Strona główna > NWO > Syjonizm zdemaskowany. Koniec syjonizmu = pokój

Syjonizm zdemaskowany. Koniec syjonizmu = pokój

Koniec syjonizmu = pokój

a

Moralność i sumienie nie interesują tych, którzy uważają się za Wybrańców – przez boga z własnego wyboru. Jeśli syjonizm jest wyraźnie ideologią nacjonalistyczną, to jej wąskie ramy nie oddają w pełni znaczenia tego określenia, gdyż ono jest czymś więcej.

Syjonizm dokładniej opisywany jest jako strategia kierowania umysłem i emocjami jako środkami wywierania wpływu na zachowanie. Jego pierwszymi ofiarami byli naiwni Żydzi, kiedy nakłaniali do określenia enklawy na Bliskim Wschodzie by prezydent Truman, chrześcijański syjonista, uznał ją za „państwo”.

a

Syjonizm to przede wszystkim stan psychiczny, który wyraża się w rozproszonej formie zinternacjonalizowanego nacjonalizmu – diaspory – która łączy z ekstremistyczną enklawą tych, którzy mogą nigdy nie postawić stopy na jej terenie. Po 1867 roku, to „państwo” stało się „ziemią Izraela” opartą na bardziej ekspansywnym terenie przejętym przez Siły Zbrojne Izraela wraz z innymi okupowanymi terenami, które, jak twierdzą syjoniści, dane im były przez boga. Syjonizm zyskuje zwolenników poprzez podtrzymywanie wspólnego poczucia braku bezpieczeństwa szerszej społeczności żydowskiej. Rozwija się poprzez mówienie o dostrzeżonym w nim słabym punkcie i ofiarstwa wśród tych, na których polega w zakresie wsparcia finansowego, militarnego i dyplomatycznego.

Kiedy, podobnie jak obecnie, taktyka syjonistycznego państwa była atakowana, kampanie medialne ogłaszały wybuch antysemityzmu i nienawiści – nie wobec syjonizmu ale Żydów, zwiększając przez to liczbę zwolenników.

Wybierając określenie ich interesów z interesami syjonizmu, Żydzi woleli wybrać poczucie braku bezpieczeństwa. Sukces syjonizmu opiera się nie tylko na oszustwie, ale również na oszukiwaniu siebie. Wielu dobrze poinformowanych Żydów było przeciwnych ustanowieniu Izraela w 1948 roku. W 1967 roku amerykańscy Żydzi byli aktywni w ruchach praw obywatelskich. W związku z sześciodniową wojną działalność ta stała się problematyczna. Jak mogli Żydzi wspierać prawa obywatelskie dla Murzynów, kiedy syjonizm odmawiał tych praw Palestyńczykom? Ten okres oznaczał punkt zwrotny zarówno dla syjonizmu, jak i legalnego judaizmu, gdyż wielu Żydów porzuciło działalność w ruchu na rzecz praw obywatelskich, kiedy nie mogli dłużej pogodzić swojej działalności z izraelską opresją. Stąd obecny stan umysłu wielu żydowskich doradców syjonistycznych prezydenta Baracka Obamy.

a

Wojna sześciodniowa wymusiła na Żydach by większa ich liczba identyfikowała się z syjonizmem jako obrońcą Żydów. Ale obecnie wiemy, że ta wojna była dawno zaplanowaną grabieżą ziemi po to, by pogwałcić prawa Arabów i muzułmanów. W połączeniu z morderczą okupacją, dekady izraelskich prowokacji gwarantowały wywołanie gwałtownych reakcji potrzebnych do zracjonalizowania „wojny z terroryzmem”.

W zakresie teorii planowania gier wojennych, obecne rezultaty były do przewidzenia w sposób perfekcyjny – matematycznie modelowana w dopuszczalnym zakresie prawdopodobieństw. Po raz kolejny syjonizm ukierunkował myśli i emocje by manipulować zachowanie prowokując antagonizm i wywołując ekstremizm – dwa kluczowe składniki niezbędne do przekonującego głoszenia braku poczucia ich bezpieczeństwa.

Jeśli jest was niewielu, a macie ogromne ambicje, jaki wybór mieli syjoniści oprócz skłonienia i oszukania supermocarstwa by nasze wojsko toczyło wojny za Wielki Izrael? Pokój to przeciwnik  Pokój jest niebezpiecznym ’stanem’, którego za wszelką cenę unika ideologia nacjonalistyczna, która kwitnie na seryjnych kryzysach oraz nieustannym stanie konfliktu i strachu. W celu zrealizowania syjonistycznego zadania dominacji na Bliskim Wschodzie wymaga serii wiarygodnych złych działań i perswazyjnej narracji. Czy syjonizm mógł być powodem bezbolesnego przejścia od zimnej wojny do wojny z terrorem?

Zamiast oczekiwanych po zimnej wojnie korzyści pokojowych, Stany Zjednoczone wszczynają, co noblista ekonomista Joe Stiglitz nazywa ’wojną za 3 bn’ – za pożyczkę, łącznie z kosztami odsetek w wysokości 700 mld USD.

Z perspektywy czasu, fałszywe materiały wywiadu, które skłoniły nas do wojny na Bliskim Wschodzie prowadziły do Izraelczyków, zwolenników Izraela czy cennego nabytku wykreowanego w tym celu, takiego jak iracki kłamca Ahmad Chalabi.

Poza tymi, którzy dzielą syjonistyczny stan psychiczny, kto miał środki, motyw, możliwość i, co ważniejsze, stabilny wywiad państwowy by przeprowadzać tego rodzaju działalność na terenie USA? Ale nawet teraz odpowiedzialni unikają swojej odpowiedzialności i nawet śledztwa, gdyż używa się okrzyków ’o antysemityzmie’ po to, by zastraszać i sprzeniewierzać – poprzez manipulowanie myśleniem i emocjami.

a

W końcu II wojny światowej, Stany Zjednoczone  rościły sobie 50% siły produkcyjnej świata, zapewniając, że będziemy mieć najlepsze na świecie obligacje przez co najmniej dwa pokolenia. Kiedy nadchodził kosztowny koniec zimnej wojny w 1989, Stany Zjednoczone wydały na obronę od 1948 roku15.9 bn USD (wg kursu 2010). Obecnie jej miejsce zajęła potencjalna wojna bez końca. Amerykanów zmuszono by wierzyli, że syjonistyczne państwo jest ich sojusznikiem. Nie my jedyni postrzegamy Izrael jako legalne państwo i szlachetny eksperyment zapewniający „ojczyznę” ludziom represjonowanym. Ten intrygujący scenariusz szkodził szerszej społeczności żydowskiej, jednocześnie również niszcząc naród, który był pierwszym oszukanym w celu wyciągnięcia do syjonistów przyjaznej dłoni.

Ucieczka od skutków syjonizmu wymaga byśmy uznali jego dwulicowy charakter i odsłonili jego działania po to, by ujawnić jego sprawców.

Własny psychopata

W psychiatrycznej literaturze klinicznej ten „stan” charakteryzuje się cechami interpersonalnymi, takimi jak powierzchowny urok, patologiczne kłamstwa, egocentryzm, brak wyrzutów sumienia i bezduszność, które są uważane za charakterystyczne dla psychopatów. W celu dokonania zdrady, psychopaci najpierw się zaprzyjaźniają. W celu dokonania oszustwa, najpierw ustanawia relację zaufania. Brzmi to znajomo?

Ci którzy mają taki stan psychiczny będą szczęśliwi kiedy wywołają nienawiść by skatalizować reakcję, a wtedy stwierdzą, że są ofiarami nienawiści. Tym którzy są w takim stanie psychicznym wydaje się racjonalne a nawet pożądane by sprowokować reakcję i wtedy twierdzić, że są celem antysemitów. W tym stanie egocentryzm jest wszechogarniający, z arogancją jako cechą najbardziej widoczną.

a

Prawo nie jest ważne dla tych, którzy uważają że są ponad prawem. Moralność i sumienie nie interesuje tych, którzy uważają się za Wybrańców – przez boga ich własnego wyboru. Taka nacjonalistyczna ideologia nie ma miejsca w systemie państw narodowych przestrzegających zasady prawa.

Ci którzy są w takim „stanie” stanowią wielkie niebezpieczeństwo, gdyż są przedmiotem litości i współczucia. Odpowiedzialność jest jedyną reakcją razem z inicjatywą – wykorzystując siłę w miarę konieczności – by zabezpieczyć broń masowego zniszczenia, która może być w ich posiadaniu.

Takie państwo nie może być zdelegalizowane gdyż każda zdobyta legalność wiązała się z fałszerstwem zaaplikowanym społeczności państw. Problem jest jak najlepiej chronić chcącego pokoju świata przed psychopatyczną ideologią, która przyjmowała postać legalności po to, by oszukać chrześcijańskiego syjonistycznego prezydenta i żeby uznał naród jako zbrodnicze państwo.

ZIONISM UNMASKED ( 1): End of Zionism = Peace

Jeff Gates Salem-News.com. Tłumaczenie: Ola Gordon

http://sabbah.biz/mt/archives/2010/02/11/zionism-unmasked-end-of-zionism-peace/

P.S. Suplement:

Freedom for Palestine: #GazaNames Project

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.