Strona główna > Polska > Symbioza Andrzej Duda i Donald Tusk. Rafał Gawroński

Symbioza Andrzej Duda i Donald Tusk. Rafał Gawroński

Dlaczego Andrzej Duda jest koalicjantem Donalda Tuska?

a

Andrzej Duda i Donald Tusk to tak naprawdę ta sama opcja polityczna Unii Wolności z tym że ten pierwszy wymalował się barwami Prawa i Sprawiedliwości , a ten drugi przefarbował się w kolory Platformy Obywatelskiej. Obaj są tej samej frakcji judeo-satanistów podtrzymując doktrynę „Polska to nienormalność” z tym wyjątkiem, że Duda pali głupa /czytaj-menorę/, a potomek zbrodniarzy deklaruje to oficjalnie.

Zacznijmy od prawdy czyli 1000 lat Chrześcijaństwa w Polsce. Jak każdy przyzwoity Polak, Słowianin /nie mylić z szamanami w stylu Marek Podlecki lub innymi tworami / zdaje sobie sprawę że każdy Polak; Słowianin nie musi wstydzić się swej historii liczonej w wiele tysięcy lat w tym ostatniego okresu rabunku Polaków trwającego przeszło 1000 lat ponieważ to nie My Polacy rabowaliśmy tylko rabowano Nas.

Tak i teraz judeo-sataniści chcą wymazać okres Chrześcijański w Polsce i zapisać szczytne dzieje żydów w Polsce. Zatem jest odwrót od symbolu Chrześcijaństwa w Polsce Krzyża natomiast świątynie dudnią koncertami z pieniędzy publicznych tj: nienależnych podatków nałożonych na biedne społeczeństwo dla którego celem rozrywki wszyscy palą im menorę gdzie tylko mogą z sugestią, iż judeo-satanisci dadzą im renty i emerytury oraz opiekę medyczną.

W okresie wielkiego obozu koncentracyjnego dla Polaków zwanego PRL-em walka o Krzyż była wspierana z przyczyn ideowych Kościoła w Polsce, obecnie po ograbieniu Polaków z dobra wspólnego solidarnie przez judeo-satanistów symbol Chrześcijaństwa nie jest do niczego potrzebny Kościołowi i dlatego wielu duchownych ubolewa, iż gdyby Krzyż został postawiony przed pałacem uzurpatorów na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie wielu by przychodziło i szydziło z Krzyża tam postawionego. Dziwne ze nie szydzą z Kościołów ani z cmentarzy gdzie Krzyży jest od liku. Fajne uzasadnienie rodem z ziemi piekielnej czyli Izraela.

Pisałem że każdy może być Obrońcą Krzyża jeżeli tylko szanuje historię Polski i Polaków ponieważ tak naprawdę te 1000 lat Krzyżami Polaków, Słowian jest usłane. Zatem podsumowując pierwszą cześć; Andrzej Duda usunął Krzyż sprzed pałacu uzurpatorów już 23 maja 2010 pracując jako minister w Kancelarii i do tej pory Krzyża nie postawił nawet gdy został Prezydentem podobno „wszystkich” Polaków. Tak więc o całej sprawie wie on od samego początku i nie warto mu przypominać, natomiast zainteresowanych odsyłam na strony internetowe jest tego naprawdę dużo pomimo iż dewianci czyszczą jak mogą internet z tej historii.

Druga kardynalna sprawa to opuszczenie Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię. Przypomnę stanowisko Andrzeja Dudy w tej sprawie. Cyt. „Wynik brytyjskiego referendum to sygnał dla przywódców UE, że musimy zachować jedność i spójność; trzeba czynić wszystko, by uniknąć efektu domina. Dodał też, że rządzący zrobią wszystko, aby prawa Polaków w Wlk. Brytanii nie zostały uszczuplone. Premier Beata Szydło zapowiedziała z kolei, że Polska zaproponuje reformy, które są konieczne do przeprowadzenia w UE.”

http://www.pap.pl/aktualnosci/news,549123,reakcje-politykow-na-wyniki-brytyjskiego-referendum-ws-brexitu.html

Jeżeli byłby to Prezydent Polaków, a nie judeo-satanistów zapewniłby Polaków, iż każde rozstrzygnięcie w podobnej sprawie na terytorium Polski będzie szanowane i on jest gwarantem woli Polaków.

Tutaj jednak nastąpiła pełna odsłona Dudy na rzecz ziomkostwa judeo-satanistów gdzie świadomie zdaje on sobie sprawę z tego że polityka Unii Europejskiej w stosunku do Polaków to zwyczajny apartheid zob. Wspólna Polityka Rolna ale on będzie bronił dewiactwa do śmierci.

Duda jednoznacznie stał się sojusznikiem politycznym niejakiego Tuska deklarującego publicznie że Polska to nienormalność i należy z Nią skończyć organizując niepodległy byt w inną formę prawną. Co do drugiej części wypowiedzi to nie kto inny jak obecna władza z Szydło jako Premier wspiera odbieranie zasiłków dla Polaków na terytorium Wielkiej Brytanii aby zdobyć środki finansowe celem opłacenia stacjonowania wojsk okupantów na terytorium Polski.

Podsumowując: kłamstwo lubi oszustów ponieważ to pełna symbioza.

Symbioza – zjawisko ścisłego współżycia przynajmniej dwóch gatunków organizmów, które przynosi korzyść każdej ze stron (mutualizm) lub jednej, a drugiej nie szkodzi (komensalizm). Jednak często trudno ustalić dokładny bilans strat i zysków współżyjących organizmów.

Zapomniałbym o sponsorze ich poczynań oto on niejaki żyd Soros zwolennik starej metody jestem za, a nawet przeciw którą posługują się w Polsce Tajni Współpracownicy judeo-satanistów.

a

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2016/06/28/symbioza-andrzej-duda-i-donald-tusk/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *