Strona główna > Świat > ŚWIATOWA ELITA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO CZEGOŚ WIELKIEGO… Soros sprzedał wszystkie akcje banków na świecie poniżej ceny i skupuje złoto

ŚWIATOWA ELITA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO CZEGOŚ WIELKIEGO… Soros sprzedał wszystkie akcje banków na świecie poniżej ceny i skupuje złoto

Od redakcji W-P: Dokładnie rok temu (28.11.2015 r.) ten tekst ukazał się na około 60 stronach Internetu rosyjskiego i na kilku portalach w Polsce (m.in. gloria.tv, Echo Chrystusa Króla -XII.2015) pod tytułem: ELITA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO CZEGOŚ WIELKIEGO… Soros sprzedał wszystkie akcje banków na świecie poniżej ceny i skupuje złoto. W chwili obecnej – 24.11.2016 r. portal Moskwa Trzeci Rzym zamieścił ten artykuł w zasadzie bez zmian, zmieniając tylko początek tytułu z „Elita” na „Światowa elita” oraz dodając na końcu „Przewidywany scenariusz po 25 grudnia 2016 roku” oraz charakterystykę osoby Antychrysta. Redakcja rosyjskiego portalu „Moskwa Trzeci Rzym” scenariusz ten utożsamia z planem Sorosa. Ze względu na te dodatki warto przypomnieć wydarzenia sprzed roku, kiedy Soros sprzedał wszystkie swoje akcje banków i zakupił ogromne ilości złota. Za miesiąc już będzie wiadomo, czy spełni się plan Sorosa i jego kolegów- potentatów finansowych.

Elita przygotowuje się do czegoś wielkiego. Soros sprzedał akcje warte miliony dolarów poniżej ceny i zamienia je na złoto! Soros i „Stowarzyszenie”(ang. -‘Association’) planują spowodować chaos finansowy. Wielki strach w USA spowodowało otwarcie masowych obozów koncentracyjnych, otoczonych kilkoma rzędami drutów i zbudowanych we wszystkich częściach Stanów Zjednoczonych. Obozy te mogą pomieścić miliony ludzi.

a

Dlaczego miliarderzy Georg Soros i John Paulson skupują złoto?”

Artykuł z takim nagłówkiem i bardzo ciekawym tekstem opublikowany został kilka dni temu na niezależnym portalu informacyjnym (link), napisany przez dziennikarza Michaela Snudera w oparciu o zachowanie się multimilionera w ciągu ostatnich dni. Informację uzyskano od dobrze poinformowanego maklera giełdowego.

Coś wielkiego może się wydarzyć w najbliższej przyszłości! – znawcy z Wall Street oraz wiodący bankierzy w ostatnim czasie robią bardzo nietypowe ruchy, z których można wnioskować, że przygotowują się do czegoś „bardzo wielkiego”, co wkrótce może się wydarzyć, – mówi w przedmowie dziennikarz, a następnie dodaje, że według wszystkich wskaźników, można zrobić wniosek, że w Stanach Zjednoczonych i poza ich granicami, w niedługim czasie nastąpi wielki krach finansowy.

Jego wniosek opiera się między innymi na tym, że magnat finansowy i miliarder Georg Soros niedawno sprzedał wszystkie akcje z najbardziej znanych banków świata (JP Morgan, Goldman Sachs), a także inne akcje, i jednocześnie kupuje złoto w dużych ilościach. Dlaczego ktoś chciałby sprzedawać poniżej kosztów wszystkie akcje i kupować złoto, jeśli nie spodziewa zawalenia się?

Po co ktoś chciałby sprzedawać akcje wiodących banków na świecie na setki milionów dolarów, poniżej ceny, i w tym samym czasie kupować ogromne ilości złota. Tylko wtedy, gdy myślicie, że wkrótce nastanie prawdziwe załamanie światowego systemu finansowego – powiedział dziennikarz, powołując się na niektóre wcześniej ogłoszone oświadczenia Sorosa.

Nie mogę ucieszyć was dobrą wiadomością, ponieważ sytuacja jest bardzo poważna i ciężka. Czeka na nas bardzo trudny czas, coś w rodzaju kryzysu, jaki miał miejsce w latach trzydziestych ubiegłego wieku, tylko gorzej, a to może doprowadzić do całkowitego załamania się całego systemu finansowego.

Po tym mogą się rozpocząć poważne zamieszki na ulicach Ameryki, które mogą posłużyć jako uzasadnienie dla użycia broni przez władze oraz wprowadzenia restrykcyjnego systemu politycznego, w którym wolności indywidualne zostaną jeszcze bardziej ograniczone” – oświadczył Soros w niedawnym wywiadzie dla Newsweeka.

a

W Ameryce masowy zakup amunicji, nie przeznaczonej dla wojska!

Amerykańskie służby socjalne zbroją się, jak na wojnę! Nabywa się złoto w dużych ilościach przez Sorosa i innych miliarderów, takich jak John Paulson. Ponadto, w ostatnim czasie, dobrze informowani maklerzy giełdowi masowo sprzedają akcje firm za duże sumy (mowa o miliardach dolarów), podczas gdy w tym samym czasie zauważono, że oprócz złota, ostatnio w Ameryce aktywnie kupowana jest amunicja dla służb socjalnych.

>Ostatnio okazało się, że amerykańskie służby socjalne nabyły 174.000 sztuk amunicji, które zostaną podzielone wśród stanów w Ameryce. A nieco wcześniej w tym roku przez Departament Bezpieczeństwa Państwa Stanów Zjednoczonych zakupił ponad miliard naboi, i co ważne jest do podkreślenia, nie było to zamówienie dla armii Stanów Zjednoczonych!

Oczywistym jest, że makler giełdowy, rząd amerykański i bank centralny, przygotowują się do czegoś wielkiego, dlatego ani wy, ani ja, nie powinniśmy chować głowy w piasek – podsumowuje dziennikarz.

Miliarderzy stawiają na upadek euro? Jeśli do całej wyżej powiedzianej informacji dodać dziwne zachowanie Jacoba Rothschilda, Johna Paulsona i Sorosa, a także pogłoski o rychłym upadku euro, to możemy mówić o nieuchronnym finansowym krachu świata.

Kto tak naprawdę wywołuje ten najgorszy z możliwych wynik wydarzeń i kto w trybie rzeczywistym pociąga za sznurki, z powodu których USA i Europie grozi jeszcze większy kryzys lub katastrofa ekonomiczna, jakiej świat nie widział od lat trzydziestych ubiegłego wieku, a która poprzedziła największą wojnę w historii wojen?

P.S. Daniel Estulin, znawca światowej zakulisy, otrzymał od poufnego urządzenia pierwszego dostępu (ros.- инсайдера) jedno zdanie z rozmowy Sorosa z przedstawicielem najwyższego eszelonu władzy Iluminatów: „(C) – To rozpocznie się 25-go. Koniec grudnia, wszyscy zrelaksowani. Cukierki i zabawki na choinkach, lampki choinkowe i fajerwerki. To dobry czas, aby rozpocząć przemiany. Ameryka i świat zostaną wstrząśnięci i państwa zaczną się rozpadać (ros. dosł. – начнут сыпаться) jak kostki domino…”

Źródło: http://beforeitsnews.com/self-sufficiency/2015/11/elite-is-preparing-for-something-big-soros-sold-shares-worth-millions-of-dollars-below-the-price-and-changes-them-for-the-gold-2497438.html

————————————————– ————————————————–

Przewidywany scenariusz po 25 grudnia 2016 roku:

* dywersja finansowa na dużą skalę i zawalenie się (upadek) walut,

* brak niezbędnych towarów, gwałtowny wzrost cen,

* bankructwo większości biznesmenów,

* głód,

* masowe strajki, zamieszki na całym świecie, grabieże,

* zmiany rządów,

* usuwanie, wyłapywanie zdrowo myślących, represje,

* zdrada przez hierarchię dogmatów Prawosławia, wzrost sekt, zniszczenia od wewnątrz Prawosławia (katolizacja), zjednoczenie wszystkich religii w jedną dla przyszłej religii Antychrysta,

* zniszczenie prawa (legalizacja prostytucji, narkomanii, eutanazji, zmiany płci i wszelkiego rodzaju zboczeń)

* likwidacja gotówki, przejście na bezdotykowe dokumenty elektroniczne, czipizacja ludzi w zamian za obietnicę wyżywienia,

* wojna naraz we wszystkich państwach (№1 – zetrzeć Rosję i wszystkie kraje prawosławne),

* wybór Antychrysta na władcę świata.

Antychryst:

* człowiek, któremu będzie pomagał szatan,

* silny polityk,

* bardzo inteligentny, utalentowany, prawdopodobnie piękny i być może podobny z wyglądu do Chrystusa,

* o wysoko rozwiniętych kompetencjach mówcy, finansisty, programisty, poprawnie odpowiadający na wszelkie pytania,

* z silnie rozwiniętym omamieniem i magicznym oddziaływaniem na świadomość wszystkich ludzi, którzy będą go widzieć i słyszeć,

* w pierwszym roku swoich światowych rządów rzeczywiście przerwie wszystkie wojny (które za pomocą światowego rządu finansowego sam rozpoczął), przywróci działalność ekonomiczną i finansową w świecie,

* dumny, ale maskujący się za skromnego,

* kłamca, maskujący się za uczciwego człowieka,

* chciwy, maskujący się za hojnego,

* morderca milionów ludzi, ale tak jak Chrystus będzie czynił cuda uzdrowienia i wskrzeszania ludzi,

* ogłosi siebie Mesjaszem, na którego czekają Żydzi,

* ogłosi siebie Chrystusem dla Prawosławnych,

* za pomocą holograficznej iluminacji Projektu Blue Beam zostanie przyjęty przez wszystkie religie, wszystkie narody jako oczekiwany Mesjasz (z wyjątkiem wyznawców Prawosławia, którzy będą prześladowani na całym świecie, ponieważ hierarchia prawosławnych odda pokłon Antychrystowi i zdradzi Chrystusa),

* ostatni władca na Ziemi przed przyjściem Pana Jezusa Chrystusa, zostanie zniszczony jednym tchnieniem Jezusa Chrystusa po tym, jak każdy żyjący na Ziemi człowiek dokona swego wyboru (3,5 roku rządów Antychrysta przed dniem Strasznego Sądu).

Daj Boże, aby planowany przez Sorosa scenariusz 25.12.2016 nie nastąpił, jednak ostrzeżony – jest uzbrojony.

Pożyjemy – zobaczymy.

Ratuj nas, Panie Boże!

Wczoraj, 7:06

Źródło:

МИРОВАЯ ЭЛИТА ГОТОВИТСЯ К ЧЕМУ-ТО КРУПНОМУ… Сорос продал все акции мировых банков ниже цены и закупает золото

http://3rm.info/main/65368-mirovaya-elita-gotovitsya-k-chemu-to-krupnomu-soros-prodal-vse-akcii-mirovyh-bankov-nizhe-ceny-i-zakupaet-zoloto.html”>http://3rm.info/main/65368-mirovaya-elita-gotovitsya-k-chemu-to-krupnomu-soros-prodal-vse-akcii-mirovyh-bankov-nizhe-ceny-i-zakupaet-zoloto.html

http://vseneobichnoe.livejournal.com/4117454.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *