Strona główna > Rosja > Święty o Trzeciej Wojnie Światowej: „stamtąd, z Syrii, wszystko się zacznie”

Święty o Trzeciej Wojnie Światowej: „stamtąd, z Syrii, wszystko się zacznie”

Hierarcha Cerkwi Cypru opowiedział o przyszłości Unii Europejskiej i III Wojnie Światowej

a
Nikozja, 27 kwietnia 2017 r.

Europę można porównać do uczty, która zbliża się do końca. W latach 2017-2018 Projekt Europejski zostanie zakończony. Powiedział o tym w swoim wywiadzie Metropolita Morfu Cypryjskiej Cerkwi Prawosławnej Neofit na stronie AgionOros.ru.

Widzimy, jak Unia Europejska się rozpada, pozostaje tylko niemiecka Europa silnych, z którą my (Cypryjczycy) związku mieć nie będziemy. Niestety, (jako naród) postawiliśmy nie na tego konia. Oddalenie się Europy od Prawosławia miało konsekwencje moralne: zalegalizowano rozpustę, bałwochwalstwo i ubóstwienie ciała.

Wielki Serbski Święty Mikołaj Velimirovic (1880-1956) dziesiątki lat temu pisał: „Europejczycy zbudowali sojusz oparty na śmierci i zawarli pakt z Papieżem. Jest to najbardziej oczywiste wydarzenie w historii ludzkości w ciągu ostatnich dwustu lat. Cała Europa pachnie śmiercią. Uniwersytety europejskie głoszą śmierć. Pisarze europejscy głoszą śmierć, politycy pracują dla śmierci, ich nauczyciele sieją śmierć w młode dusze. Europa nie chce wiedzieć o życiu po śmierci. Bracia moi, tragedia Europy jest w tym, że ona odrzuciła Królestwo Życia Wiecznego.”

Trzecia Wojna Światowa rozpoczęła się sześć lat temu w Syrii. Przepowiedział to Święty Mąż Boży Metropolita Sisanii i Siátisty Antonij Compos (1920-2005). Krótko przed swoją śmiercią powiedział: „Kiedy zacznie się nieszczęście w Syrii – módlcie się. Stamtąd, z Syrii, wszystko się zacznie.”.

a

Modlitwa może przenosić góry. Z Bożą pomocą można uniknąć wszelkich wydarzeń lub zmniejszyć skutki zła. Bóg jest pełen miłości. Dlatego On i dopuści te wydarzenia, ponieważ my sami wraz z tym pseudo-światem (który zbudowaliśmy) z powodu swojej rozpusty, niewierności i chciwości idziemy prostą drogą do piekła” – podkreślił Metropolita.

Źródło:

СВЯТОЙ О ТРЕТЬЕЙ МИРОВОЙ: „ОТТУДА, ИЗ СИРИИ, ВСЁ НАЧНЕТСЯ”…

http://3rm.info/main/67219-svyatoy-o-tretey-mirovoy-ottuda-iz-sirii-vse-nachnetsya.html

28 kwietnia 2017 roku

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

1.5.2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *