Strona główna > NWO > Syjonizm rządzi światem. Henry H. Klein (1978 r.)

Syjonizm rządzi światem. Henry H. Klein (1978 r.)

Henry H. Klein. Liberty Bell, czerwiec 1978.

a

Czy przybywasz po to, by łupić? Czy zgromadziłeś tłum, by grabić srebro i złoto, by porwać do siebie trzody i dobytek, by nabrać WIELKIEGO ŁUPU? (Ezechiel 38:13)

Kiedy Theodore Herzl zwołał I Kongres Syjonistyczny w Bazylei, Szwajcaria, 8 listopada 1897, uważano, że były zamiary kolonizacji świata przez Żydów. O tym dowiedziano się wiele lat później, że na spotkaniu omawiano plan podboju świata. Ten plan jest przedstawiony w Protokołach mędrców Syjonu, i został w pełni zrealizowany.

Światem rządzi syjonizm. ONZ jest symbolem jego władzy. Jest to super-rząd przedstawiony w Protokołach.

Do pojawienia się Herzla syjonizm był duchowym marzeniem. Starego ortodoksyjnego Żyda, który tęsknił za pochowaniem go w Palestynie, uważano za syjonistę. Nieznany był syjonizm polityczny. Od Herzla syjonizm stał się instrumentem realizacji planu Protokołów – podboju świata. Praktycznie wszystko co przydarzyło się ludzkości od Herzla, można prześledzić do tego planu. Praktycznie wszystko co przydarzyło się Stanom Zjednoczonym jest poprzez syjonizm.

W 1904 Kuhn, Loeb & Co. finansował Japonię przeciwko Rosji. W 1915 był bunt w rosyjskiej marynarce. W 1910, Jacob H Schiff zażądał by prezydent Taft unieważnił nasz traktat paszportowy z Rosją. W 1917, Schiff, Warburg i ich towarzysze, wraz z Leninem obalili rosyjski rząd. Ich rewolucyjni zwolennicy zamordowali cara i jego rodzinę i miliony ludzi na Ukrainie.

Kiedy Niemcy i Brytania weszły do wojny w 1914, prezydentem USA był Woodrow Wilson. Został ponownie wybrany w 1916 dzięki hasłu „On zatrzyma nas z daleka od wojny”. W 1917 Ameryka weszła do wojny po stronie Brytanii, kiedy premier Balfour podpisał słynną „deklarację” o Palestynie, i kiedy siedzibę syjonistów przeniesiono z Niemiec do Anglii. Nieżyjący już Louis D Brandeis wyraził zgodę na deklarację Balfoura. Był czołowym syjonistą i sędzią w Sądzie Najwyższym USA.

Syjonizm miał silną reprezentację na Konferencji Pokojowej w Paryżu, na podpisywaniu Traktatu Wersalskiego, i przy tworzeniu Ligi Narodów w Hadze. Byli tam Frankfurter spokrewniony z Brandeisem, i Raymond Fosdick reprezentujący Rockefellerów. Liga potwierdziła koncesje dla Rosjan i Brytyjczyków na energię wodną i chemikalia w Morzu  Martwym, wcześniej przyznane Turcji.

Kiedy w Rosji ustanowił się bolszewizm, poszerzył się na inne kraje. Trocki chciał światowej rewolucji. Lenin chciał doprowadzić Amerykę do bankructwa. Pierwszym krokiem w kierunku bolszewizacji Ameryki było zorganizowanie komórki komunistycznej w Michigan, na którą FBI organizowała nalot. Frankfurter wraz ze swoimi kohortami przedstawili zarzuty przeciwko FBI i Hooverowi.

Inny przejaw syjonistycznej siły pokazał się kiedy Putnams chcieli opublikować Protokoły, które wydano w Anglii w 1920. Louis Marshall, prawnik Kuhn, Loeb & Co i szef Amerykańskiego Komitetu Żydowskiego [AJC] powiedział im stanowczo iż nie powinni tego robić.

W 1932 dokonano porwania dziecka Lindbergha, który sprzeciwiał się wyborowi  Roosevelta [FDR] na prezydenta. Frankfurter i jego gang promowali nominację FDR. Hauptman był niemieckim komunistą.

