Strona główna > Świat > Syjoniści wrabiają Koreę Północną

Syjoniści wrabiają Koreę Północną

NY Times: Ameryka – Korea Płn nakazała cyberatak na Sony.

DAVID E SANGER i NICOLE PERLROTH

Funkcjonariusze amerykańskiego wywiadu doszli do wniosku, że rząd Kim Jong-una „zaangażował się” w ataki na komputery wytwórni filmowej. Te „nieznane źródła” (Mosad, ha ha) działają znowu. Tym razem rozwiązali tajemnicę shakowanych hollywoodzkich e-maili i anonimowych gróźb, o których mówi żydowskie Hollywood. To Koreańczycy północni, zapewniają nas ci detektywi. Jak zwykle, detektywi Sulzbergera uznali za dobrą monetę bezpodstawne oskarżenie i na pierwszej stronie zamieścili fałszywe opinie i groźby.

Cytat z artykułu:

Niektórzy w administracji Obamy uważają, że rząd Kim Jong-una należy bezpośrednio skonfrontować. Ale to stawia pytania jakimi akcjami może wiarygodnie zagrozić administracja, albo ile dowodów upublicznić bez ujawniania szczegółów o tym jak pewna jest wina Korei Płn.”

Tak. Stara dobra sztuczka „Nie możemy wam powiedzieć skąd wiemy, ale wierzcie nam, my to wiemy”, którą wykorzystano do wskazania Bin Ladena jako sprawcy ataków fałszywej flagi 11 września. Tak samo jak w fałszywych oskarżeniach wobec Bin Ladena, debatę już umiejętnie przekierowano z „kto to zrobił” – skupiając się na reakcji na anonimowe i wyraźnie zawarte w scenariuszu groźby:

„Rząd „rozważa różne opcje odnośnie potencjalnej reakcji” – powiedziała Bernadette Meeehan, rzecznik Krajowej Rady Bezpieczeństwa [NSC]. Nagła potrzeba działania rządu pojawiła się po dostarczeniu nowej groźby na komputery Sony, ostrzegająca, że jeśli „Wywiad” [The Interview] pokaże się 25 grudnia, to „świat opanuje strach”. („Wywiad” to komedia o spisku mordu lidera Korei Płn Kim Jong-una.)

‚Pamiętajcie 11 września 2001’ – mówi. „Zalecamy trzymanie się wtedy z daleka od tych miejsc”.

a

a

„Komedia” Żyda Setha Rogena o mordzie zagranicznego lidera, razem z fałszywymi ‚północno-koreańskimi’ groźbami odwetu są częścią syjonistycznej ustawki.

W ostatnich latach dużo mówi się o „cyber 11 IX”. Teraz wiemy kto zostanie obwiniony jeśli on się wydarzy. Skąd taka nienawiść do Kim Jong-una? Dlaczego Ameryka dalej ingeruje w wysiłki między Koreańczykami płn. i płd. w celu poprawy ich stosunków? Dlaczego Ameryka przynajmniej nie usiądzie i nie rozmawia z Kim Jong-unem, o co wielokrotnie prosił? Dlaczego taki mały kraj po drugiej stronie planety wywołuje tak wielkie zainteresowanie Ameryki? Wszystkie drogi prowadzą do Izraela!

a

a

Kim Jong Un powiedział amerykańskiemu przyjacielowi, koszykarskiej legendzie Dennisowi Rodmanowi, by poprosił Obamę by do niego zadzwonił i porozmawiał.

Koreę Płn. Izrael uważa za śmiertelnego wroga bo sprzedaje technologię nuklearną i rakietową Syrii i Iranowi. W rzeczywistości w 2007 w izraelskim ataku na Syrię zginęło 10 płn.-koreańskich specjalistów nuklearnych. Nienawiść Izraela wobec Korei Płn. jest intensywna, co pokazują poniższe przykłady nagłówków:

*

2006: HAARETZ (Izrael)

Izrael żąda ‚zdecydowanej reakcji’ świata na test nuklearny Korei Płn.

Israel Demands World ‚Respond Decisively’ to North Korean Nuclear Test

(here)

     *

2008: HAARETZ (Izrael)

Korea Płn. dostarcza broń 6 krajom Bliskiego Wschodu

North Korea supplying Weapons to Six Mid East States

(here)

*

 2010: THE DAILY STAR (Liban)

Izrael: Korea Płn. wysyła broń masowego nieszczenia do Syrii

Israel: North Korea shipping WMD’s to Syria

(here)

*

2012: Arutz Sheva (Israeli National News)

Wróg Korei Płn.: Izrael

North Korea’s Enemy: Israel

(here)

*

2013: Jewish Virtual Library

Potencjalne zagrożenie dla Izraela: Korea Płn.

Potential Threats To Israel: North Korea

(here)

   *

2013: Huffington Post

Izraelski minister: Iran, Syria i Korea Płn. nową osią zła

Israel Minister: Iran, Syria, & North Korea are New Axis of Evil

(here)

    *

2013: Reuters News Service

Izrael żąda pilnej reakcji na test nuklearny Korei Płn.

Israel Urges Swift Response to North Korea Nuclear Test

(here)

 a

a

Do wszelkich oskarżeń przeciwko Korei Płn. powinno się podchodzić ze skrajnym sceptycyzmem. To obejmuje ogromne wyolbrzymianie „opresji” Koreańczyków. Artykuł w londyńskim Daily Mail z maja zaprzecza syjonistycznej narracji jaka się nas karmi. Tytuł artykułu: Dziewczyny grające na plaży, salony fryzjerskie i znudzeni dojeżdżający pracownicy: turysta który wwiózł do Korei Płn. aparat fotograficzny oczekiwał zobaczyć ‚naprawdę, naprawdę smutnych ludzi’, doznał szoku widząc szczęśliwy kraj.

W Daily Mail czytamy:

Kiedy człowiekowi z Singapuru pozwolono spełnić życzenie odwiedzin Korei Płn,. przygotował się na sceny ‚jałowego kraju’ i ‚naprawdę, naprawdę smutnych ludzi’, które widział w dokumencie BBC Panorama.

Ale to co zobaczył zszokowało go – i z dobrych powodów. Wewnątrz komunistycznej enklawy w 2013, fotograf Aram Pan widział tętniące gwarem targowiska, mężczyzn i kobiety bawiące się w wyglądającym na zachodni parku wodnym, i kilometry pól gotowych do żniw, miażdżące jego iluzje o tym co go spotka podczas urlopu w Korei Płn.

Przeciwnie do turystów odwiedzających ten kraj, p. Pan nie musiał ukrywać zdjęć i video robionych w tym kraju – on tylko poprosił o pozwolenie„.

‚Od wielu lat ciekawiła mnie Korea Płn. Przeciętny człowiek prawdopodobnie widział więcej zdjęć z kosmosu niż z Korei Płn. Jest to jedna z największych tajemnic jakie chciałem odkryć sam, i to okazało się możliwe’ – p. Pan powiedział MailOnline„.

Ameryko, znowu cię okłamują.

a

a

Powszechna alfabetyzacja, światowej klasy naukowcy, powszechne małżeństwo, minimalna liczba rozwodów, silne rodziny i szczęśliwi ludzie.

Wyobraźmy sobie co mogłaby osiągnąć Korea Płn. gdyby zachód nie odcinał jej od handlu. 

a

Nie tak „zacofani” jak mamy wierzyć? Założę się, że ten basen jest dużo czyściejszy od większości amerykańskich basenów publicznych.

ZIONISTS ARE FRAMING NORTH KOREA!

Źródło: http://tomatobubble.com/id754.html

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *