Strona główna > Polska > Syjonistyczna mafia rządzi Polską, niszczy Ją i rozkrada

Syjonistyczna mafia rządzi Polską, niszczy Ją i rozkrada

Chyba nie trudno zgadnąć -?  W każdym razie K. Durczok nie naruszył mafijnych interesów żydo-reżimowych gangsterów, a więc tylko wyleciał z pracy w TVN.

a

Trudno na razie ocenić, czym kierował się K.Durczok przeprowadzając wywiad na temat górnictwa i jego perspektyw, z premier III żydo-RP, E.Kopacz, która bezczelnie kłamała zatajając, że żydo-rząd PO zobowiązał się w Brukseli do likwidacji polskiego górnictwa, rozpoczętej jeszcze przez żydo-rząd J.Buzka.

Czy fakt, że K.Durczok obnażył nieudolność kłamstw żydo-władzy wynikał z jego lokalnego patriotyzmu – wszak sam pochodzi ze Śląska -, czy realizował polityczne zadanie zlecone przez przeciwników PO, czy może postanowił w końcu stać się polskim rzetelnym dziennikarzem? Koniec żydo-reżimów wydaje się być bliski, a więc prawdę z czasem poznamy.

Póki co, żydo-władza musiała usunąć K.Durczoka pod wymyślonym naprędce pretekstem. To zapewne przestroga dla pozostałych dziennikarzy, którym mogłaby się zamarzyć zawodowa rzetelność – dotyczy to wyłącznie dziennikarzy polskiego pochodzenia i to jeśli zrozumieją, że kolaboracja z okupacyjnym żydo-reżimem nie daje żadnej satysfakcji, a i niebezpieczną być może.

Wykaz popularności dziennikarzy telewizyjnych
Wykaz popularności dziennikarzy telewizyjnych

W każdym razie K.Durczok nie przekroczył niebezpiecznej granicy i nie naruszył mafijnych interesów żydo-reżimowych gangsterów, a więc tylko wyleciał z pracy w TVN.

Tę granicę świadomie podeptał śp. A.Lepper wyjawiając publicznie nazwiska przestępców i dlatego został zamordowany. Pamiętajmy, to A.Lepper pierwszy informował o aferze z więzieniami CIA w Polsce! Oczywiście lista złodziei, zdrajców, a i zwyczajnych bandytów, którą dysponował A.Lepper jest znacznie dłuższa i obejmuje nazwiska nigdy nie publikowane w żydo-mediach.

Warto przypomnieć wywiad K.Durczoka z E.Kopacz oraz sejmowe wystąpienie A.Leppera zwłaszcza w okresie przedwyborczych zmagań, ale nie zmagań między kandydatami, czy ich partiami, tylko zmagań ze świadomością Polaków glajszachtowaną przez żydo-media i politycznych agentów syjonizmu.

Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/24/syjonistyczna-mafia-rzadzi-polska-niszczy-ja-i-rozkrada/

Wywiad K.Durczoka z E.Kopacz

https://www.youtube.com/watch?v=Lc2q9IQtsG0

śp. Andrzej Lepper w sejmie III RP

https://www.youtube.com/watch?v=QinKXARwmVE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *