Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Świątynia masońska zdewastowana przez Żółte Kamizelki

Świątynia masońska zdewastowana przez Żółte Kamizelki

Są dowody, że masoni to liberalni sataniści.

W czasie trwających od pół roku we Francji protestów Żółtych Kamizelek śmierć poniosło 11 osób, 4300 zostało rannych, a 50 tysięcy zostało zatrzymanych/aresztowanych. Zdjęcie: Clement Mahoudeau / ABACAPRESS.COM Dostawca: PAP/Abaca

„Actu Toulouse” czyli „Aktualności Tuluzy” donoszą, że 4 czerwca 2019 roku zostało aresztowanych osiem osób – należących do ruchu „żółtych kamizelek” – którzy zdewastowali świątynię masona Tarbes (Hautes-Pyrenees) w nocy z soboty na niedzielę 9,10 marca 2019 r.

Miał miejsce prawdziwy dramat i rzeź niewiniątek:

„Splądrowane meble, przewrócone przedmioty, skradzione miecze”. Dochodzenie prowadził Departament Służb Wywiadu Terytorialnego (SDRT) i służba bezpieczeństwa miejskiego komisariatu policji, Aresztowano sześciu mężczyzn i dwie kobiety.

„Była to prawdziwa nienawiść do masonów”

Donosi francuski portal. Prokurator z gminy Tarbes, Pierre Aurignac w środę 5 czerwca 2019 r., dla portalu „La Dépêche du Midi” powiedział, że kwota szkód wyniosła ponad 4 000 €.:

– Wszyscy uczestniczyli mniej lub bardziej wytrwale w nocnych manifestacjach „żółtych kamizelek”. Przesłuchania ujawniły, że istniała prawdziwa nienawiść do masonów i premedytacji, o czym świadczą wymiany komunikatów w sieciach społecznościowych. Świątynia masońska była celem. Jest już wytypowana osoba, która przyznała się do bycia liderem i przedstawia idee skrajnej lewicy, przekonana, że sytuacja zmieni się w wyniku wojny domowej. Pięć osób ma rejestr karny, a jeden jest recydywistą sądowym.

Osiem aresztowanych osób podlega karom pozbawienia wolności od pięciu do dziesięciu lat (w przypadku recydywy). Zostaną skierowani do prokuratury Tarbes w czwartek, 6 czerwca 2019 r., i będą natychmiast osądzeni.

Źródło: https://actu.fr/occitanie/tarbes_65440/gilets-jaunes-huit-individus-interpelles-apres-avoir-vandalise-temple-franc-macon-tarbes_24839071.html

Interesujące wnętrze świątyni:

Na „ołtarzu” widzimy napis po francusku: „Równość, Wolność, Braterstwo” – znane hasło z czasów liberalnej rewolucji we Francji w 1989 r. Brakuje tylko czwartego słowa: „Albo śmierć”.

Na Ścianach widzimy tradycyjne symbole masońskie: cyrkiel z węgielnicą, ale też menorę, pentagram, oko opatrzności, miecz (sztylet) w kształcie węża…

Romuald Kałwa

Za: https://romualdkalwa.neon24.pl/post/149362,swiatynia-masonska-zdewastowana-przez-zolte-kamizelki

2 thoughts on “Świątynia masońska zdewastowana przez Żółte Kamizelki

  1. Przy o wiele gorszych profanacjach swiatyn katolickich wladze francuskie nie robia rutynowo nic… Oto „neutralnosc” swiatopogladowa w swej prawdziwej calej krasie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.