Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Swołocz żydowska chełpi się swymi mordami

Swołocz żydowska chełpi się swymi mordami

swołocz żydowska

251717_345x230Swołocz żydowska z Ukrainy przez lata mordowała Palestyńskie dzieci. Teraz w programie tel-awizji chełpi się swym zbydlęceniem. Nieoficjalne statystyki rozkładu chorób psychicznych plasują Ukrainę na 2 miejscu na świecie pod względem częstotliwości występowania różnych zaburzeń nadających się do leczenia psychiatrycznego (zaraz po USA). Oczywiście zbiorowy szpital psychiatryczny, izrahell, te statystyki omijają.

Izrahellski żołnierz przyznała, że zastrzeliła nieznaną liczbę Palestyńczyków, w tym dzieci, podczas ukraińskiego programu telewizyjnego, jaki został wyemitowany na początku listopada.

Elena Zakusilo, żydówka z Ukrainy, która przeprowadziła się do izrahella, aby służyć w armii izrahellskiej, ujawniła 4 listopada w programie „Lie Detector”, że zabijała Palestyńczyków i strzelała do Palestyńskich dzieci, ale nie była pewna, ile osób udało jej się zabić.

Zakusilo, która w izrahellu nazywa się Elena Gluzman, wyjaśniła również, że zajmowała się szkoleniem psów wojskowych do najazdów na Palestyńskie wioski i prowadziła ich nadzór wideo z odległości 10 kilometrów.

Zakusilo powiedziała w programie, że strzelała do Palestyńczyków między innymi podczas protestów, które wybuchły po śmierci Jasera Arafata w 2004 roku.

To straszne, zwłaszcza gdy dzieci biegają z koktajlami Mołotowa, a oni posyłają dzieci, aby zwrócić na nie uwagę, małe dziecko, ledwo chodzące, 3-4 lata„, dodała, tłumacząc, że nie jest pewna, ile Palestyńskich dzieci zastrzeliła.

Chociaż Zakusilo powiedziała, że „nie jest dumna” z tych czynów, obwiniła Palestyńskie matki, że wysyłają swoje dzieci jako „samobójców z bombami” i zasugerowała, że nie obchodzi ich życie tych dzieci.

Zakusilo mówiła również o swej pracy szkolenia psów do misji rozpoznawczych w Palestyńskich wioskach, co pociągało za sobą umieszczenie na ich terenie podsłuchów i kamer i kierowania nimi do ataku na Palestyńczyków.

Psiak dostaje małą torbę w zęby, to może być kamera wideo. Ma elektroniczną obrożę i kamerę, który wisi na obroży, a trener ma pilota, i z pewnej odległości, do dziesięciu kilometrów, może obserwować obszar i wydawać rozkazy psu, do atakowania lub nie atakowania”.

Zakusilo wyjaśniła, że była „starszym trenerem” i przeszkoliła łącznie 150 psów, a w swojej pracy awansowała do stopnia majora.

Chcę wrócić do izrahella i kontynuować zabijanie wrogów„.

Matka Zakusilo był również obecna podczas wywiadu, a gdy zapytano ją, czy wiedziała, że jej córka zabijała ludzi, odpowiedziała: „Oczywiście, jak można być w wojsku i nie zabijać„.

Zakusilo potwierdziła, że jest gotowa wrócić do izrahella i kontynuować zabijanie wrogów, gdyby miała mieć trudności finansowe na Ukrainie, i powiedziała, że nie obawia się konsekwencji tego, co zrobiła.

Wyjaśniła, że w izrahellu występuje pod nazwiskiem Gluzman, „aby nikt nie poznał naszych ukraińskich nazwisk, a z innym nazwiskiem (Gluzman), o korzeniach żydowskich, oni również inaczej mnie traktują”. Gdy za pierwszym razem wahała się zabijać ludzi, poszła w ślady jej kolegów żołnierzy, bo potraktowała ich jako „rodziną”, a oni pomogli jej pogodzić się z zabijaniem dzieci Palestyńskich. O swym dowódcy powiedziała: „To jest generał, mówi, ci idź i strzelaj, to idziesz i strzelasz. Ale jeśli pójdę do niego i powiem, na przykład, wiesz, wczoraj szłam ulicą i nie był tam przejechany przez samochód kotek i czuję się z tym źle„.

Wtedy on będzie siedział z tobą przez godzinę, będziecie rozmawiać i próbować zrozumieć, dlaczego czujesz się źle„.

Zapis programu telewizyjnego został umieszczony przez działaczkę palestyńską, Abir Kopty, na jej blogu.

Kopty, która znalazł wideo i zamieściła je, wyjaśnia, że jest „w szoku”, ale nie jest zaskoczona komentarzami Zakusilo.

„Widzimy i słyszymy to przez cały czas, i znamy to z pierwszej ręki, ale to zawsze jest szokujące. Ponieważ jesteśmy ludźmi, zawsze szokują nas ludzie, gdy mówią tak lekko o zabijaniu”.

„Ta sprawa przedstawia znacznie szersze zjawisko”, i pokazuje to, co „robi służba w tym wojsku z ludźmi – to odłączenie ich od własnego człowieczeństwa, to sprawia, że tak łatwo im zabijać ludzi i nawet nie pamiętać ilości trupów”.

„Wojsko izrahellskie prawdopodobnie będzie dyskredytować jej wypowiedzi albo usprawiedliwiać albo, jak zawsze, powiedzą, że jest to pojedynczy przypadek”.

„Ta sprawa przedstawia sposób ich ogólnego postępowania. Maszyna propagandy zawsze działa w ten sam sposób, a oni starają się usprawiedliwić wszystko. Naprawdę mam nadzieję, że pewnego dnia wszyscy ci przestępcy staną przed sądem”.

http://www.blacklistednews.com/_Israeli_admits_shooting_at_Palestinian_children_on_TV_game_show/30596/0/38/38/Y/M.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.