W listopadzie 1933 Roosevelt uznał komunistyczny rząd w Rosji, pomimo mocnej opozycji. Niektórzy z przeciwników tego nagle umierali. „Nigdy nie wyrzucą mnie z Białego Domu” – powiedział FDR.

Po tym uznaniu komuniści zaczęli pustoszyć Amerykę.

Frankfurter wepchnął wielu swoich na kluczowe stanowiska w rządzie. Frankfurter i Baruch prowadzili FDR. Baruch ogłosił iż był syjonistą. „Musimy mieć antysemityzm, nawet jeśli poświęcimy niektórych z naszych ludzi” – mówią Protokoły. Syjonizm od lat poświęcał Żydów i robi to nadal. Czołowi Żydzi poza Trockim i Leninem finansowali Stalina.

W 1944 czołowi Żydzi finansowali również oskarżanie tubylczych amerykańskich chrześcijan, którzy sprzeciwiali się komunizmowi i Rooseveltowi. Broniłem ich w Waszyngtonie. Frankfurter stał za oskarżycielem Rogge. Założyli jeden ze swoich dzienników – PM – w Nowym Jorku, by nagłaszał to ściganie, i jego właścicielami byli, między innymi, Julius Rosenwald i Chester Bowles.

Kiedy dziennik upadł, syjonistyczny prawnik, Louis Styx Weiss, wydawał go dalej pod tytułem Star, dzięki pieniądzom Marshalla Fielda. Redaktorem był Joe Barnes, i wydawcą  Bartley Crum, obaj lewicowcy. Barnesowi przypisuje się napisanie lub zredagowanie książki  Eisenhowera Europejska krucjata [Crusade in Europe]. Niedawno Crum porzucił komunizm.

Rodzina Weissów była aktywna w sprawach syjonistyczno-komunistycznych. Siostra Weissa, Carol Weiss King, była czołowym komunistycznym prawnikiem. Kancelaria Weiss broniła Marshalla Fielda i upadłego PM w moim procesie o zniesławienie. Oczywiście nie wygrałem. Żeby mnie pokonać syjoniści wykorzystali katolickiego sędziego z północy stanu Nowy Jork, katolickiego kardynała z Nowego Jorku, i mojego żydowskiego prawnika.

Członek firmy Weissa jest zarządcą w Institute of Advanced Study w Princeton, kierowanym przez Alberta Einsteina i J Roberta Oppenheimera.

Jeden z zarządców tego instytutu zeznawał jako jedyny świadek poświadczający charakter Carlo Marzanniego z Departamentu Stanu i OSS, przekonany, że syjoniści aktywnie sprzeciwiają się badaniom komunistów w rządzie, jak robił to nieżyjący FDR, ich dzienniki i komentatorzy radiowi i TV. Baruch ma wielu agentów w prasie, tak jak Frankfurter.

Wszystko to zamyka się w odpowiedzi udzielonej przez Waldo Franka w numerze z lutego 1944 Contemporary Jewish Record wydawanym przez Amerykański Komitet Żydowski, czołowy organ żydowski, w którym mówi, że istnieje „wielki spisek żydowski”. Opiera się na „marzeniu o mesjańskiej władzy światowej”, i że „syjonizm polityczny jest narzędziem do jego spełnienia”.

Protokoły zostały zrealizowane. Syjonizm rządzi światem. Wywołał II wojnę światową, bo Hitler zdradził żydowski i chrześcijański gang finansowy, który dał mu $100 mln i to rozpocznie III wojnę światową, jeśli będzie konieczne całkowite zniewolenie ludzi, jak napisano w Protokołach.

Stalin obrócił się przeciwko syjonizmowi i zmarł. Rosyjscy delegaci do syjonistycznego super-rządu nadal kumają się i bratają z amerykańskimi delegatami, i Rosja dalej dominuje ONZ siłą swojego veto. Procesy Norymberskie wymordowały niemieckich liderów, i plan Morgenthau zakopał Niemcy i dał Rosji nasze pieniądze. Baruch chce podzielić się z Rosją bombami  A i H.

Syjonizm to nie judaizm. Jest to polityczny program terrorystyczny. Palestyna nie jest schronieniem dla biednych Żydów. Jest to inwestycja dla około 1.500 amerykańskich akcjonariuszy w Palestyńskiej Korporacji Gospodarczej i chemiczny zarząd z Anglii, do których  należy prawie wszystko co jest tam wartościowe. Do ochrony tego sprowadzono milion Żydów. Syjonizm nie oznacza tylko Palestyny. Oznacza Stany Zjednoczone i świat.

Syjonizm i niewola vs amerykanizm i wolność

Jest to sprawa która konfrontuje ludzi w USA. Jest to albo spokojny konstytucyjny rząd, albo terrorystyczny rząd ONZ.

ONZ to syjonizm. Jest to super-rząd wielokrotnie wspominany w Protokołach mędrców Syjonu, ogłoszonych w latach 1897-1905.

Syjonizm to polityczny program podboju świata. Syjonistyczni liderzy kontrolują USA, Brytanię, Francję, Rosję i inne kraje w Europie, i i wykorzystują komunizm do kontroli reszty świata. Oni kontrolują bomby atomowe i wodorowe [A i H]. Ameryka finansuje światowy syjonizm. My wspieramy ONZ, bank międzynarodowy, Palestynę i wiele innych krajów. Nasze bogactwo jest rozproszone po czterech stronach świata, żeby realizować cele syjonistów i gangów finansowych.

Celem syjonizmu jest zniewolenie ludzkości. To wyraźnie mówią Protokoły, napisane albo przez Theodora Herzla albo Ashera Ginsberga, przy poparciu Rotszyldów. Oni zioną nienawiścią do chrześcijaństwa i przekazują ją w różnych formach, od kiedy Jezus zbuntował się przeciwko Sanhedrynowi.

Taka samą sytuację mamy dzisiaj. Żydowscy liderzy są szaleni na punkcie władzy i nadmiernego bogactwa wyciągnietego od naiwnych Żydów.

Żyjemy zgodnie z planem Protokołów. Roosevelt, Truman i Eisenhower byli i są narzędziami i ofiarami syjonizmu. Rockefellerowie i inni bogacze są pod syjonistyczną kontrolą.

Syjonizm zniszczył Rosję przemocą, jako ostrzeżenie dla innych narodów. Niszczy Amerykę poprzez bankructwo, jak radził Lenin.

Syjonizm pragnie kolejnej wojny światowej jeśli zajdzie konieczność by zniewolić ludzkość. Nasza siła robocza jest rozproszona po całym świecie. Czy zostaniemy zniszczeni od środka, czy się obudzimy na czas by temu zapobiec?

W celu zniszczenia cywilizacji i zakończenia podboju świata syjonizm wykorzystuje komunizm. Taki jest plan i wyjaśnia każdy akt tzw. zdrady od 1917, a szczególnie zdrady od 1932, kiedy na prezydenta wybrano Franklina D Roosevelta. To tłumaczy zachowanie  Rosenbergów, Algera Hissa, Henry’ego Dextera White’a (Weiss) i wszystkich innych tzw. zdrajców. Oni robili to dla syjonizmu, który jest programem podboju świata przez garstkę tzw. żydowskich liderów.

Przedstawiony w Protokołach program syjonistów, ogłoszony w latach 1897-1905, na spotkaniach kongresu syjonistów, zorganizowanym przez nieżyjącego Theodora Herzla, przy wsparciu Rotszyldów, którzy kontrolowali Brytanię. Teraz syjonizm kontroluje USA, Francję i Rosję. Jacob H Schiff, syjonistyczny bankier, wraz towarzyszami finansował rewolucję bolszewicką w Rosji w 1917.

To tłumaczy dlaczego tzw. ONZ jest zdominowana przez Rosję i dlaczego jest schronieniem dla komunistów po ujawnieniu wypędzonych ze stanowisk w amerykańskim rządzie. To tłumaczy dlaczego syjonistyczny lider Frankfurter mógł wepchnąć wielu syjonistów i komunistów na stanowiska publiczne za Roosevelta i Trumana, i dlaczego Barney Baruch, kolejny syjonistyczny lider, kontrolował Kongres. To tłumaczy dlaczego rodowitych Amerykanów i chrześcijan prześladowano… i ścigano w Waszyngtonie DC w 1944, za zdemaskowanie komunizmu i Roosevelta.

To tłumaczy dlaczego Eisenhower mówi że służy ONZ, i dlaczego Churchill głosi iż on jest syjonistą. To tłumaczy dlaczego zdradziliśmy Południowych Koreańczyków i chińskich nacjonalistów, i dlaczego McArthur został zwolniony przez Trumana. To tłumaczy zachowanie gen. Marshalla w faworyzowaniu chińskich komunistów i zachowanie Lattimore’a, Jessupa, Service’a, et al, w Institute of Pacific Relations. To tłumaczy dlaczego Francja uległa komunistom w Indochinach, i dlaczego ONZ mało albo nic nie zrobiła by pomóc 800.000 Arabom wypędzonym przez Żydów z domów w Palestynie.

To tłumaczy dlaczego Harry Hopkins dał Rosji $11 mld z naszego bogactwa, i dlaczego pozwoliliśmy Rosji przejąć część Niemiec i Polski i wszystkich graniczących krajów, poza Mandżurią w Azji. To tłumaczy dlaczego FDR nakazał przestać ściganie komunistów, i dlaczego syjoniści zażądali usunięcia J Edgara Hoovera. To tłumaczy całe albo niemal całe zdradzieckie i niepatriotyczne zachowanie tzw. czołowych obywateli w ostatnich 20 latach.

To tłumaczy zachowanie Alberta Einsteina i J Roberta Oppenheimera, i dlaczego funkcjonariusze publiczni i czołowi obywatele sprzeciwiający się syjonizmowi i komunizmowi nagle umierali. To tłumaczy dlaczego bogactwo Ameryki trwoniono by budować inne kraje. Jest to szokujący obraz, który można by szybko wymazać, albo wydarzy się światowa katastrofa. Syjonizm chce kolejnej wojny światowej.

Syjonistyczne tajemnice

W jaki sposób syjonizm zdobył kontrolę nad ogromnymi funduszami w fundacjach?
W jaki sposób syjonizm zdobył kontrolę w naszym rządzie?
W jaki sposób syjonizm zdobył kontrolę w systemach religijnych i edukacyjnych, dziennikach, czasopismach, filmach, radio i TV?
W jaki sposób syjonizm zdobył kontrolę w dużych przemysłach, bankach, nieruchomościach itp. ?
Dlaczego Lewisa L Straussa mianowano na doradcę finansowego dla chłopców Rockefellera?
Dlaczego syjonistyczny lider Frankfurter pozwolił na lokowanie syjonistów i komunistów na wysokie stanowiska polityczne?
Dlaczego Frankfurterowi pozwolono na kierowanie Białym Domem, a syjoniście Baruchowi Kongresem?
Dlaczego porwano dziecko Lindberghów przed nominacją FDR w 1932?
Dlaczego syjonista Morgenthau postanowił zmiażdżyć Niemcy, i dlaczego dał Rosji pieniądze?
Dlaczego Ameryka uległa komunizmowi w Korei, a Francja komunizmowi w Indochinach?
Dlaczego po konferencji Churchilla i Eisenhowera zestrzelono brytyjski samolot nad M Chińskim?
Dlaczego Amerykanów, którzy demaskowali komunizm, prześladowano i ścigano w latach 1942-1945?
Dlaczego FDR nakazał zakończenie śledzenia komunistów w rządzie?
Dlaczego syjonistce-komunistce Goldie Myerson [później Meir] pozwolono ograbić amerykańskich Żydów na $80mln?
Co stało się z setkami milionów dolarów zebranych na rzecz syjonizmu w Palestynie?
CZY WSZYSTKO TO WYDARZYŁO SIĘ BY ZREALIZOWAĆ PLAN PROTOKOŁÓW O PODBOJU ŚWIATA PRZEZ SYJONIZM POLITYCZNY?

Hail „Królu Barney”

To że dzienniki wspomogły Barneya Barucha przed 84 urodzinami, dowodzi, że prasa jest tak szalona jak Barney, który bardziej skrzywdził republikę USA niż prawdopodobnie ktokolwiek inny.

Barney jest próżnym staruchem, który mówi iż jest potomkiem starozytnego króla Dawida i że w jego żyłach płynie krew proroków. Jest syjonistą który wierzy, że będzie rządził światem zgodnie z Protokołami mędrców Syjonu. Ich władza zrujnowała cywilizację.

Barney jest najlepszym fałszywym agentem prasowym w Ameryce. Każdy dziennik musi go popierać, i każdy dziennikarz musi przełknąć jego pychę. Każdy członek Kongresu z kilku wyjątkami jest pod jego kontrolą. Wszyscy 'hailują' królowi Barney, potentatowi z toru wyścigowego i manipulatorem z Wall Street. Może  Barney mógłby powiedzieć kto podsłuchał agencję AP w 1945 i wysłał fałszywy raport pokojowy.

Zatrzymajmy syjonizm i ratujmy Amerykę

Życie naszej republiki jest niszczone przez syjonizm, który jest programem politycznym na podbój świata poprzez zniszczenie go. Ten proces toczy się od dawna. W USA doszedł do etapu kiedy musi zostać zatrzymany, albo wszystko co nam drogie w tym kraju zostanie wymazane.

Naród amerykański nie rozumie tego co się dzieje. Oni rozumieją że zmienia się charakter, ale nie wiedzą że jest to jeden ze skutków komunizowania Ameryki.

Komunizm jest obcą ideologią, przyniesioną do Ameryki i innych krajów . Jako program gospodarczy jest bezcelowy. Jako filozofia polityczna jest korzystny dla tych, którzy chcą obalać rządy.

Nie ma komunizmu w Rosji, która ma państwowy kapitalizm i niewolnictwo. W USA  komunizm wykorzystano do niszczenia nacjonalizmu, położenia fundamentu dla rządu światowego.

Na czele i frontem tych posunięć był i jest syjonizm, którego liderzy zamierzają rządzić światem zgodnie z przedstawionym w Protokołach planem, przyjętym na kongresach syjonistycznych w latach 1897-1905. Teraz syjonizm jest najmocniejszą siłą polityczną.

Żadna fortuna ani majątek w tym kraju nie  jest wolna od syjonistycznej kontroli. Rockefellerowie, Fordy, Marshall Fieldowie, Harrimanowie et al, muszą ulegać żądaniom syjonistów. Nic nie powstrzyma liderów syjonistycznych przed realizacją ich celów.

Żaden dziennik nie jest wolny od syjonistycznej kontroli. Żałosne było patrzeć na uległość Scripps-Howarda i Hearsta, i zobaczyć Times-Herald w Waszyngtonie, idźcie do Eugene Meyera z Washington Post, który jest partnerem Barneya Barucha. Barney mowi, że on jest syjonistą.

Każda sieć radiowa i TV jest kontrolowana, i wykłady i kazania piszą syjoniści dla edukatorów i pastorów. Liderzy w biznesie są również pod wpływem syjonizmu, który kontroluje kapitalizm i komunizm.

Z uwagi na te fakty, warto zastanowić się jak odzyskać naszą wolność. Syjonizm zniszczył nasz narodowy patriotyzm i morale, próbując spełnić to co mówi Frank Waldo w Contemporary Jewish Record z lutego 1994, że istnieje „wielki żydowski spisek”, oparty na „marzeniu o mesjańskiej władzy nad światem” i że „syjonizm polityczny jest instrumentem do jego realizacji”.

Niech Bóg zlituje się nad nami.

– o – 0 – o –

Groźba

Poniżej kopia listu jaki otrzymałem w sądzie sędziego Eichera, Waszyngton DC, podczas tzw. procesu o podburzanie, 26 maja 1944. List napisany jest odręcznie i atramentem. Posiadam jego oryginał:

Henry H Klein:

Pana uwagi na procesie o podburzanie były dość kształcące. Twoje przemówienie było arcydziełem. Takie arcydzieło mogło powstać tylko w umysle renegata z najniższej szumowiny na świecie.

Zrobiłeś taką krzywdę narodowi żydowskiemu, jakiej Hitler nie mógłby wymyślić w najdzikszych majaczeniach.

Autor zna Cię osobiście, spotykał Cię towarzysko, i zapewniam nie czyniąc żadnych dzikich gróźb jakie się przewiduje.

Niezależnie od tego jak nisko człowiek (?) może upaść, zawsze jest w nim mała iskierka przyzwoitości. Ta mała iskierka, jeśli jest w Tobie, pewnego dnia rozpali się i pochłonie Cię ogniem gorszym niż piekielny.

Pamiętaj, sumienie jest zawsze z Tobą,, nawet kiedy śpisz, i nie zasługujesz na moment spokoju, pozwoliwszy sobie tak nisko upaść by  opowiadać się za Bundystami, i w tym samym cuchnącym oddechu kompromitować swoich rodziców i ludzi z Twojej wiary.

S Goldsmith

Realizacja

Po otrzymaniu powyższej groźby, otrzymałem wiele innych gróźb pocztą i przez telefon, bo zaciekła propaganda przeciwko obrońcom w nieuczciwym procesie o zdradę.

Były próby otrucia mnie w Waszyngtonie i usunięcia mnie na inne sposoby w Nowym Jorku. Mój telefon był na podsłuchu przez większość 10 lat i kradziono mi pocztę. Klientów i przyjaciół ostrzegano by trzymali się z dala ode mnie, a żydowska kabała rozesłała słowo by zagłodzić Kleina.

Żydowskie gestapo realizowało swoje groźby w sądach. Celem żydowskiej wrogości byłem od 1944, kiedy odważyłem się bronić chrześcijanina, bez opłaty ani honorarium, którego wrobili syjoniści i komuniści, bo zdemaskował komunistów i Roosevelta.

Syjonizm to zdrada

Jest to program politycznego podboju świata, łącznie z Ameryką. ONZ jest jego narzędziem. Jest to super-rząd wielokrotnie wymieniany w Protokołach mędrców Syjonu, ogłoszonych na kongresach syjonistycznych w latach 1897-1905.

Syjonistyczni liderzy otwarcie przeciwstawiają się kongresowi. Einstein i Oppenheimer zostali ponownie mianowani na szefów tzw. Institute of Advanced Study w Princeton, N.J.

Czego oni uczą w tym instytucie? Protokoły mówią, że będziemy naszych uczyć rządzenia. Czy jest to instytut powiązany z Syjonistyczną Komunistyczną Nową Szkołą Badań Społecznych [Zionist Communist New School of Social Research] w Nowym Jorku, czy z syjonistyczno-fabiańską szkołą ekonomiczną w Londynie?

Syjonistyczny plan rządzenia jest przedstawiony w Protokołach. Jest to totalitaryzm i zniewolenie.

„Wielki żydowski spisek”. Oparty na „marzeniu o mesjańskiej władzy światowej”, i że „syjonizm polityczny jest instrumentem do jego realizacji”, jak wyjaśnił Waldo Frank w wydaniu z lutego 1944 Contemporary Jewish Record, wydawanego przez Amerykański Komitet Żydowski, czołowy autorytet żydowski. Komitet ten pomógł ustanowić ONZ.

Ten artykuł opublikowano w The Liberty Bell w czerwcu 1978.

****** Koniec ******

„Bo Prawo wyjdzie z Syjonu i słowo Pańskie – z Jeruzalem” –  Izajasz 2:3

„Stary Testament jest o Izraelu”

„Nowy Testament jest dla Izraela”

„Jeśli nie jesteś Izraelem – wyrzuć go – nie ma w nim nic dla Ciebie!”

Pastor Jim Gale

New Crusade Christian Church

Źródło: http://saxonmessenger.christogenea.org/pdf/zionism-rules-world

Tłumaczenie: Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.