Strona główna > Polska > Światowy Kongres Żydów zachwycony zmianami w ustawie o IPN

Światowy Kongres Żydów zachwycony zmianami w ustawie o IPN

Przeczytaj koniecznie: Światowy Kongres Żydów – Haracz na Polskę satanistów z rodziny Rothschild

Każdy już widzi, nawet dotychczas ślepy pisowski beton (cud!), że Partia Interesów Syjonistycznych nie reprezentuje polskiego elektoratu, ale potulnie słucha się międzynarodowego żydostwa i pozoruje działania „mające znamiona” patriotycznych. Ci zdrajcy są jeszcze bardziej niebezpieczni od kryminalistów z PO, bo o ile kryminalne volksdeutsche z PO to zdrajcy jawni, i wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z ich kryminalnej natury, o tyle zdrajcy z Partii Interesów Syjonistycznych stroją się w patriotyczne piórka a za kuluarami bezwzględnie i cynicznie oszukują swych wyborców! Dlatego to właśnie ci drudzy są niebezpieczniejsi. 

„Izrael to cud naszych czasów” – Jarosław Kaczyński

**********************************************

Jak można było się spodziewać, środowiska i lobby żydowskie świętuje sukces po tym, jak polski parlament w błyskawicznym tempie pozbawia ustawę o IPN sankcji karnych za szkalowanie i przypisywanie Polsce i polskiemu narodowi współudziału w zbrodniach niemieckiej III Rzeszy. Światowy Kongres Żydów (World Jewish Congress) z zadowoleniem przyjął usunięcie zapisów o sankcjach karnych:

– [Kongres jest] zadowolony z tego, iż polski rząd rozpoznał niemożliwą do utrzymania naturę jego nowej ustawy o Holokauście i że podejmuje teraz stosowne działania, by skorygować jeden z najbardziej problematycznych i niebezpiecznych zapisów i usunąć kary narzucane przez tę ustawę – stwierdził Ronald S. Lauder; przewodniczący WJC.

Co ciekawe, Lauder przypomniał, że rozmawiał na ten temat z prezydentem Andrzejem Dudą i informował o zdecydowanym sprzeciwie tego środowiska wobec ustawy o IPN. „prowadzącej do zaciemniania historii i podważania demokracji”. Przedstawiciel żydowskiego lobby łaskawie raczył uznać, że zrozumiałym jest, że Polacy nie chcą nazywania niemieckich obozów zagłady „polskimi” z powodu tego, że położone były „na okupowanej przez Niemcy polskiej ziemi”. Jednak już zapisy o karach, które występują na przykład w analogicznej ustawie obowiązującej w Izraelu, Lauder uznał za „skandaliczny błąd” i dał Polakom dobrą radę:

– Edukacja, dialog i obiektywne badania naukowe, a nie penalizacja, są kluczem do zrozumienia historii i osiągnięcia wzajemnego szacunku między naszymi narodami – dodał, podkreślając, że historia relacji polsko-żydowskich ma tysiącletnią historię.

Szef Światowego Kongresu Żydów podkreślił, że jego środowisko jest zadowolone z działań podjętych w Polsce, aby skorygować „tę z natury wadliwą ustawę” i nie omieszkał wezwać do „uważnego zbadania każdego z zapisów, by zapewnić, że odzwierciedlona i uszanowana jest historyczna uczciwość i demokracja”.

Nowelizacja ustawy przyjęta przez Sejm wykreśla art. 55a, w którym zapisane są kary grzywny lub więzienia do lat trzech za przypisywanie polskiemu narodowi lub państwu za odpowiedzialności za niemieckie zbrodnie III Rzeszy. Do słów Ronalda S. Laudera właściwie nie trzeba nic dodawać, obóz Prawa i Sprawiedliwości pokazał, że ulega każdemu życzeniu lobby żydowskiego, a jest to śmiertelnie niebezpieczne w sytuacji ustawy 447 i roszczeń żydowskich, które sięgają 300 miliardów dolarów.

Za: http://dzienniknarodowy.pl/ta-reakcja-mowi-swiatowy-kongres-zydow-zachwycony-zmianami-ustawie-o-ipn/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.