Strona główna > NWO > Eurosodoma – Demoniczna świątynia judeochrześcijańskiej sekty soborowej New World Order

Eurosodoma – Demoniczna świątynia judeochrześcijańskiej sekty soborowej New World Order

Uwaga ! Nie możesz tego nie obejrzeć ! Świątynia diabła judeochrześcijańskiej sekty soborowej Novus Ordo Seclorum w niemieckiej wsi Erdmannhausen.

Wygląd zewnętrzny to jedynie początek wrażeń…

Zapnijcie pasy przed startem, każdy, będzie ostra jazda. Prezentujemy państwu dzisiaj judeochrześcijańską świątynię diabła, jak to można odebrać po jej wyglądzie,  p.w. Świętego Marcina a która to świątynia przedstawiana jest bezczelnie jako „kościół katolicki”. Stoi ten potworek religijno-architektoniczny w niemieckiej wsi o nazwie Erdmannhausen przynależnej do niesławnej „diecezji” Rottenburg-Stuttgart, w której pan Gebhard Fürst przewodzi skrupulatnemu i systematycznemu niszczeniu resztek Wiary Katolickiej. Świątynny potworek przynależy do parafii Świętej Rodziny w sąsiednim Marbach.

Powyższa fotografia zewnętrznego wyglądu tej świątynnej budy pozwala poczuć przedsmak tego co się mieści wewnątrz. Poniżej zamieściliśmy video i niektóre zrzuty ekranowe, które powinniście obejrzeć pod warunkiem, że jesteście na tyle odporni, że nie zwymiotujecie. Pamiętajcie, że nie będziecie w stanie patrzeć na to szkaradzieństwo i paskudztwo diabelskie…ale czynicie to na własne ryzyko !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

A teraz kolej na fotografie (zrzuty ekranowe z video)

To jest przestrzeń oddawania kultu…Zwróćcie uwagę na kwiaty – przysparzają temu miejscu urody !

Tak, tak, prawidłowo doznaliście przerażenia. To jest właśnie „tabernaculum”.

No cóż, cokolwiek to jest…

Judeomasońskie kpiny i szyderstwa z Kościoła Katolickiego są czymś co Australijczycy nazwaliby „pięknem samym w sobie”, przynajmniej ci, którzy cenią sobie ironię.

Ta świątynia diabelska została zbudowana w 1970 roku, w roku, kiedy judeomasońskie, rewolucyjne postanowenia i zmiany II Soboru Watykańskiego stały się obligatoryjne w całej judeochrześcijańskiej sekcie watykańskiej, czyli nadeszła tzw. Wiosna Kościoła. To jest absolutnie oczywiste, że judeomasońskie duchowniaki nie mogły już wymyśleć nic bardziej odrażającego i wstrętnego. Bluźniercza architektura (w stylu zwanym właściwie „brutalizmem”, to nie żart) doskonale oddaje strukturalną ekspresję nowej religii Novus Ordo Seclorum, która jest ohydna, zimna, odpychająca, pusta, jałowa, duchowo zgniła, zbankrutowana i śmiertelna dla życia wiecznego dusz.

Rzut oka na ostatnie kilka dekad potwierdza w pełni tę tezę i nie jest to żadnym przypadkiem ponieważ lokalne parafie judeochrześcijańskiej sekty watykańskiej (nie żadne tam dokumenty „soborowe” czy „papieskie” encykliki) są tym z czym przeciętny, praktykujący „katolik” jest w kontakcie co najmniej raz w tygodniu. To jest właśnie tam gdzie rewolucyjno-kabalistyczna judeomasoneria kształtuje, otumania i debilizuje, niczego nie podejrzewającego uczuciowego i sentymentalnego „katolika”, to właśnie tam dokonywane są największe szkody i zniszczenia w życiu duchowym ludzi.

A tak przy okazji, luterański zbór w Erdmannhausen tak wygląda.

Informacja zaczerpnięta z blogu katolickiego (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową): https://novusordowatch.org/2018/08/novus-horror-church-saint-martin/

Data publikacji: 22.08.2018

Opracowanie GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

68 + = 77