Strona główna > NWO > Świat na progu neuro-rewolucji

Świat na progu neuro-rewolucji

aPod koniec ubiegłego roku włoskie media (w szczególności gazeta Corrire di Roma) poinformowały, że od maja 2014 noworodkom w całej Europie obowiązkowo będzie wszczepiany podskórny procesor, microchip. Rozmiar tego urządzenia to mniej więcej ziarenko ryżu, które działa na podstawie technologii pasywnej NWO. Te mikroczipy, jak podano w artykule, będą szczególnie użyteczne w przypadku zniknięcia lub porwania dziecka.

Jak wynika z publikacji „w wielu krajach wszczepia się mikrochip w trakcie szczepienia. Taki mikrochip zawiera informacje na temat osoby, a GPS nowej generacji wewnątrz chipu pozwala wykryć osobę-nosiciela z dokładnością do 5 metrów. Microchip będzie podłączony bezpośrednio do satelity, która będzie zarządzać połączeniami. Taki mikrochip każdy może wszczepić sobie lub swoim dzieciom za darmo, niezależnie od daty urodzenia, wypełniając formularz zgłoszeniowy.  Wprowadzenie chipu jest całkowicie bezbolesne, ponieważ chip będzie wszczepiony pod skórę w lewym łokciu” – uspokaja „Corriere di Roma” …

Artykuł kończą okrzyki i hasła wsparcia podobnych technologii i podziękowania za ich pojawienie się, które, zdaniem autora publikacji  przyniesie nam „pokój i bezpieczeństwo” .

Kilka lat wcześniej, jak się okazuje, amerykańscy naukowcy już wszczepili do ludzkiego mózgu chip z dostępem do Internetu. Stało się to w Stanach Zjednoczonych, 9 października 2009. Istotą wynalazku jest że technologia, może być ona stosowana do podłączenia dostępu do Internetu bezpośrednio do mózgu. Nowy chip jest stosowany jako modem: przesyła informacje z mózgu na dysk i vice versa. Innowacja otwiera wiele możliwości, na przykład, osoba z tym urządzeniem w przyszłości będzie mogła kontrolować protezy kończyn za pomocą myśli. Badacz z University of Wisconsin-Madison, Adam Wilson był w stanie wysłać wiadomość do sieci społecznej Twitter wyłącznie aktywnością mózgu. Opracował urządzenie, coś w rodzaju kapelusza z specjalną elektrodą, za pomocą którego badana jest aktywność mózgu – EEG . Znany naukowiec Bruce Katz, który wykłada na temat sztucznej inteligencji na Uniwersytecie Sussex w Wielkiej Brytanii, powiedział już wcześniej, że świat stoi na progu neuro-rewolucji.

Źródło: http://3rm.info/45535-mir-na-poroge-neyro-revolyucii.html

Tłumacz: Olga Ka

P.S. Suplement:

Neurorobotics: Brain Machine Interfaces

Remote controlled human (mindcontrol)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.