Syjoniści w panice

okupant Palestyny

2_photoSyjoniści wpadli w panikę z powodu ruchu Assada, który przechytrzył ich w sprawie broni chemicznej.

Obserwatorzy polityczni są zgodni, że kontrolowany przez syjonistycznych rasistów rząd Stanów Zjednoczonych i żydowskie lobby władców tych marionetek wykonali zły ruch polityczny na arenie międzynarodowej, gdy rząd Syrii wyszedł z ofertą rezygnacji z posiadania broni chemicznej, ponieważ to zwraca uwagę światowej opinii publicznej na fakt, że izrahell ma również taką broń.

Wyjście na jaw powszechnie tej prawdy zmusiło syjonistów do odruchów paniki. Nawet pro-żydowska gazeta Times of Israel, wypaliła w swym nowym artykule, że „izrahell [jest] bardzo przejęty tym, że może zostać zmuszony do udziału w sprawie zakazu broni chemicznej„.

 israel-worried

Według tej żydowskiej gazety „umowa, żeby pozbawić Assada broni chemicznej, wprawiła wielu decydentów politycznych w Jerozolimie w stan konsternacji, że izrahell może być zmuszony do podpisania międzynarodowego traktatu o zakazie broni chemicznej, czyli do czegoś, co było do tej pory nieosiągalne„.

Okupant Palestyny zawsze odmawiał ratyfikowania konwencji o broni chemicznej na podstawie tego, że „nie ma znaczenia bycie stroną umowy, gdy sąsiednie państwo, jak Syria, posiada ogromne zapasy broni chemicznej„, napisała Times of Israel.

Ani Syria, ani Egipt nie podpisały konwencji CWC, i obydwa kraje mają aktywne programy rozwoju broni chemicznej.

Izrahell jest teraz „zaniepokojony” tym, że umowa o zniszczeniu zapasów w Syrii, „może zmusić izrahell do ratyfikacji traktatu”.

Jako strona konwencji CWC, izrahell będzie zmuszony zezwolić międzynarodowym inspektorom na dostęp do reaktora nuklearnego w Dimona oraz Instytutu Biologicznego Nes Ziona, dwóch ośrodków produkcji broni masowego rażenia w posiadaniu żydowskich rasistów.

Według dokumentu CIA opublikowanego w Foreign Policy Magazine, satelity szpiegowskie USA w 1982 odkryły „prawdopodobne miejsce położenia zakładu produkcji i przechowywania broni chemicznej…w Dimona na pustyni Negev„.

Syryjski rząd użył w rozsądny sposób czegoś, co było pretekstem do ataku na to państwo, mianowicie międzynarodowego łańcucha dyplomatycznego, co z kolei postawiło reżim izrahellski w bardzo kłopotliwej sytuacji fiaska politycznego.

Tym samym działaniem, Syria ustawiła scenerię dla ostatecznego zniszczenia „rebelianckich” terrorystów, czyli doprowadziła do czegoś, czego lobby syjonistyczne chciało uniknąć za wszelką cenę.

 izrael-is-a-war-criminal

Palestyńskie dziecko po ataku białym fosforem przez zbrodniarzy z izrahella

źródło: http://davidduke.com/zionists-panic-as-assad-move-outsmarts-them-on-chemical-weapons/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.