Strona główna > Świat > Syjonizm jako „broń masowego rażenia”

Syjonizm jako „broń masowego rażenia”

My, tu na Zachodzie, pływamy w morzu kłamstw, w krajach, które się rozpadają i są prowadzone przez polityków, którzy organizują najbardziej prymitywne przejawy oszustwa i  i hipokryzji … i którzy najwyraźniej nie mają żadnych skrupułów, aby to zrobić.

a

Jak pokrzepiające jest to, gdy od czasu do czasu, osoby na wysokich stanowiskach mają odwagę wstać i mówić prawdę! Jak ironiczne, kiedy okazują się oni być niby naszymi najbardziej zawziętymi wrogami!

Jednak jest to stan, w którym obecnie się znajdujemy – dosłownie polegamy na naszych domniemanych „wrogach” na kęsy prawdy, podczas gdy nasi właśni przywódcy wyrzygują z siebie kłamstwa i zachowują się jak wytresowane foki.

Ilekroć media głównego nurtu zaczynają rozpętywać wojnę z tym czy tamtym krajem, publikują one najpierw niekończącą się serię artykułów rzekomo demonstrujących, jak to nikczemny jest przywódca tego kraju. Jest to proces nazywany „DEMONIZACJA”.

Dwa z obecnie najbardziej demonizowanych krajów to Syria i Korea Północna.

Co ciekawe, w ciągu kilku ostatnich dni wysocy rangą urzędnicy z obu krajów wypowiadali niezwykle doniosłe  i głębokie prawdy.

Ambasadorem Syrii w Organizacji Narodów Zjednoczonych jest dr Bashar Al-Jaafari. Na sesji ONZ, w piątek, Jaafari zrobił komentarz na temat syjonizmu, który zasługuje na szerokie rozpowszechnienie, ponieważ jego słowa brzmią głęboko, prawie poetycko, prawda .

 Jaafari określił SYJONIZM jako „BRON MASOWEGO RAŻENIA „. 

a

Pełen cytat brzmi:

„Syjonizm jest bronią masowego rażenia, bronią chemiczną, nuklearną i biologiczną, ponieważ jest to BRUTALNA IDEOLOGIA EKSTREMISTYCZNA szerząca przemoc w tym regionie…”.

Jaafari wypowiedział się na zebraniu specjalnej komisji polityczno-dekolonizacyjnej, panelu ONZ zajmującego się okupacją ziem sklasyfikowanych jako „terytoria nie-samorządne”. Piątkowa sesja poświęcona była częściowo omówieniu okupacji przez Izrael Wzgórz Golan. W swoich uwagach przed ta komisja Jaafari powiedział także:

„W tym momencie wszyscy wiedzą, że IZRAEL WSPÓŁPRACUJE Z resztą ISIS i frontu Al-Nusra….”

Komisja głosowała w przeważającej większości za projektem rezolucji w sprawie okupacji syryjskich Wzgórz Golan przez Izrael. W rezolucji stwierdza się, że ta okupacja jest „..nie do przyjęcia i narusza zasady prawa międzynarodowego”.

Pełny raport na temat działań komisji można znaleźć w SANA, syryjsko-arabskiej agencji informacyjnej, możesz także odwiedzić tutaj stronę internetową ONZ i obejrzeć film wideo o tym. Uwagi delegata syryjskiego zaczynają się w czasie krótszym niż jedna godzina i dwadzieścia minut od początku filmu. Zauważysz, że tłumacz ONZ podaje NIECO INNE TŁUMACZENIE dokładnego brzmienia słowa Jaafari o syjonizmie, ale słowa „…syjonizm jest bronią masowej zagłady…” są nadal w dosłownym brzmieniu:

„Syjonizm jest bronią masowego rażenia. To biologiczna, chemiczna broń. Syjonizm szerzy masowe zniszczenia w tym regionie… „

Oprócz rezolucji dotyczącej Wzgórz Golan, komitet podjął także kwestię „…Praktyk izraelskich mających wpływ na prawa człowieka narodu palestyńskiego i innych Arabów na terytoriach okupowanych…”, i na ten temat kilka równie interesujących uwag zostało wypowiedzianych przez różnych przedstawicieli. Jednym z nich jest delegat z Palestyny, młoda kobieta, która mówi bezbłędnie po angielsku i której prezentacja jest imponująca.

Tłum. Renata

Źródło: https://richardedmondson.net/2017/11/12/some-heavy-duty-truth-telling-from-two-of-mainstream-medias-most-demonized-enemies/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.