Strona główna > Bez kategorii > Syjoniści kanadyjscy oburzeni ostatnim aktem zwycięstwa kampanii BDS

Syjoniści kanadyjscy oburzeni ostatnim aktem zwycięstwa kampanii BDS

źródło: http://desertpeace.wordpress.com/2012/08/16/canadian-zionists-outraged-at-latest-bds-victory/

B’nai Brith Canada również przyszło na odsiecz i potępiło zalecenia kościelne twierdząc, że w czasie, gdy mordowanych jest tysiące Syryjczyków, Zjednoczony Kościół jest wciąż opętany przez anty-izraelskie uprzedzenia”.

Wiedzą cholernie dobrze, że to coś więcej niż uprzedzenia, to kwestia życia i śmierci!

Członkowie Zjednoczonego Kościoła Kanady (United Church of Canada), największej kongregacji protestanckiej w Kanadzie, zagłosowali we środę za przyjęciem kontrowersyjnego mechanizmu poparcia bojkotu produktów wytwarzanych w osiedlach izraelskich na Zachodnim Brzegu i we Wschodniej Jerozolimie.

Bojkot rozwścieczył wiele grup żydowskich, w tym the Center for Israel and Jewish Affairs, która wyraziła swój gniew wobec “decyzji o wyszczególnieniu wspólnot izraelskich w akcji bojkotu”.“Wybór tej moralnie lekkomyślnej ścieżki postępowania oznacza, że United Church równocześnie zlekceważył troski przeważającej większości żydowskiej społeczności w Kanadzie”, powiedział David Koschitzky, przewodniczący Center for Israel and Jewish Affairs.

„Żadna licząca się żydowska organizacja, w tym Canadian Friends of Peace Now, nie aprobuje akcji Bojkotu. Nawet kierownictwo amerykańskiej organizacji lewicowej J-Street publicznie potępiło bojkoty jako działania przenoszące skutek przeciwny do zamierzonego”.

Sondaż przeprowadzony przez tę organizację wykazał, że propozycja stoi w sprzeczności z poglądami członków United Church, z których ponad ¾  (78%) odpowiedziało, że uważają iż Kościół powinien pozostać neutralny w sprawie konfliktu izraelsko-Palestyńskiego.

Wg sondażu tylko 5% członków tej kongregacji uważa, że osiedla izraelskie są największą przeszkodą dla trwałego pokoju. Co więcej, większość z ankietowanych uważa, że polityka bliskowschodnia faworyzująca jedną ze stron kosztem drugiej, osłabiałaby wiarygodność kościoła jako apelu o pokój.

B’nai Brith Canada również przyszło na odsiecz i potępiło zalecenia kościelne twierdząc, że w czasie, gdy mordowanych jest tysiące Syryjczyków, Zjednoczony Kościół jest wciąż opętany przez anty-izraelskie uprzedzenia”.

W maju, grupa robocza Zjednoczonego Kościoła w sprawie polityki Izraela i Palestyny wydała raport z rekomendacjami mając nadzieję, że to pomoże zmniejszyć skalę przemocy w regionie.

13 zaleceń raportu zawiera także wezwanie do rządu kanadyjskiego, aby rozpoczął procedurę identyfikowania produktów pochodzących z okupowanych przez Izrael terenów.

Komentarz: równie dobrze mogliśmy tę informację umieścić w cyklu “żydowskie podróbki szukają frajerów”. Wszelkie sondaże przeprowadzone przez wymienione w treści artykułu organizacje mają walor całkiem przeciwny niż pokazane wyniki. Albo dowodzą skuteczności procesu prania mózgów społeczności wyznawców tego kościoła albo „ręcznej produkcji wyników”. Nie ośmielamy się nazwać je zwyczajnym ordynarnym łgarstwem, bowiem są one kwintesencją „żydowskiej prawdy”, takiej samej jak holo-hoax czy Komsomolskaja Prawda.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.