Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Syjonizm: spisek przeciwko Żydom. Dr Henry Makow

Syjonizm: spisek przeciwko Żydom. Dr Henry Makow

W 1935 parowiec „Tel Aviv” odbył swój dziewiczy rejs z nazistowskich Niemiec  do Haify, z hebrajskimi literami na dziobie i powiewającą na maszcie nazistowską flagą. Kapitan należącego do syjonistów statku był członkiem nazistowskiej partii. Ten spektakl pasażer nazwał „metafizycznym absurdem”.

Właściwie to miało sens.

Statek przewoził niemieckich Żydów, którzy skorzystali z programu „Haavara”, umożliwiającego im zamienić pieniądze za ich wartość w Niemczech produktów w Palestynie. W rezultacie raczkująca żydowska kolonia otrzymała około 70.000 dobrze wykształconych niemieckich Żydów i wartości 140 mln Reichmarks niemieckiego przemysłowego sprzętu. To położyło fundamenty izraelskiej infrastruktury.

Układ ten wzmocnił też gospodarkę nazistowską w czasie kiedy Żydzi na całym świecie bojkotowali niemieckie towary. (Moim głównym źródłem jest  książka „Tajne kontakty” / The Secret Contacts Klausa Polkehna, wybitnego niemieckiego dziennikarza. Jest też w Bestiach apokalipsy / The Beasts of the Apocalyse 2001 Olivii O’Grady (s;. 421-447).

Po co znowu opowiadać teraz o współpracy syjonistyczno-nazistowskiej?

Bo „żydowscy” liderzy wykorzystują swoich „mniejszych braci” od dawna, i robią to dzisiaj. Zwykli Żydzi płacą cenę, a ona może się zwiększyć.

Według mnie syjonizm jest ruchem mającym na celu oszukać Żydów do realizacji celów brytyjskiego imperializmu. (Zobacz „Żydowski spisek to brytyjski imperializm” / The Jewish Conspiracy is British Imperialism) Syjoniści którzy zbudowali swoje życie na fałszywej przesłance oczywiście odrzucą ten pogląd.

W szczególności Żydzi pomagali elitom brytyjsko-żydowskim kolonizować bogaty w ropę Bliski Wschód, pod pretekstem, że Żydzi potrzebują narodowego domu. Pomimo pozoru neutralności, Brytyjczycy (i Amerykanie) finansowali, szkolili i wyposażali Żydów. (John Coleman, Dyplomacja przez oszustwo / Diplomacy by Deception, s. 107.)

„Brytyjczycy” to naprawdę międzynarodowy kartel bankowy z siedzibą w Londynie powiązany z nazwiskami takimi jak Rotszyld i Rockefeller. Nie odpowiada przed żadnym rządem. Jego celem jest kolonizacja świata i każdego na nim. Żydzi są sposobem jego realizacji.

Jak widzieliśmy w Iraku, syjoniści (aka. Neokoni) odgrywają ważną rolę w kolonizacji Bliskiego Wschodu. Trzeba pamiętać, że Izrael jest tworem tego kartelu: Izrael i USA są jego narzędziami.

Irak jest tylko etapem w pojawiającym się NWO, który przedstawia kontynuacji celów „brytyjskiego” imperializmu. John Kerry kontynuował to co rozpoczął George Bush. Demokracja to szarada.

NAZIŚCI ZROBIENI NA MIARĘ DLA SYJONIZMU

W 1925, 500.000 Żydów w Niemczech byli przeważnie obojętni albo czynnie wrodzy wobec syjonizmu. Niemiecki ruch syjonistyczny liczył tylko 9.000 członków.

„Główny Związek Niemców Wiary Żydowskiej” reprezentował większość niemieckich Żydów i opowiadał się za aktywnym uczestnictwem w niemieckim życiu. Jego głównym celem było zwalczanie antysemityzmu.

Natomiast syjoniści witali nazistowską politykę antysemicką. Jak naziści, wierzyli w charakter narodowy i przeznaczenie oparte na rasie. Jak naziści, uważali, że Żydzi nie mieli żadnej przyszłości w Niemczech.

Syjoniści nie protestowali przeciwko nazistowskim prześladowaniom np. usunięciu 2.000 żydowskich naukowców i badaczy z niemieckich uniwersytetów w 1933. Tę „powściągliwość” naziści nagrodzili pozwalając syjonistom wykonywać bez przeszkód swoją [pracę. Wszystkie inne organizacje żydowskie i antyfaszystowskie zlikwidowano, a ich liderów uwięziono.

Naziści wymagali by wszyscy Żydzi należeli do kierowanej przez syjonistów „Reich Union”, której celem była emigracja. Żydzi mieli być za każdą cenę nawracani na syjonizm. Syjoniści mogli wydawać książki i dzienniki krytyczne wobec nazistów, tak długo jak ich czytelnikami byli tylko Żydzi.

Współpraca rozszerzyła się na sfery polityczne i gospodarcze. Adolph Eichmann założył obozy szkoleniowe w Austrii, by przygotować młodych Żydów do życia w kibucu. Odwiedził Palestynę i rozmawiał z przywódcami syjonistycznymi, którzy wyznali swoje prawdziwe ekspansjonistyczne cele. Mówiono nawet o strategicznym sojuszu między nazistowskimi Niemcami i żydowską Palestyną. Jego raport znajduje się w Archiwum Himmlera.

[Więcej o syjo-nazi współpracy zobacz online Lenni Brenner – Syjonizm w wieku dyktatorów / Zionism in the Age of Dictators, oraz Lenni Brenner, 51 dokumentów: kolaboracja syjonistów z nazistami / 51 Documents: Zionist Collaboration With the Nazis (2002)]

Współpraca mogła rozszerzyć się na żydowski holokaust i wyjaśnić, dlaczego większość Żydów biernie przyjęła swój los. W książce „Ofiary holokaustu oskarżają” / The Holocaust Victims Accuse rabina Moshe Shonfelda twierdzi, że kierowane przez syjonistów Rady Żydowskie  („Judenraty”) kolaborowały z nazistami i oszukały nie-syjonistycznych Żydów. Zobacz mój: „Syjonizm: przymusowe samobójstwo dla Żydów” / Zionism: Compulsory Suicide for Jews.”

Dla syjonistów i ich sponsorów finansowych nie-syjonistyczni Żydzi byli więcej warci martwi niż żywi. Holokaust zapewniał im polityczne i moralne uzasadnienie dla ustanowienia żydowskiego państwa.

KIM BYŁ HITLER?

W 1919, Hitler był oficerem wywiadu w armii niemieckiej mającym za zadanie szpiegowanie maleńkiej Niemieckiej Partii Robotniczej / German Labor Party. Został jej liderem. Max Warburg, brat Paula Warburga, założyciela US Federal Reserve, był szefem niemieckiego wywiadu. Obaj byli dyrektorami w konglomeracie I.G. Farben. Nie ma dokumentów o tym kiedy Hitler przestał pracować dla tych iluminackich postaci. (Zobacz też „Bój się: faszystiwskie pochodzenie NWO” / Be Afraid: The New World Order’s Fascist Pedigree )

Hitlera sponsorowali oligarchowie bankowi, i mógł być ich pionkiem.

Na pewno naziści otrzymali miliony dolarów z Nowego Jorku i Londynu. Zobacz: „Hitler nie chciał wojny światowej” / „Hitler Didn’t Want World War.”

Ernst („Putzi”) Hanfstaengl był blisko obu bankierów i Hitlera, i przesyłał pieniądze do nazistów w ich latach formacyjnych. Zobacz też Antony Sutton „Wall Street i pojawienie się Hitlera” / „Wall Street and the Rise of Hitler” – Rozdział 8.

Ale kiedy Hitler zaczął drukować własny pieniądz, mógł zrazić sobie tych sponsorów. Zobacz: „Rotszyld dyryguje Czerwoną symfonię” / „Rothschild Conducts Red Symphony.

Najlepsze jest to, że zarówno nazizm jak i syjonizm sponsorował ten sam kartel bankowy i mieli komplementarne cele. Pojawienie się antysemityzmu w Europie posłużyło utworzeniu państwa Izrael, które prezydent Syrii, Assad, nazwał „sztyletem w sercu arabskich narodów”.

Przemyśl to. Hitler mógł skonfiskować wszelkie bogactwo Żydów. Zamiast tego wykorzystał „Program Haavara” by pomóc założyć państwo Izrael. Zdaniem Polkehna, Hitler osobiście zagwarantował ten program w obliczu sprzeciwu. Trwał do rozpoczęcia wojny.

Kartel, który kontroluje dziś świat, nie ma skrupułów do wykorzystania Żydów (czy kogoś innego) jako środek do osiągnięcia celu.

PROGRAM  BANKSTERÓW

Wszystkie pieniądze są tworzone w formie długu wobec prywatnego kartelu bankowego.

Wyobraź sobie gdybyś ty mógł tworzyć pieniądze z niczego. Wyobraź sobie, że w kieszeni masz karty kredytowe wszystkich krajów.

Twoim pierwszym impulsem jest pożyczyć pieniądze swoim nominatom, by mogli kupić dla ciebie większość prawdziwego bogactwa świata.

