Strona główna > Świat > Świat zmierza ku wojnie…ostatnie przygotowania. To jest równie oczywiste co i niewątpliwe.

Świat zmierza ku wojnie…ostatnie przygotowania. To jest równie oczywiste co i niewątpliwe.

Pociągi są ładowane sprzętem wojskowym i poruszają się po całym terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki ponieważ Ameryka otwiera swoje arsenały niezbędne dla prowadzenia wielkiej wojny, która rozpocznie się od Iranu. Po tym jak Izrael przeprowadził atak za pomocą rakiet i dronów na największą rafinerię ropy naftowej w Arabii Saudyjskiej, Ameryka oskarżyła o ten akt dywersyjny Iran a teraz przygotowuje się do ukarania go pod zacieranie spoconych łapek pejsatych twórców kataklizmów.

Zapis video jednego z takich pociągów, który przejeżdżał przez południową Karolinę świadczy o całej tej historii: wyrzutnie rakiet, samochody pancerne, ciężarówki i wiele innego transportowanego sprzętu wojskowego.

Inny pociąg wojskowy przejeżdżający przez Tehachapi, stan Kalifornia, przewozi niezliczone tony amunicji i jeszcze do tego więcej sprzętu pancernego.

Jest jeszcze kilka takich filmów video z całych Stanów Zjednoczonych, ale wszystkie mają tę samą historię: globalny policjant przygotowuje się do bitwy. To, co porusza się na ziemi, odpowiada temu co porusza się w powietrzu. Bombowce B-52, bombowce B-1 i bombowce Stealth B-2 szybko przemieszczają się na Bliski Wschód. Amerykańskie okręty podwodne rakietowe są już w zasięgu rażenia całego Bliskiego Wschodu.

Iran jest krajem o powierzchni około 636 000 mil kwadratowych. Jest to nieco większy obszar niż terytorium USA na Alasce. Iran ma populację około 82 milionów, a roczny PKB 440 miliardów dolarów.

 

Stany Zjednoczone są krajem o powierzchni około 3,8 miliona mil kwadratowych – czyli 6 razy większym niż Iran, z populacją około 327 milionów – 4 razy większą niż Iran – i produktem krajowym brutto około 19,4 bilionów dolarów. To 44 razy więcej niż w Iranie.
Nawet jeśli Iran ma już jakąś „tajną” potęgę wojskową, o której mówią „nikt nie wie”, nie będzie to miało większego znaczenia. Ich siła nie będzie w stanie dotrzeć do Stanów Zjednoczonych, a nawet jeśli Iran ma bomby nuklearne, Stany Zjednoczone mają tysiące więcej niż Iran. Liczby wyjaśniają, jak potoczy się walka między USA a Iranem: Iran zostanie po prostu wtłoczony z powrotem w epokę kamienia łupanego bez żadnej nadziei.
Oto dodatkowo kilka najnowszych filmów nakręconych praktycznie na wybrzeżach Teksasu, Georgia, Karolina Północnej i Południowej:

Coraz więcej czołgów i pojazdów opancerzonych trafia do portów amerykańskich. Oznacza to, że coś jest bardzo POWAŻNEGO. A Iran w tej maszynce do mięsa będzie tylko mielonką.

 

21 września  portal zerohedge.com przedstawił krótki raport z międzynarodowych ćwiczeń przeprowadzonych w ubiegłym tygodniu w Rosji. Dokładniej, było to zwieńczenie całorocznych ćwiczeń z udziałem Rosji, Chin, Indii, Pakistanu, Kazachstanu, Kirgistanu, Tadżykistanu i Uzbekistanu. W sumie maksymalnie udział wzięło w manewrach 128 000 ludzi, 20 000 jednostek sprzętu wojskowego i 600 samolotów / śmigłowców:

A tymczasem Wielka Brytania  zwodowała swój  drugi najnowszy lotniskowiec Prince of Wales, który rozpoczyna próby morskie.

Pierwszy lotniskowiec tego typu, Queen Elizabeth, został zwodowany jeszcze w 2017 roku, po czym testy i próby morskie trwały dwa lata. Wnioskując w oparciu o te terminy Prince of Wales powinien zostać przekazany flocie wojennej nie wcześniej niż do końca 2020 r. Mówi się jednak, że już w końcu 2019 roku otrzyma samoloty i będzie gotowy do walki. 
Co oznacza taki pośpiech z terminami ? Taki pośpiech mówi o tym, że Wielka Brytania przygotowuje się do wojny, w której wojna z Iranem będzie zaledwie niewielkim epizodem wojennym w nadchodzącej III Wojnie Światowej.

Za: https://3rm.info/main/77215-mir-gotovitsja-k-vojne-poslednie-prigotovlenija-jeto-stol-zhe-ochevidno-kak-i-nesomnenno-video.html

Tłumaczenie Tamara

Publikacja24.09.2019

4 thoughts on “Świat zmierza ku wojnie…ostatnie przygotowania. To jest równie oczywiste co i niewątpliwe.

 1. Dedykacja :

  Dla tych, którzy uzurpują sobie prawo do światowego „Rządu Dusz” i ich spolegliwych, sprzedajnych sługusów…

  Małgorzata Hillar

  Kropla deszczu

  Uderzeniem laski
  budzicie wodę w skale
  Rozmnażacie chleb i ryby
  Wynajdujecie koło
  alfabet
  Wymyślacie grzech
  doskonałość
  prawo silniejszego

  Słońcu
  każecie kręcić się
  dokoła ziemi
  Ziemi
  każecie kręcić się
  dokoła słońca

  Chrystusowie Hammurabiowie
  Kolumbowie Oppenheimerowie
  Don Kichotowie Don Żuanowie
  Sprawujecie rządy dusz
  rządy ciał

  Wynajdujecie proch
  Odkrywacie Ameryki
  elektryczność
  teorie względności i bezwzględności
  Rozpuszczacie pawie ogony pychy
  Ważycie wszechświat
  Rozwiązujecie równania nieskończoności
  Prześcigacie dźwięk
  Dościgacie światło

  A za każdym waszym wynalazkiem
  za każdym cudem
  techniki i metafizyki
  idzie śmierć

  Śmierć krzyżowa
  Śmierć wszystkich inkwizycji
  Śmierć obozów koncentracyjnych
  Śmierć atomowa

  Coraz doskonalsza
  coraz powszechniejsza
  coraz bardziej wyszukana
  coraz bardziej pomysłowa
  coraz bardziej wynalazcza
  śmierć

  Mistrzowie konsekwencji
  Czy dlatego
  że w stworzeniu życia
  wasz udział jest nikły
  jak kropla deszczu
  doskonalicie się
  w cywilizowaniu umierania

 2. Iran jednym wystrzałem ze swoich stanowisk nadbrzeżnych pośle cały Izrael na łono Abrahama, przestanie już istnieć i zostanie przecięty ten wrzód na ludzkim ciele. Ale w sumie to dla nas żadna pociecha, ponieważ wrzód podejdzie ropą w innym miejscu na ziemi, może nawet w polin. Ale chociaż byśmy zabili ich wszystkich to oni zaś się urodzą przez macice kobiet, i taniec opętaniec się dla ludzkości zacznie na nowo. To archonci i tak już mają a my przez nich.

 3. Teks tlumaczony przez ruska z ruskiego portalu. Jasne ze usa to najwiekszy bandyta razem z izraelem na swiecie, ale troche tamara przesadza :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.