Strona główna > NWO > Symboliczne ataki okultyzmem – październik

Symboliczne ataki okultyzmem – październik

kabała pasożytów

imagesSymboliczne obrazki okultystyczne miesiąca (10/13)

Wrześniowy numer Vogue zawiera sesję zdjęciową poświęconą Google Glass – komputerowi, jaki można nosić na twarzy. Urządzenie ma wiele możliwości niszczenia prywatności innych osób, jak nagrywanie audio i wideo bez wiedzy innych ludzi. Podczas tej retro-futurystycznej sesji zdjęciowej próbuje się zareklamować to urządzenie jako fajne i stylowe, ale również nadać mu rys niesamowitości. Na tym obrazku, kobieta w bieli jest inna niż ta w czerwieni, gdyż prawdopodobnie filmuje twarz tej drugiej. Potem użyje możliwości rozpoznawania twarzy i zdobędzie jej dane osobiste. Niedługo kobietę w czerwieni dosięgnie zemsta.

1

„Oho! Zdaje się, że te dwie dziwne kobiety robią jakieś brutalne akcje. Lepiej sfilmuję cały incydent i przekażę materiał do władz. Kocham moje okulary szpiegowskie”.

 2

Jedyny model tej sesji zdjęciowej, bez okularów, wydaje się leżeć martwy. Dlaczego? A ci w okularach działają w jakiś dziwaczny sposób, prawdopodobnie filmują jej zwłoki, zamiast wezwać pomoc lub zrobić coś, co czyni normalny człowiek.

 3vc

Amber Rose (żona Wiz Khalifa) podczas festiwalu muzycznego Made in America z odwróconym krzyżem umieszczonym na czole.

 4

Podczas pogawędki z Beyonce. Gdy te fotki pojawiły się we wrześniu, Rose na twitterze dostała się w ogień oskarżeń o satanizm i bycie pionkiem illuminackim. Odpowiedziała, że odwrócony krzyż to krzyż Świętego Piotra. To kompletny bullshit. Nikt w branży rozrywkowej nie nosi odwróconego krzyża, aby oddać hołd św. Piotrowi, a już na pewno nie katolicy.

 5

Muzyk death metalowy Glen Benton czasami nosi odwrócony krzyż na czole jako część swego empoli. Czy to jest hołd dla św. Piotra? Nie, on jest satanistą. Przynajmniej jest szczery w tej sprawie. Dzisiejsza popkultura jest tylko domeną oszustwa i obłudy.

 6

Ołtarz kościóła szatana. Czy te krzyże są tam na cześć świętego Piotra? Nie, on stanowią całkowitą odwrotność Chrześcijaństwa. Nie ma żadnych odwróconych krzyży w popkulturze, jakie kiedykolwiek reprezentowałyby Świętego Piotra, nie wolno dać się im oszukać.

 7

Miley Cyrus ostatnio zrobiła sesję zdjęciową ze straszną wywłoką Terry Richardsonem.

 8

Mogę wyobrazić sobie, jak Richardson mówi: „OK, teraz possij kciuka jak dziecko. Jesteś tylko małą dziewczynką. To takie gorące. Teraz dotknij swego krocza drugą ręką”.

 9

Miley na prawie każdym dzisiejszym zdjęciu ma zamknięte jedno oko. Tak jej polecili jej nadzorcy z obsługi?

 10

Cyrus na pewno nie jest jedynym celebrytą, jaki błyska w nas jednookim symbolem w okresie kilku ostatnich tygodni. Oto Lady Gaga na okładce ELLE.

 11

Gaga zamieściła to na Instagram. Podobno to maska, jaką sama zrobiła. Maska jednookiej. Dlaczego? Ponieważ to pionek illuminacki.

 12

To obecny fragment promocyjnego wizerunku Eminema. Jedno oko i rogi diabła. To rodzaj rzeczy, które musisz zrobić, aby być w dzisiejszym biznesie muzycznym. Zwłaszcza jeśli podpisał cyrograf z Interscope Records.

 13

Madonna w Harper Bazaar.

 14

Reklama Bulgari z ex-pierwszą damą Francji, Carlą Bruni-Sarkozy. Mieszanka rozrywki o dużej sile rażenia illuminatów.

 15

Mówiąc o mieszaniu rozrywki z przesłaniem okultystycznym, tutaj Bono pozuje z nagrodą, jaką otrzymał od królowej Elżbiety II – tą samą, która nagradzała masowego pedofila, Jimmy Savile’a. Nazwijmy to nagrodą okultystycznej elity.

 16

Obraz ten został opublikowany na oficjalnej stronie pejs-zbuka brytyjskiego Voice UK.

 17

Naprawdę za wszelką cenę starają się narażać dzieci na atak symboliką okultystyczną. Oto promocyjny obrazek z programu telewizyjnego dla dzieci Dom Anubisa.

 18

Strona z katalogu Target (cel). Cóż, może to tylko zbieg okoliczności.

 19

Inna strona z tego samego katalogu. Brak przypadku. Pchanie symboliki na siłę. Niektórzy mogą racjonalizować i powiedzieć: „dobrze, to jest teraz modne”. Tylko kto sprawił, że jest taka moda?

 20

Okładka najnowszego singla ex-Spice Girl, Mel B. Obrazuje jedno oko i głowę pełną motyli Monarch (symbolika metody kontroli umysłowej Monarch). Myślę, że ona też robi to, co musi, żeby dalej być w tym showbiznesie.

 21

Big Brother UK to show, jaki nazywa się…Big Brother. I przecież polega na tym, że stanowi formę zabawiania mas przy pomocy wszech obecnych kamer szpiegowskich. Pierwszy pokaz tego show w nowym sezonie przedstawił gigantyczne wszech widzące oko na scenie, z ludźmi wiwatującymi wokół niego. W ten sposób elita indoktrynuje ludzi.

 22

źródło: http://vigilantcitizen.com/pics-of-the-month/symbolic-pics-month-1013/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.