie na tych, którzy nam grożą w komentarzach, ci idioci poprzez własną głupotę i zaślepienie oddają państwo wrogowi w imię strachu, posady, poprawności politycznej, partyjnej i wynagrodzenia.
[Niekoniecznie oddają wrogowi. Oni sami są wrogami. – admin]

Atakujemy Bartoszewskiego od 2005 roku, ale idioci czytający tylko Wyborczą i nadruki na opakowaniach z papierem toaletowym, nie dostrzegą nawet raka wielkości stadionu. Każdy z was, może już przyszykować sobie paszport i wyjechać do Rosji, USA, Niemiec, Anglii czy Izraela…

A tych, którzy dziś wspierają PiS i PO oraz inne partie kastowe postaramy się wyleczyć i dostosować do nowych warunków społecznych. Wybory są dla chorych umysłowo niewolników pragnących sobie co cztery lata wybrać nowych panów z sugerowanej listy sondażowej, to tylko psychologia wywierania presji .

Bartoszewski vel Bartman, kłamca historyczny, polonofob zablokował pośmiertnie przyznanie orderu Orła Białego dla rtm. Pileckiego.

Więcej o Bartoszewskim seniorze, który uważał, że Polacy upamiętniający rocznice powstania warszawskiego to ochrzczony motłoch.

> http://archiwaipn.hvs.pl/wladyslaw-bartoszewski-archiwa-ipn/
> http://archiwaipn.hvs.pl/wladyslaw-bartoszewski-vel-bartman-kolaborant-archiwa-ipn/

Poniżej trochę dokumentów.

[Zamieszczone dokumenty są nieczytelne. Kto chce, może wejść na oryginalny artykuł – admin]

http://archiwaipn.hvs.pl

Jest oczywiste, że Bartoszewski junior ma takie same kompetencje do zarządzania firmą Exatel, co jego przeklętej pamięci tatuś do zarządzania przedsiębiorstwem LOT.

Admin (Gajówki)

Za: https://marucha.wordpress.com/2015/05/20/syn-niebezpiecznego-kolaboranta-syjonisty-klamcy-falszywego-profesora-zarabia-ok-30-tysiecy-miesiecznie-dzieki-antypolskosci-tatusia/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *