Strona główna > Bez kategorii > Święty HoloKit. Mój rząd mnie nie okłamie

Święty HoloKit. Mój rząd mnie nie okłamie

W kwestii holoszwindlu największa polska skarbnica wiedzy znajduje się na Forum Polski Walczącej p. Jerzego Ulickiego-Reka. Odwiedź Mit holokaustyczny i jego zadanie

Źródło: http://vidrebel.wordpress.com

21/04/2012

Tłum. wMordechaj

Holoszwindlowe pranie mózgu

Czerwony Krzyż co miesiąc miał nieograniczony dostęp do każdego niemieckiego obozu koncentracyjnego, włącznie z Auschwitz. Miał też swoich ludzi w środku, którzy donosili szczegółowo, co się dzieje w obozach.

22 listopada 1944 r., w liście skierowanym do urzędników Departamentu Stanu USA, Czerwony Krzyż stwierdza: „Nie byliśmy w stanie znaleźć żadnego śladu instalacji do eksterminacji cywilnych więźniów. To potwierdza raport, jaki już wcześniej otrzymaliśmy z innych źródeł…”

Niemcy wzięli do niewoli 150 tysięcy brytyjskich żołnierzy. 150 z nich było inżynierami, którzy pracowali w Auschwitz-Birkenau nad utrzymaniem zakładów wytwórczych, jakie przetwarzały śląski węgiel na benzynę dla armii niemieckiej. Niemcy używali formuły gazowania węgla w celu zdobycia paliwa, jaka została wynaleziona w 1915 roku w Rosji. Tych 150 ludzi oczywiście miało codzienny dostęp do wszystkich części obozu, lecz ani oskarżyciel w Norymberdze ani żaden badacz Holokitu nie skorzystali z ich zeznań. Ciekawe dlaczego?

Dowód, że naziści robili mydło i abażury do lamp z żydów w celu obciążenia Niemców winą w Norymberdze zostały wyciągnięte z muzeów Holokitu w Auschwitz  i Jerusalem.

Dr Charles Larson stał na czele zespołu patologów z zakresu kryminalistyki, jaki wysłano do obozów w końcu wojny, aby udokumentowali zbrodnie wojenne. Zespół przeprowadził setki autopsji w ponad 20 obozach i nie znalazł ani jednego ciała noszącego ślady zagazowania. Później także niczego takiego nie znaleziono, w żadnym z obozów.

Żadnego Cyklonu B nie znaleziono w rzekomych komorach gazowych w Auschwitz, Birkenau czy Treblince, gdy przeprowadzono badania w 1991 r., zarządzone przez Polski rząd pod czujnym okiem kuratora żydowskiego muzeum. Naziści hipotetycznie stosowali cyklon, znajdujący się w handlu środek owadobójczy używany do dezynfekcji w obozach, do zabijania żydów. Problem z takim scenariuszem polega na tym, że robiony ukradkiem i utrwalony na video wywiad z dyrektorem muzeum w Auschwitz ujawnił fakt, że te instalacje zostały zbudowane przez Rosjan po wojnie.

Encyclopedia Britannica w wydaniu z 1963 r. stwierdza, że w Mauthausen, obozie koncentracyjnym w Austrii, zostało zabitych 2 mln ludzi, w większości żydów. Ta absurdalna liczba została później oficjalnie bardzo zmieniona. Obecnie twierdzi się, że w Mauthausen zginęło 95 tysięcy ludzi, z czego 14 tysięcy żydów.  Wyolbrzymienie o 1.905.000! Po II WŚ upamiętniono śmierć 4 mln w Auschwitz. Potem ta liczba została zastąpiona nowym, zredukowanym wyliczeniem, dającym wynik 1,5 mln zabitych. Lecz ogólnej plagi pomoru żydowskich ofiar w Holokicie to w ogóle nie zmieniło. Odjęcie 1,905 mln tych, którzy NIE zginęli w Mauthausen oraz 2,5 mln tych, którzy NIE zginęli w Auschwitz WCALE nie wpłynęło na ogólny wynik 6 mln. W 1990 r. muzeum w Auschwitz oficjalnie zmieniło żniwo strat z 4 mln do 1,1 mln, z których 960 tysięcy miało być żydami. Potem Rosja ujawniła stare sowieckie akta zabrane z Auschwitz i doszło do następnej redukcji ogólnej liczby ofiar do 69.000. Raport Służb Poszukiwawczych Międzynarodowego Czerwonego Krzyża zestawił całkowitą liczbę ofiar niemieckich obozów koncentracyjnych w sumie na 262.077 osób. Główną przyczyną śmierci był tyfus.

Widocznie cyfra 6 mln ma jakieś mityczne znaczenie. Ta sama cyfra była stosowana w czasie I WŚ przeciwko Kaiserowi i przeciwko Carowi przed wojną; w obu wypadkach było to 6 mln żydów. W 1897 r. wydawnictwo amerykańskie “Science of Religion” twierdziło, że w czasie powstania Bar Kokhba w latach 132-136 również zginęło około 6 mln żydów. Wikipedia podaje, że działania wojenne przeciw Rzymowi doprowadziły do śmierci ok. pół miliona żydów.

Żydzi powinni zdać rachunek z tego, dlaczego przez całą historię wciąż byli zagrożeni. W starożytnej Cyrenajce (obecnie część Libii), żydzi zmasakrowali 220 tysięcy niewinnych cywilów. Na Cyprze Rzym nie miał zbyt wielkiego garnizonu wojskowego, wskutek czego żydzi mogli zabić 240 tysięcy nieuzbrojonych mężczyzn, kobiet i dzieci. Pili ich krew, jedli ciała, a z ich wnętrzności zrobili sobie pasy. W oczywisty sposób ich postępowanie nauczyło świat starożytny nienawidzić żydów na długo przed tym, gdy kościół katolicki został ustanowiony religią Imperium Rzymskiego. W gruncie rzeczy, kiedykolwiek miało miejsce zdarzenie, że żydzi zatruli studnię albo rytualnie zabili jakiegoś chłopca i pili jego krew, kościół katolicki otaczał żydów swą ochroną.

Grupa kultu Donmeh złożona była z krypto-żydów na terenie Turcji i tylko pozornie wyznawała ona islam. Donmeh utworzyła ruch Młodoturków i z pomocą Rothschildów skutecznie wywołała powstanie przeciwko Sułtanowi w 1908 roku. W 1915 r., tureccy żydzi zmasakrowali 1,5 mln Ormian oraz 250 tysięcy Greków i syryjskich Chrześcijan.

Po przejęciu przez żydów władzy w Rosji, zamordowali oni 350.000 kapłanów Cerkwi. Pozwolili również na to, aby ich tajna policja zgwałciła na śmierć ponad pół miliona rosyjskich dziewcząt. To oni zamordowali ponad 60 milionów ludzi w ich obozach koncentracyjnych. Żydzi głodem zamorzyli na śmierć 10 milionów ludzi na Ukrainie.

W okresie prowadzenia handlu niewolnikami, żydzi zabili miliony mieszkańców Afryki. Gdy Amerykanie udzielili żydom schronienia, żydowscy bimbrownicy i handlarze sprzedawali wodę ognistą Indianom, którzy zwyczajowo brali się za zabijanie białych osadników, gdy byli pijani. Wówczas żołnierze i pozostali osadnicy brali się za zabijanie Indian. To trwało bez mała 2 wieki. W czasie wojen opiumowych żydzi zabili miliony Chińczyków. Nawet obecnie żydowscy kryminaliści pochodzący z Rosji zajmują się przemytem 250 tysięcy kobiet i dzieci rocznie, które służą potem jako niewolnicy seksualni. Wiele z nich jest zabijana podczas kręcenia filmów z podziemia zboczeń seksualnych.

Zmasakrowani przez żydów Goje w Deir Yassin

W 1942 r., żydówka w Palestynie poprosiła swego arabskiego sąsiada, aby ukrył jej 12-letnią córkę na wypadek, gdyby Niemcy zajęli ich wioskę. Sąsiad się zgodził. Porównajcie to postępowanie z działalnością terrorystów z żydowskiej organizacji Irgun, którzy bezlitośnie zamordowali arabskie kobiety i dzieci, potem pocięli ich ciała w Palestyńskiej wiosce Deir Yassin. W przeciągu 2 lat syjonistyczni żydzi starli z powierzchni ziemi 419 arabskich wiosek i zbudowali w ich miejsce żydowskie osiedla. Proces czystek etnicznych wobec Palestyńczyków, obliczony na odebranie im ich ojczyzny przez żydów trwa do dzisiejszego dnia.

Jest to absolutne przeciwieństwo – te udowodnione i znane powszechnie okrucieństwa popełnione przez żydów z tymi, które rzekomo miały miejsce podczas Holokitu. Nie było żadnego namacalnego dowodu na Holokit. Żadnych ciał, żadnych narzędzi mordu (tzw. komór gazowych), dokumentów, zdjęć ani żadnych przechwyconych komunikatów czy informacji. Rosjanie pierwotnie oskarżyli Niemców o użycie komór parowych do zabijania żydów w Auschwitz. Rosjanie podobnie fałszywie obciążyli nazistów odpowiedzialnością za masakrę Polskich oficerów i intelektualistów w Katyniu, co było zbrodnią sowiecką. A zatem skąd się wziął cały ten domniemany dowód na istnienie Holokitu?

Sowieccy propagandyści Ilia Ehrenburg i Wasilij Grossman napisali „Czarną Księgę”. Pierwsza edycja, opublikowana w latach 40-tych, miała nawet odpowiednio czarną oprawę. Obecna edycja zawiera 579 stron czystej fantasmagorii. Z jej treści wynika, że 4 ciała z wyrwanymi wnętrznościami można było jednocześnie położyć na palenisku. Około 15 minut zajmowało spalenie tych 4 ciał (w temperaturze 287,8 stopni Celsjusza), a biorąc pod uwagę, że używane były wszystkie paleniska na okrągło, tym samym możliwe było spalenie 1920 ciał w ciągu 24 godzin. Biorąc do analizy fakt, że na terenie obozu znaleziono wiele kości, komitet specjalistów doszedł do wniosku, że kości zostały wyjęte z palenisk, zanim zostały całkowicie spalone i dlatego uznali, że w ciągu 24 godzin można było spalić więcej niż 1920 ciał.

Nawet dzieci ze szkoły miały problemy, żeby uwierzyć w bajki sowieckich żydów. 4 miliony ciał nie dało się spalić w krematoriach nawet, gdyby robić to codziennie przez 1400 dni przy założeniu, że palono 1920 ciał. Elie Wiesel w swej książce “Night” oraz Miklos Nyiszli w książce „Auschwitz: A Doctor’s Eyewitness Account” twierdzili, że 5 tysięcy żydów dziennie palono na terenie Auschwitz w wielkim dole wykopanym w ziemi. Gdy CIA opublikowała zdjęcia lotnicze wywiadu wojskowego z Auschwitz, na których nie ma ani wykopów na terenie obozu, gdzie byłoby jakieś ognisko ani nie ma dymu unoszącego się z kominów krematorium, Elie Wiesel powiedział na antenie ABC TV News, że naziści musieli palić ciała tylko nocą, natomiast co do braku wykopu, w jakim miało być rzekome palenisko, w ogóle się nie odniósł. Amerykański Department of Homeland Security zakupił instalacje do spalania ciał milionów Amerykanów przemysłowych rozmiarów na wypadek, gdyby „ktoś” wywołał jakąś zarazę, która będzie nas zabijać.

Elie Wiesel

Elie Wiesel zeznał przed sądem w San Francisco, że wciąż ma wytatuowany numer A7713 na lewym ramieniu. Jednak widziałem jego fotografie w krótkim rękawie i nie ma tam żadnego tatuażu. Wiesel to bezsprzecznie oczywisty łgarz.

Dostałem niedawno list od żyda, który starał się zmniejszyć liczbę zabitych w komorach gazowych, ale jednocześnie zwiększał liczbę żydów znalezionych w masowych grobach, jacy zostali zabici przez 1500 żołnierzy Einstatzgruppen. O ile istnieją masowe mogiły Chrześcijan zamordowanych przez żydowskich komunistów, o tyle ciał zabitych żydów trudno w ogóle odnaleźć. The Jewish Virtual Library ma na to nawet swoje wyjaśnienie. Mówi ona, że naziści polewali ciała benzyną (której w czasie II WŚ brakowało na froncie wschodnim), które po spaleniu stawały się popiołem, natomiast pozostałe artefakty, jak kości, kule i inne po prostu zniknęły. Kości nie są w stanie wyparować w ogniu wznieconym przez podpalenie benzyny. A ognisko powoduje tworzenie się popiołów. Żadna z tych holokitowych opowieści nie ma zwyczajnie sensu. Tylko groźba ostracyzmu pozwoliła im się sprzedać publicznie.

Miałem rosyjskiego żyda za przyjaciela, który opowiadał mi, że w latach 30-tych, żydzi wzywali tajną policję i zakapowywali im swych chrześcijańskich sąsiadów, mówiąc policji, że mają dowód posiadania przez nich Biblii i że słyszeli, jak ci się modlą. Wiedzieli dokładnie, że takie oskarżenia sprowadzą na sąsiadów śmierć. Powiedział mi także, że policja śmiała się z tego i mówiła, że wiedzą o tym. Wyjaśnili, że muszą po prostu wyczerpać stare kontyngenty, a wtedy wezmą się za tych Chrześcijan za miesiąc albo dwa. Najwyraźniej, prawdziwe ludobójstwo zabiera trochę czasu i wymaga prawdziwego wysiłku i nie zdarza się zwyczajnie jako rezultat magicznych sztuczek.

Wielu krytyków badało dane liczbowe na temat żydowskiej populacji przed i po wojnie. The World Almanac cytuje, że przed wojną w Europie było 8.939.608 żydów, a po wojnie i po rzekomym Holokicie 9.372.666. A te cyfry nie obejmują milionów żydów, którzy uciekli do Ameryki i Izraela w okresie powojennym.

Układ Luksemburski (Luxembourg Agreement) zmusił rząd Zachodnich Niemiec do zapłaty reparacji żydowskim „ocalonym z Holokitu”, którzy zmarli zanim uchwalono w tym kraju ustawę o odszkodowaniach w 1953 (BEG) lub zanim weszła ona w życie w 1956 r., przy czym prawo to nie obejmowało żydów mieszkających w Związku Sowieckim.

„Druga Wojna Światowa” Churchilla nie wspomina o nazistowskich “komorach gazowych”, “ludobójstwie” żydów albo o “6 milionach” żydowskich ofiar podczas wojny. Tak samo „Krucjata w Europie” Eisenhowera, ani razu na 559 stronach; 6 tomów opracowania Churchilla, łącznie 4.448 stron; nie ma o tym mowy również w 3-tomowych „Pamiętnikach” de Gaulle’a. W tej masie pisaniny, w sumie 7.061 stron, nie pojawiają się ani razu nazistowskie “komory gazowe”, “ludobójstwo” żydów lub “6 milionów” żydowskich ofiar wojny.

W odróżnieniu od bajek z Holokitu, postępowanie Eisenhowera wobec Niemców po zakończeniu II WŚ wyglądało w odmienny sposób. Ike, który sam był żydem, wsadził wszystkich niemieckich żołnierzy i inne osoby w wieku od 13 do 80 lat do obozów. Nie było tam namiotów czy budynków. Niemcy trzymani byli za drutami bez osłony przed chłodem, wiatrem, deszczem, śniegiem, upałem praktycznie bez pożywienia. Eisenhower zarządził, że każdy, kto będzie karmił umierającego z głodu człowieka, ma zostać zastrzelony. Milion ludzi zmarło w ciągu jednego roku. 58 milionów zginęło w czasie II WŚ. Ażeby ględzić na okrągło i domagać się pamięci o trupach żydowskich, przy czym twierdzić dodatkowo, że ich cierpienie było czymś „szczególnym”, to tak samo, jakbyśmy mówili, że my nie jesteśmy prawdziwymi istotami ludzkimi, a tylko żydzi są ludźmi.

Jaka jest różnica pomiędzy śmiercią polskiego Goja a śmiercią żyda?/admin

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=fpa3zjekvH4]

Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 „Kropka nad i ” 09.02.2011

Edmund  Husserl, żyd, powiedział, że paranoik odczuwa wyłącznie swój ból i nigdy nie ma poczucia bólu zadawanego innym. Zawsze odczytywałem te słowa w ten sposób, że opisują one samozwańczych przywódców żydowskich. Żydzi sami wiedzą, że ich przywódcy są niespełna rozumu. Innowiercy również muszą przyjąć ten fakt do wiadomości. Spotkałem wielu żydów,

Raport Czerwonego Krzyża, ok. 300.000 ofiar niemieckich obozów koncentracyjnych. Powód-tyfus. Kliknij aby powiększyć

którzy mówili, że nie wierzą w żaden Holokit. Wielu żydów mówiło nam, że uważają, iż 9/11 był robotą własną. Lecz tylko niewielu z nich powiedziało, że to Izrael zrobił 9/11. Wyobraźcie sobie szaleństwo w czystej postaci tego małego narodu, który zaatakował superpotęgę światową. Przywódcy izraelscy oraz żydowscy bankierzy z Nowego Jorku i Londynu pragną, aby Ameryka zaatakowała Iran, gdyż wywoła to wojnę światową, a Stany Zjednoczone ją przegrają. Te osobniki są zupełnie szaleni. Nie wierzcie ich kłamstwom. Oni zniszczą świat. Są tak naładowani nienawiścią, że sami również nie przetrwają.

Jakie lekcje znajdują się w poznawaniu Holokitu? W sprawie 9/11 uwierzyliśmy żydowskim mediom, syjonistom i Izraelczykom, gdy wmawiali nam, że zrobili to muzułmanie. Żydowskie łgarstwa spowodowały wciągnięcie USA i NATO do wojny z Irakiem i Afganistanem, zabicie milionów niewinnych ludzi oraz wyrzucenie bilionów dolarów w błoto dla żydowskich kaprysów i fantazji.

Nigdy dotąd grupka osobników nie miała tyle władzy, że może zmusić dziesiątki milionów ludzi, jeśli nie miliardy, aby ginęły za te ich fantazje.

Holokit wciąż służy do szukania usprawiedliwień dla wojny z Iranem, a także kontynuowania okupacji Palestyny. Jeżeli wydaje ci się, że III WŚ to Bardzo Zły Pomysł, nie zostaje ci nic innego, tylko obnażać łgarstwa na temat Holokitu i 9/11. Jeśli negowanie Holokitu jest przestępstwem w twoim kraju, wobec tego skoncentruj uwagę na 9/11. Z każdym dniem przybywa wciąż nowe grono nawróconych z pomroki tych bredni. Mamy przyjaciół w wojsku i policji. W końcu wygramy, a oni przegrają.

Inne interesujące materiały autora w poniższych linkach:

http://vidrebel.wordpress.com/2011/07/21/go-beyond-left-and-right-to-an-anti-banker-party-part-ii/

http://vidrebel.wordpress.com/2011/08/28/mr-wiesel-i-would-like-to-ask-you-a-few-questions/

http://www.eliewieseltattoo.com/

http://reasonradionetwork.com/tag/carolyn-yeager

http://www.eliewieseltattoo.com/the-evidence/the-documents

http://air-photo.com/index.php

Inne witryny z wiadomościami na temat Holokitu:

http://www.codoh.co

http://www.holohoax101.com/

http://www.theholohoax.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.