Strona główna > Polska > Syjoniści III RP nakręcają spiralę nienawiści do Rosji!

Syjoniści III RP nakręcają spiralę nienawiści do Rosji!

Skąd ta histeria? Czyżby Nocne Wilki zagrażały stabilności żydo-reżimu IIIRP? – A może jednak -? Jeśli tak, to dobrze. (Na zdjęciu W.Putin i Aleksander Załdostanow, szef Nocnych Wilków)

a

Nocne Wilki przejadą przez Polskę na przełomie kwietnia i maja, potem jadą na Słowację, do Czech, Austrii i na koniec do Berlina. Rosjanie wybierają się w rajd po środkowej Europie w 70. rocznicę zakończenia II wojny światowej.

Żydowska gadzinówka Michnika donosi, że na Facebooku 9 tys. Polaków nie chce, by proputinowskie Nocne Wilki przejechały na motorach przez Polskę, że część Nocnych Wilków bierze udział w agresji Rosji na wschodnią Ukrainę. „Jeśli polskie władze nie zatrzymają przejazdu putinowskiej hołoty, Polacy będą musieli zrobić to na własną rękę” – piszą. „Zablokować im przejazd przez Polskę! Ci przestępcy nie mają prawa przekroczyć polskiej granicy!” – nawołują twórcy grupy „NIE dla przejazdu bandytów z Rosji„.

a

W TVN24, znana syjonistyczna kreatura, niejaki P.Kowal, powiedział wczoraj:

Polska powinna jasno pokazać, że widzi rosyjskie intencje. Mam nadzieję, że w MSZ siedzi ekipa prawników i zastanawia się, jak utrzeć nosa Nocnym Wilkom i stworzyć szlaban prawny, który nie zostanie dla nich podniesiony”.

a

Inny syjonista, autor petycji, Piotr Hlebowicz ze stowarzyszenia Solidarność Walcząca pisze:

Jeśli straż graniczna RP wpuści do Polski paręset agresywnych rosyjskich szowinistów, należy liczyć się z możliwością potencjalnych prowokacji, które Moskwa wykorzysta przeciwko nam. Dlatego żądamy kategorycznego zakazu wydania polskich wiz oraz wjazdu na terytorium RP obywatela RF Aleksandra Załdostanowa i jego podkomendnych„.

Rosjanin, Aleksander Załdostanow, szef Nocnych Wilków, w jednym z wywiadów odpowiedział na żydowską histerię IIIRP: „Nie zmienimy trasy mimo protestów Polaków. Trzeba pamiętać, że byli Polacy, którzy walczyli, którzy doszli z Armią Czerwoną do Berlina. Ale byli i Polacy, którzy zostali policjantami i nadzorcami w gettach. Możliwe, że ich potomkom nie podoba się nasz pomysł.” Oczywiście A.Załdostanow zna historię i dobrze wie, że tymi policjantami i nadzorcami byli w gettach Żydzi, czyli Polacy żydowskiego pochodzenia.

Na szczęście na Facebooku oprócz syjonistycznej hołoty są także myślący Polacy, stąd grupa „Tak dla przejazdu Nocnych Wilków przez Polskę„. Polscy motocykliści, którzy co roku odwiedzają Charków, Katyń i Miednoje w ramach Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego napisali m.in.: „Czy zdajecie sobie sprawę, że w przypadku prób blokowania przejazdu reakcja Rosjan będzie współmierna i nie będziemy mogli upamiętniać ofiar Katynia i Smoleńska? Ale to pewnie znowu będzie wina Rosji, bo my jesteśmy krystaliczni. (…) przywitamy Nocne Wilki w Brześciu.

Zastanawiające jest milczenie zwalczających mowę nienawiści organizacji oraz białostockiej prokuratury, które dniem i nocą tropią te odrażające zbrodnie. A rozumując logicznie nasuwa się jedyny możliwy wniosek: mowę nienawiści (myślo-zbrodnię już także – patrz: Andrzej Pochylski) zwalczają wyłącznie organizacje żydowskie walczące z prawdą o syjonizmie, więc nie będą ścigać własnego szowinizmu.

Zatem i powyższy tekst traktujący o wzniecaniu przez syjonistów nienawiści do Rosji i Rosjan mogą uznać za mowę nienawiści w stosunku do nich samych, czyli do Żydów.

Jest jak w znanym powiedzeniu „Kali ukraść krowę – to dobrze”, tylko jemu wolno, w końcu co naród wybrany, to wybrany.
___________________________

Z syjonistyczną histerią koresponduje temat, który w gadzinówce Michnika podniósł red. Janusz Rolicki. Nie wiem tylko, czy to kwestia podeszłego wieku i trudności z logicznym myśleniem, czy jednak kwestia charakteru redaktora, że wtopił się harmonijnie w chór żydo-reżimowych syjonistów – ? J.Rolicki napisał:

Putin zrewitalizował demony wojny. Dzisiejsza Europa znowu jest niestabilna. Pomimo, że należymy do NATO i Unii, to w razie ataku potężnej armii ze Wschodu nasze państwo, tak jak w 1939 roku, zostałoby zajęte, zanim ruszyliby z pomocą sojusznicy. Czy zapomnieliśmy, jak Francja i Anglia nie chciały umierać za Gdańsk?

Warunkiem niepodległości Polski jest jej własna siła. Stąd zgodnie z zasadą, że niepodległość nie zna ceny, musimy na armię przeznaczać więcej niż sąsiedzi z NATO i Unii. Polska od roku jest państwem frontowym.” (http://wyborcza.pl/1,75968,17748543,Niepodleglosc_nie_zna_ceny.html)

a

Przecież właśnie w takiej roli ustawiła Polskę polityka żydo-reżimu III Żydo-RP realizującego wytyczne mocodawców z Waszyngtonu, panie redaktorze. Najpierw żydo-reżim zniszczył niemal cały przemysł, rozmontował armię, która obecnie składa się z batalionów ekspedycyjnych do zabezpieczania interesów Międzynarodowego Żyda, a teraz chce Polaków zapędzić do wojny z Rosją.

a

Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/14/syjonisci-iii-rp-nakrecaja-spirale-nienawisci-do-rosji/

_________________________

PS

Rozmowa z panem Wiktorem Węgrzynem, inicjatorem „Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego” – rozmawiał Andrzej Skorski, Stowarzyszenie WPS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *