Strona główna > Felietony > No sympathy for the devil

No sympathy for the devil

a,01No sympathy for the devil . Ostatnio mniej mam ochotę komentować bezpośrednio rzeczywistość, a bardziej opisywać przyczyny tę rzeczywistość determinujące. Ile razy można na tysiąc sposobów, określać milion kłamstw, nieuczciwości, niegodziwości, manipulacji, z których ten świat jest zbudowany…?

Przy czym nie można (sic!) zajmować się przyczyną całego zła…!

Tym ‘zajmuje’ się Kościół Święty, ale temu Kościołowi, odmawia się(sic!) zarazem, brania udziału w życiu wspólnoty, co jest zwyczajnym, bolszewickim idiotyzmem. Chcą z Kościoła zrobić szopkę, instytucję charytatywną i znieczulacz do usypiania ‘sumień’ ludzi, którzy dawno temu zapomnieli czym są zasady i Kto nam je Dał…

Tym jednak zajmuje i będzie się zajmować, Kościół w sensie metafizycznym.

Opisywaniem i zwalczaniem przyczyn zła, kalającego całą ludzkość, powinny się teoretycznie zajmować elity ludzkości, narodów…Politycy, wybitne jednostki…Tylko że taki patent nie może zadziałać w sytuacji, gdy m.in. te sfery aktywnie przykładają swą wolę do kreowania zła i jego usprawiedliwień.

Tak, obchodzi mnie cały świat, ale cały świat to dla mnie przede wszystkim Polska i w związku z tym…

Stoimy w przededniu jakichś przewartościowań i zmiany definicji państwa, elit, idei. Dotychczasowe ‘osiągnięcia’ i praktyka ‘wolnej Polski’ uczą nas tego samego, czego – jak mówił Jan Pietrzak – nauczyła nas Historia: że nigdy nikogo niczego nie nauczyła.

Czego nauczyła nas pierwsza komuna?

Tego że trzeba wybaczyć zbrodniarzom i to bezwarunkowo, bez skruchy i zadośćuczynienia. Efektem tego jest dzisiejsze upodlenie i niewolnictwo Polski i Polaków.

Kto uważa, że te słowa są przesadą, ten ma takie prawo…

Czego nauczyła/nauczy nas druga komuna, czyli ‘czecia erpe’…?

Jako kontynuacja zbrodniczego systemu komunistycznego, którego budulcem, tkanką mięśniową i szkieletem, byli przedstawiciele narodu, samego siebie określającego jako Żydzi. Taka jest Prawda i nikt i nigdy nie nakaże mi zamilknąć. ‘Czecia erpe’ jest złotym eldorado i obiecaną ziemią do siania nienawiści ku innym, jaką Żydzi zawsze pragnęli zdobyć. Teraz im się wydaje, że blisko są swego celu, a ogłupiony i chory polski naród niczego nie zrozumie. Nie nauczył się z pierwszej komuny…elity wytracił…

Komuna sama w swym sednie, jest wyrazem zakłamania, odwrócenia pojęć, przekręcenia wartości i życia w kłamstwie, celem upodlenia wszystkich ludzi…Zupełnie tak samo, taki sam stosunek i ‘moralność’ nakazuje tak zwanym Żydom, ich ‘święta’, podła księga pogardy – Talmud.

Niestety doszło do takiej sytuacji, w której cały praktycznie świat, jest zniewolony tą niemoralnością, a model życia, skażony głęboką talmudyzacją. Wszystko wokół – o czym mówią media i reklamy – musi być ustawione na zasadzie kupno/sprzedaż. Ludzkie dusze i umysły są modelowane zazdrością, pogardą, popędem, zawiścią, egoizmem. Celem nie jest dobro wspólne i wzrost narodów do szczęścia w porządnym życiu. Celem jest podział, wykorzystanie, zachłanność, rywalizacja, bezduszność. Tutaj nie chodzi o wspólną drogę ku Dobru, czyli Bogu, a o skłócenie i rozpad…rozpacz…Kto tak działa…?

Przeciwko Bogu/Dobru, w opozycji do miłosierdzia i wartości, działa oczywiście przeciwieństwo Boga…

Antywartości, antymoralność…anty – chryst.

Jest metafizyczną przyczyną zła i cierpień. To on jest sprawcą i reżyserem upadku, ale realizatorami tego planu i jego aktorami, jesteśmy my ludzie…Tyle że jedni bardziej, drudzy mniej.

Nie ma równości, bo gdyby była, już teraz nie mielibyśmy szansy wyboru pomiędzy Dobrem a złem…Mamy ją jednak ( Dzięki Bogu! ), a wolna wola każdego człowieka, pozwala wybrać. Każdy więc w pełni odpowiada za swoje czyny i postępki. Dzieje się tak, nie tylko z pojedynczymi ludźmi, ale i całymi narodami. Nie jesteśmy równi i tak samo obdarzeni przez Boga i historię. Każdy naród ma swoją determinację. Każdy w zbiorowości wybiera…

W całej historii świata, jeden szczególnie naród wybrał bardzo źle, niegodziwie wręcz. I to w sensie ostatecznym.

Tak, nie można ( sic! ) o tym pisać, ale skoro nie można, to ja napiszę.

Gdyż tyczy to bezpośrednio najnowszej Historii Polski i losów nas teraz, oraz przyszłych pokoleń Polaków. Nie można tego tematu przemilczeć w imię doraźnych i płytkich ‘ideologii’, takich jak np. tzw. polityczna poprawność, czy tzw. tolerancja.

Historia komunistycznych zbrodni i męki polskiego narodu.

Historia zdrad, przeniewierstwa, okrucieństw i bluźnierstw.

Historia dławienia Prawdy strzałami w tył głowy, oraz historia medialnego kłamstwa potem, łączą się z obecną historyjką o resortowych dzieciach…a ta z kolei nieodmiennie na myśl nasuwa ich ( tych ‘dzieci’ ) pochodzenie, które najczęściej i ‘przypadkiem’ jest takie samo…

Żydzi, żydokomuna.

To nie jest tekst nienawistny – to jest tekst o nienawiści. Żeby była jasność, nie jest to też tekst antysemicki, gdyż antysemityzm to niechęć do Żydów bez powodu.

Na wyliczanie zaś przykładów zła, jakie otrzymaliśmy od narodu wybranego przez szatana, za swoje miłosierdzie i wspaniałomyślność, chyba nie ma miejsca teraz. Nie planuję wszak zamykać się w pokoju na 14 lat jak Marcel Proust, by opisać problem.

Od lat międzywojnia, aż po dziś dzień, ze szczególnym uwzględnieniem okresu komunistycznego terroru, który trwa do dziś – naród żydowski dodaje nam Polakom, kolejnych powodów do Dobrem zła zwyciężania…

By nadmienić pewną nieścisłość, po raz kolejny przypomnieć muszę, iż Żydzi współcześni, czyli Chazarzy, nic nie mają wspólnego z Hebrajczykami sprzed 2000 lat.

To nie są Żydzi, czy naród wybrany. Są to hochsztaplerzy, handlarze kłamstwa tak ‘cwani’, że oszukali samych siebie, sprzedając sobie i światu kit o tym, jak to oni oczekują na Mesjasza i jacy są ‘wybrani’.

Prawda jest inna. Żydzi wystąpili przeciwko Bogu, a swą nienawiścią do Kościoła Świętego, odrzuceniem Mesjasza, wybrali drogę ciemności.

Nie mają też Żydzi nic etnicznie wspólnego z mieszkańcami Palestyny, gdyż ci obecni wyznawcy judaizmu, swe korzenie wywodzą z Chazarii, kraju pomiędzy morzem Czarnym a Kaspijskim.

Podwójne kłamstwo. Kłamstwo jako cnota. Tak naucza Talmud, a pogarda jest środkiem do realizacji celu, jakim jest dominacja ‘Żydów’ ( będę od teraz pisał w cudzysłowie ) nad resztą świata. ‘Zbawienie’ i wieczne szczęście według ‘świętej’ księgi judaizmu, jest wprowadzeniem w życie zasad pogardy.

Polskie życie społeczne i jakiekolwiek inne, od czasów komunistycznej zbrodni i zagłady naszych elit, jest zdominowane przez obcych, pochodzenia właśnie ‘żydowskiego’. Wszystko zostało zakłamane. Tożsamość polska wygnana do podziemia. Od lat ciężko ‘pracują’ nad tym tzw. elity, teraz także ‘czeciej erpe’ – by Polska i polskość zostały zlikwidowane.

Jest to wina i zbrodnia, które zasługują na wymiar kary najwyższy!

Zakłamane plemię, znielubiane przez wszystkie inne narody świata za ich pogardę i zdradę rodzaju ludzkiego. Amoralność, nieuczciwość przyjęta za cnotę. Kłamstwo jako norma. Za to wszystko nienawidzi ich świat, gdyż są nośnikiem zła. Po prostu!

Nie są to żadni Żydzi, a jawni bluźniercy Bogu. Kłamcy i potępieńcy, którzy nie chcąc się wyrzec swej nienawiści, brną w zło i nieuczciwość. Bezmyślnie i bez refleksji, tocząc przegraną z góry wojnę ze światem ludzkich wartości. Nienawiść ‘żydowska’ jest eksponowana w każdym miejscu globu, ale to co poczynili Polsce, jest wzorcowym wręcz przykładem zatracenia w podłości.

Przejęli nasze nazwiska, ukrywając własne pochodzenie, a my teraz oglądamy ich w telawizji, tak jakby byli przedstawicielami naszego narodu…

Nie ma więc telewizji, a telawizja. Nie mamy polskich elit.

Oni wobec swej zatwardziałości w pogardzie, nie zawahali się w przeszłości i nie zawahają teraz, przed popełnieniem wszelkich zbrodni i niegodziwości, byle tylko Prawda na jaw nie wyszła. Mamy do czynienia z wrogami Prawdy, ludźmi zepsutymi do cna!

Możliwe…? Niewiarygodne co…? Bo nie mówią o tym w telawizji, dlatego ludzie nie potrafią kojarzyć rzeczywistości. Odebrano nam wartościowanie i z tego powodu często jesteśmy bezbronni wobec zła.

Odebrano nam też naszą ziemię i Ojczyznę, państwo. Traktują nas jak bydło – i to jest fakt, pomimo że ‘antysemicki’, jednak fakt!

Plemię oszalałe z pogardy zatraciło poczucie własnej wartości, gdyż porzuciło szacunek dla innych ludzi obok. Tym samym, samym sobie ubliżając.

Bezmyślnie brną za szatańskim podszeptem, stając się już de facto narodem wybranym – teraz bez cudzysłowu – przez szatana.

Nie mam sympatii dla zła i nie pochylę się nad występkiem. Nie jestem Świętym Franciszkiem, ani świętym w ogóle. Dlatego nazwę rzeczy po imieniu, by nie mieć tych win na sumieniu.

No sympathy for the devil!

Pilnujmy Polski, walczmy ze złem!

  Goły

Za: http://ostatniakohorta.wordpress.com/2014/02/04/no-sympathy-for-the-devil/#more-1435

Data publikacji: 4.02.2014

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.