Strona główna > Bez kategorii > Światowy kahał wykorzystuje swoją marionetkę do wywołania wojny pomiędzy chrześcijanami a muzułmanami

Światowy kahał wykorzystuje swoją marionetkę do wywołania wojny pomiędzy chrześcijanami a muzułmanami

Źródło: http://3rm.info

Data publikacji: 15.09.2012

Tłum. RX

100 czołowych, globalistycznych „myślicieli” (czytaj satanistów) a wśród nich żyd, antypapież Ratzinger-Tauber

W rezultacie starć demonstrantów z policją w libańskim mieście jeden człowiek poniósł śmierć a 25 osób odniosło rany, donosi Reuters. Tłum oburzonych emisją filmu żyda Sama Bailisa, w którym poddaje się krytyce islam i proroka Mahometa, oraz wizytą w kraju papieża Benedykta XVI, próbował atakować restaurację amerykańskiej sieci KFC a także wziąć szturmem jeden z rządowych budynków. Dnia 14 września Benedykt XVI przybył do Libanu z trzydniową wizytą.

Zamierza on wystąpić z apostolskim przesłaniem, spotkać się z prezydentem, premierem i przewodniczącym parlamentu Libanu a także z przywódcami społeczności muzułmańskich. Oprócz tego zwierzchnik Kościoła Rzymsko-Katolickiego zwróci się z powitalnym przemówieniem do młodzieży. Wizyta rzymskiego papieża odbywa się na tle fali ataków, w szeregu państw muzułmańskich, na amerykańskie placówki dyplomatyczne oraz placówki innych krajów zachodnich a także na tle napiętej sytuacji wewnętrznej w sąsiedniej Syrii. Po przylocie, już na lotnisku w Bejrucie, papież rzymski określił wysyłanie broni do Syrii jako „poważny grzech”. Wraz z przybyciem do Libanu, Benedykta XVI, miejscowi chrześcijanie libańscy i syryjscy wiążą nadzieję na ustanowienie pokoju w regionie. Przypomnijmy, że fala protestów w krajach północnej Afryki, Bliskiego Wschodu i Środkowego Wschodu, z dominującą ludnością muzułmańską, rozpoczęła się po pojawieniu się w Internecie filmu „Niewinność islamu”. W filmie krytycznie przedstawia się biografię proroka Mahometa co wywołało oburzenie wyznawców islamu. Film został zrealizowany za pieniądze żydoamerykańskiego dewelopera Sama Bailisa z pomocą chrześcijańskiego, radykalnego pastora protestanckiego Terry Jonesa, znanego z częstych akcji palenia Koranu, akcji które wywoływały zamieszki w krajach islamskich.

UWAGA: Ilustracja, wraz z podpisem, do informacji została dodana przez Redakcję StSy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.