Drugim impulsem jest ustanowienie systemu totalitarnego („rząd światowy”, „globalizacja”), aby żaden naród nie mógł rzucić wyzwania temu systemowi, lub nie wywiązał się z „zadłużenia” wobec ciebie.

Żeby kraje przyjęły „rząd światowy”, musisz osłabić je walkami między sobą, zaciągały ogromne długi na uzbrojenie (które im sprzedajesz), wybiły większość najlepszych mężczyzn, i stały się zdemoralizowane i dekadenckie.

Osiągniesz to dzięki posiadaniu polityków i prasy, jak i kontroli  MI-6, CIA i Mossadu, które dla ciebie przeprowadzają akty terroru i zabójstwa. Taka jest prawdziwa historia ostatnich 300 lat.

„Światowy rząd” jest naprawdę o wykorzystywaniu długu żeby nas zniewolić; jest to międzynarodowy agencja windykacji długów. Oczywiście oni ukrywają to gadkami o tolerancji, prawach człowieka, zwalczaniu biedy i zapobieganiu wojny.

Fragment z wydania 1924 American Banker’s Association Digest podsumowuje to co dzieje się obecnie. Pamiętaj o tym kiedy będziesz głosował.

„Kiedy, poprzez proces prawny, zwykli ludzie będą tracić swoje domy, staną się bardziej posłuszni i łatwiej rządzeni przez silne ramię rządu, stosowane przez centralną potęgę bogactwa przez czołowych finansistów. Te prawdy są dobrze znane naszym głównym ludziom, którzy obecnie angażują się w kształtowanie imperializmu by rządzić światem. Dzieląc wyborców przez system partii politycznych, możemy zmusić ich do poświęcenia energii na sprawy nie mające żadnego znaczenia”.

Teraz przemyśl słowa Svali, uciekinierki iluminatów / Illuminati defector [Uciekinierka od iluminatów o szczegółach wszechobecnego spisku]:

„Konflikt na Bliskim Wschodzie jest nie tylko korzystny dla iluministów. Oni NIENAWIDZĄ Izraela, i oczekują iż pewnego dnia zobaczą jego zniszczenie, i czekają na sposobną okazję.  Jedną z gałązek oliwnych proponowaną przez ONZ kiedy ona przejmie jest to, że zapobiegną wojnie na Bliskim Wschodzie , co wielu powita z radością.

Jednocześnie iluminaci potajemnie dostarczają broń i fundusze OBU STRONOM żeby podtrzymać konflikt. Oni są bardzo obłudni… Ci ludzie kochają grę w szachy, i wojnę między narodami postrzegają jako tworzenie porządku z chaosu”.

W osobistym emailu dodała:

„Zawsze zastanawiam się, dlaczego niektóre z najważniejszych rodzin finansowych w grupie (Baron Rotszyld z Francji jest jednym z 13 władców albo „królów” rządzących grupą w Europie, i zasiada w Radzie Światowej) są żydowskie, a jeszcze grupa popiera nienawiść do swojego narodu”.

ZAKOŃCZENIE

Ben Hecht powiedział, że czytanie codziennych wiadomości by zrozumieć obecne wydarzenia to jak mówienie która godzina patrząc tylko  na wskazówkę minut. Trzeba spojrzeć na dekadę i wskazówki wieków by zrozumieć co się naprawdę dzieje na świecie.

Kartel bankowy Rotszyld-Rockefeller stoi za większością trendów politycznych (i kulturowych), i jego celem jest zniszczenie państwa narodowego, prawdziwej demokracji, religii, kultury, małżeństwa i rodziny, żeby zdegradować ludzkość do statusu zwierzęcia przed totalitaryzmem.

Poprzez „wojnę z terrorem” wykreowali straszydło żeby ustanowić system represji do wykorzystania kiedy wezwą do spłacenia ich „pożyczek”.

Kiedyś byłem syjonistą, który wierzył, że Żydzi potrzebowali ojczyzny z powodu antysemityzmu. Teraz rozumiem, że, jak większość historii, te pogląd wymyślono. Antysemityzm istnieje dlatego, że wielu Żydów służy (świadomie czy nie) szkodliwemu programowi bankierów. Syjonizm, komunizm i feminizm to tylko kilka przykładów.

Większość Żydów teraz całkowicie utożsamia się z Izraelem, który jest narzędziem bezrozumnej megalomanii Rotszyldów. Jeśli przeszłość jest przedmową, to nie może dobrze się zakończyć dla Żydów ani dla nikogo innego.

Dr Henry Makow

 https://www.henrymakow.com/000482.html

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.